inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Kancelárie

Kancelárie - inzercia, predaj, predám, bazár

Ponúkam Vám do prenájmu kanceláriu priamo v centre mesta.
Ponúkame Vám do prenájmu kanceláriu na ul. Mlynská v Leviciach vo výmere 22m2. Kancelária sa nachádza na druhom poschodí s výťahom. K dispozícií sú na poschodí pánske a dámske toalety. Cena prenájmu kancelárie vrátane energií je 200€ mesačne. V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať mailom, alebo telefonicky na tel.č.: .
Prenájom kancelári od 18 m2 za 122 EUR/mesiac vrátane médií
Možnosť prenajatia celej bunky o rozlohe 46 m2, t.j. 2 x kancelária 18 m2 a 28 m2 s vlastným zázemím /WC, predsieň/. Možnosť prenajatia vyhradeného parkovacieho miesta už do 15 EUR/mesiac. Niektoré kancelárie sú klimatizované. K dispozícií je optický internet. Širšie centrum mesta, v budove sú dva výťahy, recepcia... Dobré parkovanie. Lokalita širšie centrum blízko Auparku. Možnosť prenajatia vyhradeného parkovacieho miesta.
Kancelárie za výbornú cenu v širšom centre KE - Jantárová ul
Prenájom kancelári od 18 m2 za 122 EUR/mesiac vrátane energií. Širšie centrum mesta, Jantárová ulica, blízko Auparku. v budove sú dva výťahy, recepcia. Dobré parkovanie. K dispozícií sú aj celé bunky o rozlohe 46 m2, t.j. 2 x kancelária 18 m2 a 28 m2 s vlastným zázemím /WC, predsieň/. Možnosť prenajatia vyhradeného parkovacieho miesta za výhodne ceny.
Kancelárie na prenájom, Ul. Svornosti, Bratislava II
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Ul. Svornosti v Podunajských Biskupiciach v 3-poschodovej novostavbe administratívneho objektu. Výborná lokalita s priamym prístupom z cesty. K dispozícii sú kancelárie od 15 m² do 500 m². Kancelárie sú plne vybavené, internet, kablová televizia, pevná linka, klimatizácia. Bezproblémové parkovanie priamo pred budovou. Cena za prenájom je 6 €/m2/mesiac + DPH + 2 €/m²/mesiac energie a služby. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii v našej RK.
Prenájom kancel. priestorov v NMnV - Jánošíkova ul.
Prenajmeme kancelárske priestory v Novom Meste nad Váhom - Jánošíkova 4/A. Bezplatné parkovanie, klimatizované, novo zrekonštruované priestory. Kamerový systém, wifi, možné využitie zasadacej miestnosti... Kompletné informácie na :
Kancelársky priestor v centre mesta s parkovaním
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v blízkom centre mesta s dostupným parkovaním - MEDIPARK. Priestor sa nachádza na 1. podlaží, má vlastný merač energií a elektronického vrátnika. Cena prenájmu je vrátane energií. Pri podpise zmluvy sa uhrádza 2x zábezpeka a 1x nájom.
Krásne kancelárie v historickej budove vysokého štandardu
Ponúkame na prenájom kancelárie v historickej budove na Štefánikovej ulici, neďaleko Úradu vlády SR, Hotelu Loft, Grasalkovičovho paláca a Prezidentskej záhrady, Bratislava 1. V areáli je príjemný park so sochou prútikára a fontánou. Výborná dostupnosť aj autom, aj MHD a v pešej dostupnosti je dokonca aj Hlavná vlaková stanica. Budova je realizovaná vo vysokom štandarde, aj technickom. K dispozícii je ucelený celok na 3.poschodí, aj s výťahom, celkovej výmery 159 m2. Dispozične pozostáva z recepcie, 5 miestností, kuchynky a delených toaliet. Všetky priestory sú plne klimatizované a so štruktúrovanou kabelážou. Jedna kancelária má priestranný balkón. Internet - OPTIKA. Cena za nájom je 17 €/m2/mesiac + energie 4,4 €/m2/mesiac. V areáli je aj klientské parkovanie zdarma. Možnosť prenájmu park. státia v garáži. Všetky uvedené ceny sú bez DPH. Záujemca neplatí províziu. Radi Vám tento reprezentatívny priestor predstavíme na nezáväznej obhliadke. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.
AMEX PARK - budova APB II - kancelárie č. 3.28 a 3.29
Prom Real ponúka vo výhradnom zastúpení klienta prenájom kancelárskych priestorov. Priestor sa nachádza v areáli AMEX PARK na Púchovskej ulici č. 12 v Rači. VÝHODY: + 24 hodinová strážna služba a nepretržité monitorovanie areálu kamerovým systémom, + nepretržitý prístup do priestorov, + dostupné parkovanie, + 3 minúty autom na diaľnicu, + MHD na všetky smery v bezprostrednej blízkosti, + kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti, + rýchle občerstvenie a reštaurácie priamo v areáli, + nákladné rampy a výťahy, bezproblémový prejazd kamiónov. Ponúkaný priestor sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží v budove APB II. Priestor tvoria dve navzájom prepojené kancelárie- 3.28 a 3.29. CENA: nájom: 6EUR/m2. prevádzkové náklady (vrátane energií a služieb): 2,9EUR/m2. Sprostredkovateľskú províziu RK nehradíte. Kompletnú ponuku aktuálne dostupných priestorov nájdete na webovej stránke našej RK: Poschodie: 3 Počet izieb: 2 Celková rozloha: 35.65m² Stav: úplne prerobený
AMEX PARK - budova APB II - kancelária č. 3.10
Prom Real ponúka vo výhradnom zastúpení klienta prenájom skladového priestoru s možnosťou modifikácie na kanceláriu. Priestor sa nachádza v areáli AMEX PARK na Púchovskej ulici č. 12 v Rači. VÝHODY: + 24 hodinová strážna služba a nepretržité monitorovanie areálu kamerovým systémom, + nepretržitý prístup do priestorov, + dostupné parkovanie, + 3 minúty autom na diaľnicu, + MHD na všetky smery v bezprostrednej blízkosti, + kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti, + rýchle občerstvenie a reštaurácie priamo v areáli, + nákladné rampy a výťahy, bezproblémový prejazd kamiónov. Ponúkaný priestor je klimatizovaný, nachádza sa na 3. nadzemnom podlaží v budove APB II. Donedávna bol využívaný ako sklad, v prípade je však možnosť modifikácie na kanceláriu typu open-space. CENA: nájom 6EUR/m2. prevádzkové náklady (vrátane energií a služieb) 2,9EUR/m2. Sprostredkovateľskú províziu RK nehradíte. Kompletnú ponuku aktuálne dostupných priestorov nájdete na webovej stránke našej RK: Poschodie: 3 Dodatok k cene: V texte Celková rozloha: 49m² Stav: úplne prerobený
AMEX PARK - budova APB II - kancelária č. 3.31
Prom Real ponúka vo výhradnom zastúpení klienta prenájom kancelárskych priestorov. Priestor sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží v budove APB II. v areáli AMEX PARK na Púchovskej ulici č. 12 v Rači. VÝHODY: + 24 hodinová strážna služba a nepretržité monitorovanie areálu kamerovým systémom, + nepretržitý prístup do priestorov, + dostupné parkovanie, + 3 minúty autom na diaľnicu, + MHD na všetky smery v bezprostrednej blízkosti, + kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti, + rýchle občerstvenie a reštaurácie priamo v areáli, + nákladné rampy a výťahy, bezproblémový prejazd kamiónov. CENA: nájom 6EUR/m2. prevádzkové náklady (vrátane energií a služieb) 2,9EUR/m2. Sprostredkovateľskú províziu RK nehradíte. Kompletnú ponuku aktuálne dostupných priestorov nájdete na webovej stránke našej RK: Poschodie: 3 Celková rozloha: 17.83m²
Rezervované - Kancelárske priestory - širšie centrum mesta Ž
B10 Vám ponúka na prenájom exkluzívne kancelárie v širšom centre mesta Žilina - pod Rondlom. Ku kanceláriám prislúcha kuchynský kút i sociálne zariadenie. Priestory majú v cene započítanú i elektrickú energiu a vykurovanie. Parkovanie je zabezpečené priamo pred budovou. Kancelárie sú v rôznych veľkostiach od 19m2 po 30m2. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. ID: 105035 Cena: 8 € m2/mesiac Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku
Exkluzívny administratívny priestor s terasou
Ponúkame na prenájom exkluzívny administratívny priestor v novej budove na prestížnej adrese, na Mickiewiczovej ulici v Starom Meste, Bratislava 1. Klienti tu nájdu priestory v najvyššej kvalite priamo v centre hlavného mesta. Objekt má bezbariérový prístup, výbornú dosažiteľnosť pomocou MHD. K dispozícii sú aj priestory určené pre sklad a archív. Mnoho obchodov a stravovacích zariadení v priamej blízkosti na Obchodnej ulici. 24 h prístup. Voľný je kancelársky celok o výmere 422 m² + balkóniky 5,24 m2. Dá sa deliť na 2 menšie priestory. Priestor pozostáva z recepcie, 2 kancelárii, open-spacu pre 6 osôb, serverovni, kuchynky a toaliet. Aj vo vnútrobloku je krásna zelená terasa, prístupná pre všetkých nájomníkov. Cena nájmu je 16 €/m2/mesiac + prevádzkové 4 €/m²/mesiac + elektrina + DPH. Parkovanie v garáži za 145 €/miesto/mesiac (voľných 8 miest). V objekte je aj klientský parking. Priestory sú veľmi reprezentatívne a radi Vám ich predstavíme na nezáväznej obhliadke. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného makléra.
Prenájom kancelárie 15m2 , Ružinov, BA II, PRENAJATÉ
PRENAJATÉ Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v 5/podlažnej zrekonštruovanej administratínej budove na Nivách . Ponukaný priestor má rozlohu 14,88m2 a je na 4poschodí s výťahom . Možnosť si prenajať zasadačku 38m2 s novým nábytkom,počet miest 27 za 10/Eur na hodinu. Budova: Tehlová konštrukcia,zateplenie,el.vrátnik, nový výťah, Cez vikendy a po pracovnej dobe je priestor zabezpečený vrátnikom, Nová zasadacia miestnoť 38m2 pre 27osôb, Plastove okná v budove, Wc s kúpelkou na poschodí, Kamerový systém bezbarierový vstup internet: T-com,Slovanet Parkovanie: parkovanie v okolí budovy, vo dvore za 30/eur na mesiac 1x parkovacie miesto, CENA PRENÁJMU: na mesiac , cena spolu 150,-Eur +elektrina podľa spotreby. V prípade že nájomník je platcom DPH tak k mesačnému nájmu sa pripočíta + DPH V cene za m2 je zahrnutá voda,kúrenie,spoločné priestory,vrátnik,výťah, upratovanie spoločných priestorov, smätie, Elektrickú energie si platí každý samostatne poďľa spotreby. kontakt na makléra: Jozef Šafránek, mobil:, mailová adresa: safranek@
Prenajmeme kancelárie v Bratislave Petržalke na Kremnickej u
Prenajmeme kancelárie v administratívnej budove v Bratislave V. Petržalke na Kremnickej ulici s výbornou dostupnosťou do centra mesta a na diaľničné privádzače . Kancelária je vybavená plastovými oknami a laminátovou podlahou keramickou dlažbou. Plocha kancelárii je 25, m2. a 32 m2. Cena prenájmu je 11,00 €/m2/mesiac + spotreba elektriny. V cene nájmu je zarátané vykurovanie, voda a upratovanie spol. priestorov. K nájmu sa platí iba skutočne spotrebovaná elektrina – priestor má vlastný elektromer. Možnosť prenájmu parkovacieho miesta. Viac informácií v RK
NEWCASTLE⏐Kancelárske priestory na prenájom  v meste Nitra.
NA PRENÁJOM pekné kancelárske priestory, ktoré sa nachádzajú na Širokej ulici v Nitre s perfektným parkovaním. Priestory sú ihneď voľné. ORIENTÁCIA: Kancelária sa nachádza na prízemí/na poschodí budovy. VÝMERA: Kancelária má rozlohu 25m2, nachádza sa na prízemí/na poschodí budovy. VYBAVENIE: V kancelárii je pripojenie na optický internet. Sociálne priestory sa nachádzajú na chodbe, sú spoločné. Dvor a priestor vo dvore je používaný na parkovanie. PARKOVANIE: Parkovacie státie pod objektom aj vo dvore. VÝHODY: Objekt sa nachádza priamo na frekventovanom mieste Nitry, výborná pešia aj dopravná dostupnosť v rámci Nitry, republiky či do priľahlých susedných krajín. MESAČNÉ NÁJOMNÉ: 150,-€/mesiac + energie. CENA: Pri podpise zmluvy sa platí dvojmesačné nájomné a jednomesačná záloha na energie. Výpovedná lehota bude definovaná v zmluve na 3 mesiace. KONTAKT: Meno: Ing. Ildikó Haszterman Mail: ildiko@ Tel. číslo: 0902 91 55 91 Ak ste si náhodou nevybrali konkrétne túto ponuku, pokoje mi volajte, v tejto lokalite máme na predaj/na prenájom rôzne zaujímavé prevedenia nehnuteľností určite si vyberiete. Teším sa na spoluprácu. ODMENA ZA TIP: Poznáte v okolí niekoho, kto má záujem predať alebo prenajať svoju nehnuteľnosť? V prípade odporúčania a realizovania obchodu, Vám vyplatíme dohodnutú odmenu za tip. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Newcastle.
Nadštandardné kancelárie s terasou v Starom Meste
Ponúkame na prenájom lukratívne kancelárske priestory v centre Bratislavy, neďaleko prezidentského paláca a 4-hviezd. hotela. Administratívne centrum ponúka vysoký štandard aj pre náročných klientov.  K dispozícii je viacero celkov od 125 m² až po 960 m² (celé poschodie). Voľné je napr. 4.poschodie: 204 m² + terasa cca 22 m2 . Dispozične pozostáva z recepcie, openspacu, 2 kancelárii, serverovne, kuchynky a delených toaliet. Veľkoplošné kancelárie sú dispozične flexibilné. Priestory sú plne klimatizované. Nájomcom slúži 24-hodinová recepčná a bezpečnostná služba, kamerový systém. Špecifikom priestorov je veľká svetelnosť zabezpečená otvárateľnými oknami. V podzemí sú vybudované 3 podlažia na parkovanie. Dostatočná kapacita umožňuje parkovanie nie len nájomcom, ale i návštevníkom budovy – KLIENTSKÝ PARKING ZDARMA. Cena nájmu je od 12,75 €/m²/mesiac v závislosti od poschodia + energie a prevádzkové náklady vo výške 4,5 €/m²/mesiac. NEPLATÍTE ZA PODIEL NA SPOLOČNÝCH PRIESTOSTOROCH. Terasa zdarma. Cena prenájmu parkovacieho státia je 130 €/mesiac. Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Províziu neplatíte. Viac informácii u uvedeného makléra.
Nadštandardné kancelárie s terasou v Starom Meste
Ponúkame na prenájom lukratívne kancelárske priestory v centre Bratislavy, neďaleko prezidentského paláca a 4-hviezd. hotela. Administratívne centrum ponúka vysoký štandard aj pre náročných klientov.  K dispozícii je viacero celkov od 125 m² až po 960 m² (celé poschodie). Voľné je napr. 4.poschodie: 204 m² + terasa cca 22 m2 . Dispozične pozostáva z recepcie, openspacu, 2 kancelárii, serverovne, kuchynky a delených toaliet. Veľkoplošné kancelárie sú dispozične flexibilné. Priestory sú plne klimatizované. Nájomcom slúži 24-hodinová recepčná a bezpečnostná služba, kamerový systém. Špecifikom priestorov je veľká svetelnosť zabezpečená otvárateľnými oknami. V podzemí sú vybudované 3 podlažia na parkovanie. Dostatočná kapacita umožňuje parkovanie nie len nájomcom, ale i návštevníkom budovy – KLIENTSKÝ PARKING ZDARMA. Cena nájmu je od NaN 14 €/m2/mesiac v závislosti od poschodia + energie a prevádzkové náklady vo výške 4,5 €/m²/mesiac. NEPLATÍTE ZA PODIEL NA SPOLOČNÝCH PRIESTOSTOROCH. Terasa zdarma. Cena prenájmu parkovacieho státia je 130 €/mesiac. Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Províziu neplatíte. Viac informácii u uvedeného makléra.
Kancelárie na prenájom, Pestovateľská - Ružinov
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Pestovateľskej ul.. v BA - II Ružinov, o celkovej výmere 100m². Jedná sa priestory v administratívnej budove v prevádzkovom areáli s výhodnou polohou v rámci priemyselnej zóny (700m od napojenia na diaľničný obchvat), s vlastným parkovaním a 24 hod. strážnou službou. 3 miestnosti + predsieň (6,0+19+40,4+34m²) na 2.poschodí, vstup - bezpečnostné certifikované dvere, príprava na inštaláciu bezpečnostného systému, štrukturovaná kabeláž, podlaha - koberec, pôvodný stav, prístup 24/7, spoločné WC, 3 parkovacie miesta v areáli priamo pred budovou v cene. Cena prenájmu je 4,16-€/m²/mesiac bez nákladov na energie a služby (2,025-€/m²/mesiac) + DPH. Nájomca neplatí províziu RK. Bližšie info u makléra.
Predaj administratívnej budovy s pozemkami na parking
Ponúkame Vám na predaj administratívnu budovu postavenú na pozemkoch o rozlohe 2.660 m2 v priemyselnej časti mesta Žilina. Momentálne sa nachádza v budove zariadenie pre fungovanie hotela s reštauráciou. Budova je napojená na optické káble, elektriku, plyn, vodu, kanalizáciu. Vhodné pre administratívu alebo IT firmu, možnosť vytvoriť 19 kancelárskych priestorov s vlastnými sociálnymi zariadeniami, spoločné priestory na školenia, odpočinkové a stravovacie miestnosti, skladovacie priestory. V prípade záujmu o kúpu bude zariadenie pre hotel a reštauráciu vyprázdnené majiteľom objektu. Dostatok parkovacieho miesta a zeleň pred objektom. Prístup k budove priamo z hlavnej cesty. Cena 1.200.000,- €.
Kancelársky priestor na prenájom, 24 m2, Piešťany-centrum
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor na 1. poschodí polyfunkčného domu v centre mesta v tesnej blízkosti OC AUPARK. K dispozícii je samostatný priestor 24m2, miestnosť má umývadlo, WC je na spoločnej chodbe. Priestor je čistý, po kompletnej rekonštrukcii, nové nátery stien aj podlaha. Podružné meranie spotreby vody a tepla, samostatné merače na elektrinu. Jednorazová platba za energie podľa vyúčtovania. Minimálna doba nájmu: 12 mesiacov. Vhodný len na kancelárske účely (nie obchod ani služby).Voľný ihneď. Nájomné: 250 €/mesiac + energie 25,-EUR/mesiac Kaucia: 500,- EUR, splatná pri podpise zmluvy. Uvedené ceny sú bez DPH, pre platcov DPH treba pripočítať DPH. Názor makléra: Čistý, funkčný priestor v serióznom objekte v centre mesta za prijateľnú cenu. Výnimočne vhodný ako kancelária pre pobočku obchodných zástupcov, finančníkov, advokátov a pod. Podnikajte v Piešťanoch a buďte úspešní! Možnosť bezproblémového parkovania v dosahu 50 m v OC AUPARK. R1reality ... bližšie k ľuďom.
inzercia, predaj, predám, bazár, Kancelárie
12345 .. 126