Záhradník, Pomocné záhradné práce

Kategória: Stavebníctvo

Záhradnícka firma vo Vyšnom Žipove príjme do zamestnania realizátora - záhradníka.

Náplň práce:
Úprava terénu (hrabanie, kopanie, prevážanie sypkých materiálov)
výsadba zelene (stromy, kry)
Výsev a pokládka trávnikových kobercov
Údržby záhrad (kosenie, strihanie rastlín, vyplievanie)
Tvorba jazierok
Inštalácia závlahových systémov

Požadujeme spoľahlivosť, zodpovednosť. Možnosť flexibilnej práce. Možnosť nadčasov.

Plat 700-1000€, záleží od skúsenosti.

Kontakujte nás cez email vagaskyvladimir @
alebo telefonicky .

Prosím volať pondelok až piatok od 18:00 do 20:00.
V sobotu od 9:00 do 12:00.
Ďakujem za pochopenie