Vodič nákladného vozidla v stavebnej firme

Kategória: Stavebníctvo

Sme menšia spoločnosť zaoberajúca sa výstavbou inžinierskych sietí, spevnených plôch a komunikácií so sídlom v okrese Nové Mesto nad Váhom.
Hľadáme vodiča nákladného vozidla s platným VP skupiny C.

Náplň práce:
- riadenie, obsluha a bežná údržba nákladného auta,
- údržba a bežné opravy, kontrola prevádzkyschopnosti prideleného vozidla,
- vedenie bežných záznamov o prevádzke nákladného auta
- zapájanie sa do stavebných prác s kolegami v čase mimo riadenia vozidla.

Lokalita práce:
dvor je v Novom Meste nad Váhom. Zákazky spravidla v Trnavskom a Trenčianskom kraji.

Osobnostné požiadavky:
pozitívny a proaktívny prístup k práci

Možnosť práce na živnosť(9€/hod) aj TPP.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na stránke