inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Obrana a bezpečnosť

Obrana a bezpečnosť - inzercia, predaj, predám, bazár

Pracovník SBS
Hľadáme pracovníka SBS. Náplň práce: stráženie, ochrana a bezpečnosť majetku.Požadujeme preukaz SBS OS, spoľahlivosť, bezúhonnosť, zodpovednosť. Miesto výkonu: Košice, Prešov . Platové podmienky 4,5- 5€ v čistom na hodinu ... Viac info po telefóne !
Hľadám prácu
Hľadám prácu ako vrátnik informátor, kurič .Som čiastočný invalid.Najlepsie Trenčiansky kraj.
Pracovník SBS
Hľadám prácu na pozícii SBS pracovník. Som držiteľom preukazu SBS. Som flexibilný a fyzicky zdatný. Hľadám prácu na TPP, nie brigády. Mám záujem o prácu v objektoch, nie v obchodných centrách. Za sprostredkovanie práce odmena.
zamestnanie
Dobrý deň. Volám sa Slovaková Jana,bytom Lučenec.Mam 57r,ale to je ako aktívny,tak i produktívny vek. Hľadám si prácu v strážnej službe v našom regióne Lučenec, poprípade po Rimavská Sobota, či Detva,alebo Veľký Krtíš. Som zodpovedná spoľahlivá nefajciarka. Zamerne hľadám prácu ako ochrana majetku, či objektu,obchodzkova činnosť. Posunula by som sa i do iného okresu, či mesta, keby mi bolo umožnené minimálne bývanie...t.j.postel, skriňa, chladnička,sociálne zariadenie S prácou o ochrane majetku, či strážnik mám skúsenosti. Tiež platný preukaz sbs,vodič.preukaz B. Kontakt:. , E-mail: slowak.jana@
Ponuka práce SBS v Kvetoslavove
Ponúkam prácu SBS na obchodnej prevádzke v Kvetoslavove. Práca je na trvalý pracovný pomer. Mzda je 3,80 € v čistom. Potrebný preukaz SBS.
Hľadáme Práve Vás - SBS pracovník
Ste zodpovedný a máte chuť pracovať? Ak áno, tak máme pre Vás voľné miesta v štandardných objektoch s minimálnou fyzickou náročnosťou na pozíciu SBS pracovník. Pre bližšie info. ma neváhajte kontaktovať. Mzda od 3,50 eur je uvedená v čistom na hodinu.
pracovník SBS
dobry den surne hladam brigadu ako nocny straznik na staube mozem aj na zastup 24ky mi nerobia problem mam aj preukaz sbs som zotpovedny spolahlivy clovek iba v ziline prosim surne dakujem
Bezpečnostný Pracovník - Obsluha CCTV - Žilina
Prijmeme zodpovedných záujemcov. Pracovná náplň: - Obsluha CCTV - Komunikácia s Výjazdovými skupinami, Klientami, Záchrannými zložkami a pod. - Práca s PC /s programom- Word, Excel, Outlook/ - Dvojzmenná prevádzka - Okamžité riešenie vzniknutých udalostí - Telefonická komunikácia - ZŤP nie je prekážkou Požiadavky: - Základy PC /Outlook, Word, Excel/ - Čistý odpis z registra trestov - Zdravotná spôsobilosť Hodinová mzda : - od 3,90 € /hod. Miesto výkonu práce: - sídlo spoločnosti - 010 01 Žilina Pracovný pomer: - Hlavný pracovný pomer - Dohoda Pracovná doba a Nástup: - 12 hod. zmeny denné a nočné - Ihneď
SBS Topoľčany
SBS prijme na trvalý pracovný pomer, prípadne na dohodu o pracovnej činnosti pracovníka do obchodného reťazca v Topoľčanoch. Preukaz OS nutný. Mzda 4,00 EUR v čistom za hodinu. Volajte
práca v SBS -SEREĎ /logistický park )
práca v SBS Zamestnanecké výhody, benefity - MZDA 3,97/€ brutto dlhodobá stabilná práca na TPP - práca vhodná pre mužov aj ženy - príplatky nad rámec ZP, Bez ubytovania Meno: Peter Navrátil Telefón:
HĹADÁM PRÁCU GALANTA, SENEC + OKOLIE. PONÚKNITE
Hľadám flexibilnú prácu na trvalý pracovný pomer alebo živnosť ako pracovník SBS ( nie obchodné retazce), vodič, taxi, mobilný opatrovateĺ, remeselná činnosť atď... Mam VP sk.A,B, preukaz POS, zbr.preukaz, maturita: zdr.škola, bezpečn.služba, strojárstvo. Nehĺadám prácu v stoji (ZŤP). PONÚKNITE !!! Kontakt: (GA).
SBS Pracovník bezpečnostnej služby Nitra
Hľadáme pracovníka bezpečnostnej služby na stráženie štandardného objektu / vrátnica v Nitre. Požiadavky: Zodpovedný, bezúhonný, spoľahlivý a platný preukaz odbornej spôsobilosti pre SBS. Pracovná doba 12 hod. Hod. mzda 3,95 eur.
SBS Bezpečnostný pracovník
Hľadáme šikovných a zodpovedných záujemcov o prácu. Jedná sa o výkon na vrátnici s minimálnym pracovným vyťažením! Hod. mzda je od: 3,50 eur v čistom
práca v SBS v Galante
práca v SBS v Galante Zamestnanecké výhody, benefity - MZDA 3, 82/€ brutto dlhodobá stabilná práca na TPP - práca vhodná pre mužov aj ženy - príplatky nad rámec ZP, čiastočne zabezpečená doprava. Bez ubytovania Meno: Peter Navrátil Telefón:
Osobny bodyguard
Hľadám veľkého silného chlapa ako bodyguarda 50 eur na deň Podmienky: fyzická zdatnosť, bez zbrane.
Vaša bezpečnost-Moja  práca
Ponukám služby: Osobný šofér,Ochrankár ,Doprovod, Ochrana osôb a majetku, Bežna ochrana, Vyjazdova ochrana.K dispozícii aj strážny pes. Zodpovednosť, Diskrétnosť , Flexibilita zaručene 100%. Zákazníkom som k dispozícii 24h. Prax ochrana osôb a majetku preprava cenin a doprovody. Potrebujete osobného šoféra /asistenta na služobne cesty? odviesť deti do skoly, na trening ? neváhajte ma kontaktovať . Bezpečnosť, starostlivosť o klienta, vlastne vozidlo samozrejmosťou. Hľadám zamestnávateľa alebo klientov,ktorý vedia čo všetko sa za touto prácou skrýva a vedia túto prácu ohodnotiť a patrične oceniť. Vlastním Zbrojný preukaz Typ AA, mam rôzne výcviky vykonané v EU. V prípade seriózneho záujmu ma kontaktujte. Na všetkých podmienkach sa dohodneme. Pre viac Info ma kludne kontaktujte telefonicky.
Bezpečnostný pracovník Bratislava
Hľadáme flexibilného pracovníka na stráženie objektov v Bratislave. Služby sa vykonávajú na rôznych pracoviskách a stanoviskách podľa potreby firmy / nie obchody /. Za tieto služby je pracovník zvýhodnený odmenou k hodinovej sadzbe. Podmienky prijatia: odborná spôsobilosť, zdravotná spôsobilosť, odpis registra trestov. Vhodné aj ako brigáda alebo pre dôchodcov. Mzda: 3,80 netto
Práca SBS
Hľadáme pracovníka SBS. Náplň práce: stráženie, ochrana a bezpečnosť majetku.Požadujeme preukaz SBS OS, spoľahlivosť, bezúhonnosť, zodpovednosť. Miesto výkonu: HM Košice . Platové podmienky 4 - 4,5€ v čistom na hodinu ... Viac info po telefóne !
SBS hľadá pracovníkov na voľné pozície
SBS hľadá pracovníkov na voľné pozície: -člen ZS-PCO (POS, VP, ZP, prax 2 r.) -pracovník SBS (POS) pre oblast NM a okolie. Platové podmienky: 3,70-4,50eur/h podľa zaradenia (zákonné príplatky + bonusy za výkon) Prihlásiť sa na osobný pohovor môžete na tel. č.: ‪‬
Práce pre SBS / vrátnica nástup ihneď
Do pracovne ľahkého objektu v centre, hľadáme zodpovedných SBS bezpečnostných pracovníkov, ktorí majú chuť pracovať. Ak si to práve ty, tak neváhaj a kontaktuj nás pre bližšie info.
inzercia, predaj, predám, bazár, Obrana a bezpečnosť
12345 .. 9