Výťahár / Elektrotechnik

Kategória: Servis a služby

Hľadáme pracovníka na údržbu vyhradených zdvíhacích zariadení - výťahov. Záujemca nemusí mať predchádzajúce skúsenosti v oblasti montáže výťahov, stačí, že je manuálne zručný a pri práci precízny.
§ 18 Oprava, rekonštrukcia a montáž vyhradeného technického zariadenia, § 21 Elektrotechnik, § 22 Samostatný elektrotechnik- VÝHODOU
Podobné inzeráty
Servisný technik priemyselných kompresorov
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Dobrý deň, Do našej mladej rýchlo rastúcej inžinierskej spoločnosti, hľadáme servisného technika pre zariadenia stlačeného vzduchu - kompresorov a ich príslušenstva. Servisný technik by mal ovládať základe znalosti z oblasti stlačeného vzduchu, elektrotechniky, techniky a strojárstva ako takého všeobecne. Náplňou práce servisného technika by bola každodenná údržba zariadení u zákazníkov v teréne po celej SR a v niektorých prípadoch aj práca mimo hraníc SR. Vzhľadom na charakter práce bude rozdelená práca na prácu v teréne a na prácu na dielni 90 % ku 10 % v prospech práce v teréne. Predpoklady na servisného technika sú: samostatnosť, tvorivé myslenie, pro-zákaznícky orientovaná myseľ a dochvíľnosť, technická zručnosť, schopnosť čítať elektrotechnické schémy a orientovať sa v nich. Požiadavky na technika: Elektrotechnik paragraf 21 minimum. Zamestnanecké výhody, benefity Služobné auto, práca s najnovšími technológiami, mladý kolektív, pri dobre odvedenej práci a pri kvalitných výsledkoch benefit v podobe odmien Informácie o výberovom konaní Svoje CV a motivačné listy posielajte na adresu: industryvision@ Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 28.2.2023 (ostáva ešte 23 dní) Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa Vzdelanie v odbore Strojárske, Elektrotechnické, Technické Jazykové znalosti Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) Ostatné znalosti Word, Excel, Outlook - Základy Vodičský preukaz B Prax na pozícii/v oblasti Servisný technik Počet rokov praxe 2 Osobnostné predpoklady a zručnosti Elektrotechnik - paragraf 21 - minimum Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Inžinierska spoločnosť zaoberajúca sa servisom / predajom / poradenstvom a prenájmom zariadení pre výrobu stlačeného vzduchu, priemyselného chladenia, vzduchotechniky a jej úprave. Počet zamestnancov 3-4 zamestnanci Kontakt Kontaktná osoba: Ing. Jozef Libant Tel.: E-mail: poslať životopis
REVÍZNY TECHNIK - ŠPECIALISTA NA VÝŤAHY PRE ŽILINSKÝ KRAJ
Náplň práce: diagnostikovať stav výťahu, opravy, revízie. Požiadavky: • platné osvedčenie – minimálne § 18 Oprava, rekonštrukcia a montáž vyhradeného technického zariadenia, § 21 Elektrotechnik, § 22 Samostatný elektrotechnik podľa Vyhlášky 508/2009 Z. z. • vodičský preukaz sk. "B" a ochota cestovať v rámci prideleného regiónu. Prax v obore: 3 roky. Benefity: • služobné vozidlo a mobilný telefón aj na súkromné účely • firemné akcie a teambuildingy. Mzda brutto: 1.400,- Eur/mesiac. Spoločnosť Výťahy servis s.r.o.
Elektrotechnik-Ideálne z gastro odvetvia
Pre spoločnosť, ktorá už 30 rokov pôsobí v odvetví gastra a práčovníctva, hľadáme elektrotechnika, ktorý sa nezľakne, opravy, úpravy, nastavenia priemyselných spotrebičov. Ak máš skúsenosti priamo z odvetvia, je to obrovské plus, ak nie, nevadí, zaučíme ťa. Potrebný je §22 a chuť pracovať. Práca na jednu zmenu v Žiline a okolí. Mzda: od 1300 Eur v závislosti od skúseností vieme ponúknuť aj viac.
Technik údržby
Prijmeme šikovných, zodpovedných záujemcov na servis a údržbu zdvíhacích zariadení. Pracovná náplň: - preventívna kontrola elektrických a ostatných zariadení, - opravy strojov a zariadení, pravidelná údržba - odstraňovanie porúch a nedostatkoch na zariadeniach vyplývajúcich z revíznych správ strojného zariadenia. požiadavky: - stredoškolské vzdelanie - §21 elektrotechnik výhodou - vodičský preukaz B - práca vhodná aj pre absolventa Pracovný pomer: - Hlavný pracovný pomer Nástupný plat: - od 1000 € /brutto/plný úväzok + bonusy
Kominár/Elektrotechnik/Inštalatér-plynár-kúrenár
náplň práce servisovanie kotlov, montáž kotlov, čistenie komínov, čistenie vykurovacích systémov vhodná pre inštalatérov kominárov elektrotechnikov benefity: auto mobil požiadavky na zamestnanca : vodičsky preukaz a živnostenské oprávnenie
Samostatný elektrotechnik
Do zabehnutého kolektívu firmy hľadáme nových kolegov, elektrotechnikov s min. §21, práca na TPP, poskytujeme množstvo benefitov, neobmedzené vzdelávanie, sociálne benefity a pod. Viac info na mailom alebo telefonicky. Uvedený plat je nástupný, bez bonusov