inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Darčekové poukážky

Darčekové poukážky - inzercia, predaj, predám, bazár

Darčekový poukaz- relaxačný pobyt v Kováčvej
Ponúkam relaxačný pobyt na 5 dní 4 noci s polpenziou a 9 procedúrami v súkromnom penzióne v kúpeľoch Kováčová v bezkonkurenčnej cene 179 € osoba /pobyt na 5 dní. Táto cena platí s využitím poukazu do konca mája 2023. Možnosť dokúpiť vstup do bazénov s liečivou termálnou vodou v kúpeľnom dome Detvan alebo v aquaparku Holiday park Kováčová . V prípade záujmu ma kontaktujte mailom .
ZLATO Lux
Predám darčekovú poukážku do obchodu v hodnote 2 x 100€. Je možné to aj jednotlivo odkúpiť.
Škola šmyku v Rakúsku v Pachfurth
Ahojte ponúkam na predaj 1 darčekovú poukážku na školu šmyku level Intensive platná do 31.12 23. Výborný darček pre každého :-) Cena bez poštovného.
Via ferrrata a  Tandemovy zoskok
Ahojte! Mam na predaj dve poukažky tandemovy zoskok v Ruzomberok a jednodnovu via ferrata pri kremnici. Cena spolu 350 alrbo aj jednotlivo
Alza zľavové kódy
Ponúkam Alza zlavove kódy v hodnote 300 EUR. Platne do 09/24. Predávam iba ako celok.
Predám Voucher
Predám Voucher s 20 procedúrami do Spa Aphrodite Rajecké Teplice. Dohoda možná
Zľava na iq.os
Zľavový kód: MGM-rkBkLg7X Platí, ak sa zaregistrujete ako nový užívateľ, oplatí sa zaregistrovať nonovo Platí na všetky zariadenia: duo, iluma, lil solid Ak zadáte pri kúpe tento kód ceny budú nasledovné: ILUMA PRIME 95,20 ILUMA 55,20 ILUMA ONE 39,20 Lil solid 15,20 Plus 3krabičky náplni fit/terea
Darčekový poukaz wellness, masáž, škoricový zábal, kávička
Dôvod predaja uvediem v súkromnej správe. Osobný odber pripadne pošlem po pripísaní platby na účet. Píše, že možno využiť v utorok keďže je to čas vyhradený pre ženy no dá sa uplatniť aj cez víkend pripadne ktorýkoľvek iný deň len už tam môžu byť aj muži. Platnosť do 30.6.2023 60 minút wellness, 30 minút masáž a 15 minút škoricový zábal Pitný režim a kávička v cene Číslo vymyslené písať prvý email.
Predám 100 eur poukážku connex za 50 eur
Predám 100 eur poukážku connex do vybraných hotelov na slovensku a v zahraničí... Viac info o platnosti na tel. čísle .
Zľavový kupón Víno Kráľ
Ponúkam kupón v hodnote 30€ na objednávku vín zo stránky Kód kupónu zašlem mailom.
Voucher na Vínokráľ
Predám voucher, zlavovu poukážku na víno. Vínokráľ . Tel.č . Cena 15 €.
Predám "Kurz auto racing"
Predám darčekovú poukážku "Kurz auto racing" na Slovakia ring. Platná do 13.12.2023. nevhodný darček, cenu ponúknite.
Poukaz
Predám darčekové poukážky 3x30€ do kamenných predajní Comma. Bol to darček, ale ja ich nevyužijem. Poukážky sú vo forme PDF. Preto je potrebná úhrada vopred na účet Cena je za všetky spolu. Platnosť poukážok je do 30.8.2023 Číslo je vymyslené, pre viac informácií ma kontaktujte na mail
Kupón na víno v hodnote 30 EUR + 30 EUR
Poukážka /voucher/ v hodnote 30 eur na nákup vína na na zadnej strane je unikátny kód, ktorý je potrebné zadať pri objednávke, podmienkou je nákup nad 60 eur. Platí aj na zľavnené ponuky a testovacie balíčky. Ak vám víno nebude chutiť, peniaze vám vrátia späť. /Podmienky uplatnenia, viď zadná strana voucheru, platí pre všetkých nových zákazníkov/. Víno Kráľ získal na Frankfurt International Trophy titul "najlepší online predajca vína 2022".
Zľavový kupón hotel Pieris pre dvoch
Predám - 50% zľavový kupón do krásneho hotela Pieris pre dvoch s polpenziou a volnym stupom do wellnessu Pieris*** a zároveň Permon****.Platnost kupónu do 30.06.2023 V cene sú 2x raňajky pre dvoch, formou bufetu - bohatý výber. 2x večera pre dvoch, formou bufetu-bohatý výber 3x wellness v hoteli Pieris***/Permon****
2 x Aquapark packet celodenny vstup  do AquaCity Poprad
Platné do 05.05. 2023. Je to darcekovy poukaz. Ponukam obidve poukazy za 30€
YOUTUBE bez reklamy
Dobry den, mam 1 volne miesto youtube premium bez reklamy, mesiac za 2,50e alebo polrok 12e, kto by mal záujem tak mi napiste email. Platba je az po vyskusani.
VOUCHER AMAZING PLACES 200€ / 5000CZK
Predám voucher na ubytovanie cez portál Amazing places, nevyužijem ho. Má hodnotu 200€ alebo 5000 czk, predám za 180
Wellness pobyt
Predám darčekový poukaz na welnes pobyt pre 2 osoby, na 1 noc v krásnom prostredí na Domaši, hotel Zelená Lagúna. Cena poukazu je 149€.
Datart 5€ poukažka
Datart 5€ poukažka nad 50€
inzercia, predaj, predám, bazár, Darčekové poukážky
12345 .. 25