Vedúci zmeny

Kategória: Servis a služby

Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme pracovníkov.

miesto práce – Sihoť Chocholná Velčice

Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer, živnosť
Náplň práce:
• práca s rôznym obalovým materiálom, obsluha VZV, príp. systémový zakladač
• manipulovanie, ukladanie paliet, kontajnerov a prepraviek s materiálom
• práca v 2 zmennej prevádzke / 7,5 hodinový prac. čas.
• Riadenie ľudí na prevádzke, administratíva, SAP

Ponúkaný plat: od 1.200€/mesiac + príplatky za nadčasy a sviatky a bonusy
(na živnosť dohodnutá mesačná odmena)

Ponúkame:
• dlhodobá spolupráca,
• atraktívne finančné ohodnotenie, odmeny a príplatky
Termín nástupu - INHEĎ
Požiadavky na pracovníka:
• vzdelanie SOU, stredoškolské s maturitou/ bez maturity
• preukaz VZV - obnovujeme a rozširujeme platnosť preukazov
• ochota manuálne pracovať
• dobrý zdravotný stav
• zmysel pre tímovú prácu
• trestná bezúhonnosť
• skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle sú výhodou

Kontaktná osoba:
Pilous spol. s r.o.
Tomáš Nemec
Telefón:: 6
Mail: veduciskladu.tb@