inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Právo a bezpečnosť

Právo a bezpečnosť - inzercia, predaj, predám, bazár

Prenájom Minibager Kubota KX042-4t
Prenájom Minibager Kubota KX042-4t Ponúkame na prenájom minibager Kubota . Hydraulická náklopná svahovačka 120cm. Výkopové lyžice 30cm, 50cm, 60cm, 70cm. Hydraolický palec Hĺbkový dosah 3,4m. Cena prenájmu bagra je 35€/hodina so strojníkom. Dovoz do 25 km za 35€ ,nad 25km 2€ za km.
likvidácia spoločností
Ponúkame rôzne formy legálnej likvidácie spoločností, vhodné aj pre zadĺžené spoločnosti. Garantujeme rýchly proces, výmaz z obchodného registra.
ready made s. r. o. plátca DPH
Ponúkame na predaj ready made s. r. o., plátcov i neplátcov DPH za najnižšiu cenu na trhu. Plátca DPH len 1200 EUR, neplátca len 300 EUR. V ponuke máme aj spoločnosti s históriou.
Prenájom bezpečnostného kamerového systému
Prenájom sebestačného kamerového systému - bez nutnosti elektrickej prípojky, - bez pevného Internetu, - bez akejkoľvek prípravy. - S aktívnou ochranou 24/7, - pripojením k video pultu centralizovanej ochrany, - doplnený o fyzickú ochranu zásahovej jednotky. Zabezpečenie otvoreného staveniska, parkoviska počas víkendovej akcie alebo dočasnej skladovej či odstavnej plochy mechanizácie. Možnosť napojenia na SBS službu alebo priamo na Váš mobil či PC. Informujte sa prosím ohľadom dostupnosti systému. # ICT-Express je mladá, postupne rozrastajúca sa spoločnosť zameraná na poskytovanie expresných a zároveň profesionálnych služieb v oblasti IT s vysokým dôrazom na dostupnosť a bezpečnosť. - kompletný IT outsourcing - predaj, prenájom a certifikovaná montáž kamerových systémov # ochrana majetku, bezpečnostný kamerový systém, sbs, stráženie objektov,
ZALOŽENIE / ZMENY / PREDAJ SPOLOČNOSTÍ
Ponúkame poradenstvo v oblasti založenia spoločností, vykonania zmien v spoločnostiach, predaja ready-made, či aktívnych spoločností. Pre klientov ponúkame možnosť využitia i virtuálnych sídiel v Bratislave. Založenie živnosti - ZADARMO Založenie s.r.o. - 249 Eur Zmena v s.r.o. (akýkoľvek počet zmien) - 79 Eur Neplatca DPH - 500 Eur Ready-made platca DPH -dohodou Platca DPH s históriou - dohodou Kvartálny platca DPH - dohodou Klient má pri využití služieb spoločnosti GWENT k dispozícii právne poradenstvo i účtovné poradenstvo v súvislosti s ponúkanou službou.
Stráženie
Ponúkam stráženie stavieb, skladov, stavebných mechanizmov a parkovísk. Zabezpečím Váš festival, koncert, výstavu, športové podujatie, firemný večierok , svadbu.. Všetky potrebné povolenia a licencie sú samozrejmosťou. Prax 13 rokov na zabezpečení objektov osobitnej dôležitosti, medzinárodných festivaloch a športových podujatiach, ochrana pri natáčaní filmov a seriálov. Key word: ochranka, security, stráženie,koncert, eventy, svadba,
Hľadám vymáča dlžôb
Hľadám spoľahlivého vymáhača dlžôb. Mám uznesenie z Polície, dĺžnik je z MI, odmena dohodou.
Právne služby
Poskytujem právne služby, spíšem rôzne návrhy, zmluvy, výzvy, podania. Vybavím tiež osobný bankrot.
Právne podania, analýza, riešenie problémov
Dobrý deň, Potrebujete pomôcť s vypracovaním právneho podania, vysokoškolskou prácou v oblasti práva (aj usmernenia, gramatická korekcia, seminárky, odborné eseje…) alebo len s jednoduchými zmluvami? Alebo potrebujete online právnu analýzu svojho problému za bezkonkurenčnú cenu? Budem rada, ak ma budete kontaktovať a rada Vám s Vašou požiadavkou pomôžem! ********KONTAKT VÝLUČNE MAILOVOU KOMUNIKÁCIOU!!! Číslo vymyslené *********
Zmeny v ORSR
Ponukam služby zmeny v ORSR , prípravu dokumentácie na zápis zmeny, konzultácie, podania.
Založenie s. r. o.. predaj ready made s. r. o.
služby pre obchodné spoločnosti od profesionálov zameraných na splnenie všetkých vašich i neštandardných požiadaviek. Máme dôveru klientov vďaka spoľahlivým, efektívnym a cenovo dostupným riešeniam. Založenie s. r. o. od 379 eur.
Likvidácia s.r.o
Likvidujeme s.r.o-čky rýchlo a za priaznivú cenu. Aj na splátky! V prípade zaujmu sa kludne ozvite. Vieme sa stretnúť osobne,aj cez videohovor. Cele SR.
Legálne prevzatie s.r.o.
Legálne prevezmeme Vašu zadlženú, problematickú spoločnosť. Zmení sa konateľ, majiteľ a sídlo spoločnosti. Preberacím protokolom, v znení podľa Vášho priania preberáme všetku účtovnú aj inú firemnú agendu. V plnej miere preberáme záväzky právnickej osoby. Kompletný právny servis.Dňom uskutočnenia podpisu zmlúv o prevode obchodného podielu prestávate akýmkoľvek spôsobom vystupovať za právnický subjekt vrátane jeho záväzkov, ktoré týmto prechádzajú za právnickou osobou v zastúpení novým konateľom. Pokiaľ má spoločnosť lízing osobných vozidiel, nákladných vozidiel alebo iných strojov, leasing naďalej bude pokračovať. email: legalsro@
Stráženie strojov
Hľadáme niekoho na nočné stráženie strojov v lokalite Stará Turá nástup ihneď
Elektroinštalácie bleskozvody revízie §24 Fotovoltaika
Dobrý deň, ponúkam služby: ektroinštalácie: byty domy haly prístrešky altánky garaže dielne bleskozvody:všetky objekty revízie: domov, bytov, objektov, bleskozvodov, Fotovoltaiky ( ostrovný systém, hybridný, off grid ongrid) aktivny bleskozvod Servis elektrických častí strojov elektrické opravy a údržbu. Som revízny technik VTZ elektrických Mojim benefitom pri revíziách je hlavne to, že ak sa nájdu pri revízií nedostatky, snažím sa ich odstrániť počas revízií, aby som mohol vydať kladnú revíznu správu a Vy ste tak nemuseli platiť opakovanú kontrolu... Robim elektro inštalácie bleskozvody Vykonávam odborné prehliadky a odborné skúšky(OPaOS) elektro revizie Skúšky sú vykonávané len špičkovými meracími prítrojmi Metrel , Fluke a Chauvin arnoux Staré hliníkové inštlácie - ich výmeny opravy zmeny -Len po dohode ! Pracujem v rámci celého Slovenska, treba však počítať s réžiou na cestovné náklady. Som živnostník nieje problém s fakturáciou. Doklad, faktúra samozrejmosťou Viac info telefonicky alebo mailom. V prípade že ste rozhodnutý a viete čo konkrétne chcete, prosím písať rovno do mailu ponuku a celkový rozsah požadovaných prác. URÝCHLIME tým celkový proces. Revizny technik revízia revízka elektricka inštalácia elektrina elektrikar elektroinštalácia bleskozvod Fotovoltaika fotovoltika revízny prístroj, zemný odpor uzemnenie elektro špecialista aktívny bleskozvod
Predaj s.r.o.
Predám s.r.o. nieje plátcom DPH .Mám vlastné stránky na webe
DRAŽBA-DREVENÉ VÝROBKY-DUBOVÉ PARKETY-DUBOVÁ/BUKOVÁ ŠKÁROVKA
Dávame do pozornosti, že na Exekútorskom úrade Bratislava, JUDr. Kamil Líška - súdny exekútor na adrese Grösslingová 62, 811 09 Bratislava sa uskutoční opakovaná dražba hnuteľných vecí-drevených výrobkov prvotriednej kvality, dubových parkiet, Dubovej a Bukovej škárovky a mnoho ďalších. V dražbe bude mnoho rozmerov a mnoho druhov. Pre viac informácií kontaktuje Exekútorsky úrad na tel: .
Ponúkam sploločnosť SRO na predaj
SRO (spoločnosť) je platcom DPH, má v poriadku účtovníctvo, nemá žiadne záväzky, je momentálne nečinná nemá aktivity.
ready made s. r. o. plátca DPH
Ponúkame na predaj ready made s. r. o., plátcov i neplátcov DPH za najnižšiu cenu na trhu. Plátca len 1.200,00 EUR, neplátca len 300,00 EUR. V ponuke aj spoločnosti s históriou. Všetky ready made s. r. o. sú čisté, založené len za účelom ich predaja, nikdy nevykonávali žiadnu reálnu ekonomickú činnosť.
Zápis do registra partnerov verejného sektora
Advokátska kancelária so sídlom v Košiciach ponúka obchodným spoločnostiam služby zápisu do Registra partnerov verejného sektora. Úvodná konzultácia bezplatne.
inzercia, predaj, predám, bazár, Právo a bezpečnosť