inzercia, predaj, predám, bazár

Vedúci

Kategória: Management

Vedúci skupiny:

Hľadáme zodpovedného, flexibilného človeka s prijemným vystupovaním,dobrými komunikačnými a vodcovskými schopnosťami.

Je potrebné mať vodičský preukaz a vlastné auto.

Náplň práce:
Komplexné riadenie skupiny anketárov - vedenie anketárov na zverených úsekoch a plánovanie ich nasadenia. V prípade potreby ich aj zastúpiť.

Práca si vyžaduje cestovanie + vozenie ľudí v rámci vopred dohodnutých miest.

Je potrebné byť k dispozícii PON-PIA v čase 16:30/17:00-20:00, ostatok dňa je flexibilný.
Ostatné náležitosti k práci vysvetlíme.

Práca možná aj na dohodu.

Plat: až 1000€/mesačne.

Pred nástupom je nutné absolvovať pohovor!

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na
opener@
Vedúci
Podobné inzeráty
Vedúci skupiny.
Vedúci skupiny: Hľadáme zodpovedného, flexibilného človeka s príjemným vystupovaním, dobrými komunikačnými a vodcovskými schopnosťami. Je potrebné mať vodičský preukaz a vlastné auto! Náplň práce: Komplexné riadenie skupiny anketárov - vedenie anketárov na zverených úsekoch a plánovanie ich nasadenia. V prípade potreby ich aj zastúpiť. Práca si vyžaduje cestovanie + vozenie ľudí v rámci vopred dohodnutých miest. Je potrebné byť k dispozícii PON-PIA v čase 16:30/17:00-20:00, ostatok dňa je flexibilný. Ostatné náležitosti k práci vysvetlíme. Práca možná aj na dohodu. Plat: až 1000€/mesačne. Pred nástupom je nutné absolvovať pohovor! V prípade záujmu pošlite svoj životopis na opener@
Vedúci skupiny
Vedúci skupiny: Hľadáme zodpovedného, flexibilného človeka s príjemným vystupovaním, dobrými komunikačnými a vodcovskými schopnosťami. Je potrebné mať vodičský preukaz a vlastné auto! Náplň práce: Komplexné riadenie skupiny anketárov - vedenie anketárov na zverených úsekoch a plánovanie ich nasadenia. V prípade potreby ich aj zastúpiť. Práca si vyžaduje cestovanie + vozenie ľudí v rámci vopred dohodnutých miest. Je potrebné byť k dispozícii PON-PIA v čase 16:30/17:00-20:00, ostatok dňa je flexibilný. Ostatné náležitosti k práci vysvetlíme. Práca možná aj na dohodu. Plat: až 1000€/mesačne. Pred nástupom je nutné absolvovať pohovor! V prípade záujmu pošlite svoj životopis na opener@
Stážista / Vedúci - Manažér
Do novootvorenej kancelárie v Trenčíne, prijmem stážistu / vedúci - manažér Ohodnotenie: fixná odmena + variabilná zložka + firemné benefity Miesto: Rozmarínova 211/3 Trenčín 91101 Skúsenosti v bankovom,poistnom a investičnom sektore sú výhodou, no nie podmienkou. Viac informácií na osobnom pohovore po zaslaní CV. Email: martin.prekop@
Vedúci pracovník v elektrovýrobe s nástupným bonusom 600€
Máš výborné manažérske a leaderské schopnosti? Vieš si samostatne riadiť pracovníkov vo výrobe? Chceš kariérne rásť a popri tom máš elektrikársku vyhlášku aspoň paragraf 21 a dohovoríš sa anglicky? Potom si tu správne! Pridaj sa k nám do tímu a podieľaj sa na rozvoji a napredovaní našej spoločnosti. Za odmenu budeme pretvárať tvoje sny a plány na skutočnosť. Náplň tvojej práce spočíva: -Riadenie a vedenie pracovníkov výroby -Priame zastupovanie manažéra výroby počas neprítomnosti so všetkými príslušnými zodpovednosťami a právomocami -Tvorba a dohľad nad plnením výrobného plánu a dodacích termínov, aktívna komunikácia s oddelením plánovania a logistiky -Prideľovanie práce a rozmiestňovanie pracovníkov na jednotlivé strediská, výkony, zmeny -Sledovanie a evidencia dochádzky podriadených pracovníkov -Hodnotenie pracovníkov -Tvorba, udržiavanie a spravovanie matice zručností -Spolupráca s oddelením kvality na riešení zákazníckych a materiálových reklamácií a inými oddeleniami spoločnosti -Spolupráca so zahraničným partnerom Operatívne zaisťovanie pomocných materiálov a nástrojového vybavenia i s náhradnými dielmi do výroby -Vykonávanie vhodného výberu, nákupu, inštalácie, správy, údržby, evidencie výrobného náradia a ESD zabezpečenia Tvoje zamestnanecké výhody a benefity: Nástupný bonus 600 € 13. plat Prítomnostný bonus Príspevok na cestovné Kvartálne odmeny Príplatky nad rámec Zákonníka prace Vernostný bonus už po 1. odpracovanom roku Každoročná valorizácia miezd Pracovná zmluva na TPP Perspektívny vývoj a rast spoločnosti Stravovanie vo vlastnej jedálni Príjemné pracovné prostredie a mnohé ďalšie Čo od teba požadujeme : Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou Vzdelanie v odbore elektrotechnické Jazykové znalosti Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) Ostatné znalosti Microsoft Office - Pokročilý Elek.vyhláška § 21 Vodičský preukaz B Prax na pozícii/v oblasti 3 Počet rokov praxe 5 Ak si sa tu našiel a pracovná pouka Ťa oslovila, neváhaj nás kontaktovať ihneď. Možno práve si to ty, ktorého uvítame v našom kolektíve. Výkon práce Nová Dubnica, okres Ilava
Okresný vedúci
Neváhaj a poď do najväčšej Európskej poradenskej firmy OVB Holding AG, Slovensko. Čaká na teba obrovský balík benefitov, super kolegovia, príležitosť kariérne rásť a nadštandardný príjem. Možný príjem 2.500 €/ mes. Podmienkou je VP skup. B, min. ovládanie word, excel, powerpoint. Pošli svoje CV alebo zavolaj na uvedené číslo.
Vedúci skupiny:anketárov
Hľadáme zodpovedného, flexibilného človeka s príjemným vystupovaním, dobrými komunikačnými a vodcovskými schopnosťami. Je potrebné mať vodičský preukaz a vlastné auto! Náplň práce: Komplexné riadenie skupiny anketárov - vedenie anketárov na zverených úsekoch a plánovanie ich nasadenia. V prípade potreby ich aj zastúpiť. Práca si vyžaduje cestovanie + vozenie ľudí v rámci vopred dohodnutých miest. Je potrebné byť k dispozícii PON-PIA v čase 16:30/17:00-20:00, ostatok dňa je flexibilný. Ostatné náležitosti k práci vysvetlíme. Plat: až 1000€/mesačne. Pred nástupom je nutné absolvovať pohovor! V prípade záujmu pošlite svoj životopis na opener@