inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Spoločenské hry

Spoločenské hry - inzercia, predaj, predám, bazár - strana 11

KRIS KROS
Značka DINO, bez poškodení
panel na šípky
Predám panel na šípky cena 20 €. Prosím kontaktovať najlepšie cez SMS. Len osobný odber v Košiciach. Ďakujem.
Predám šachy pre troch hráčov.
Predám nové drevené šachy pre troch hráčov v šachovej kazete vhodné na super zábavnú hru.Cena 39 eur osobný odber Spišská Teplica alebo dobierka + 5 Eur.
Predám šachy Olympia.
Predám nové drevené šachy Olympia v šachovej kazete po rozložení cca 30 x 30 cm.Osobný odber Spišská Teplica cena 22 eur alebo dobierka + 5 Eur. Kuk na moje ďalšie inzeráty vhodné ako darček.
Aktivity
V super stave
Pirates - spolocenska hra
Predam uplne novu zabalenu vo folii hru Pirates. Postovne je v cene.
Spoločenská hra Lego Ninjago
Pre 2-4 ľudí, vek 8+ Úplná a zachovalá. S návodom na skladanie a návodom na hru. Cena: 12 eur (pôvodná cena: 26 eur). Cena je bez poštovného.
ŠÍPKY HARROWS STEEL VIVID R ZELENÉ 24G, BRASS
Dobrý deň predám ŠÍPKY HARROWS STEEL VIVID R ZELENÉ 24G, BRASS boli iba vyskúšané a vrátené do originál krabičky dôvod predaja je nesedí mi tvar-uchytenie...
Stolny futbal
Predam rok pouzivany stolny futbal Evolution One vo vybornom stave. Povodna cena 329 teraz za 200. Len osobny odber Krajne
Šachový počítač DGT Centaur
Predám plne funkčný, málo používaný, šachový počítač DGT Centaur. Dôvod predaja - nevyužíva sa. Osobný odber v Bratislave a okolí. Prosím píšte email. Podrobný popis: Vlastnosti DGT Centaur: - Prispôsobuje sa vašej sile - Doska snímača 40x40 cm - Kruhové LED svetlá indikujú pohyby - Nabíjateľná interná batéria - Vyvážené šachové figúrky - Zobrazenie e-papiera - Krásne navrhnutá šachovnica má dotykové senzory, ktoré bez námahy zaregistrujú vaše pohyby. - Má nabíjateľnú batériu, displej e-papiera, intuitívne nastavenie v mnohých jazykoch a vyvážené plastové šachové figúrky. Pohyby počítača sú označené jedinečnými kruhovými LED svetlami.
KÚPIM HRU Robert Kiyosaki's Cashflow 101
Dobrý deň, kúpim hru Robert Kiyosaki's Cashflow 101. Ponúknite. Dohodou
Predám kalčeto
Predám stolný futbal, stav viď foto, plne funkčné, ale treba sa mu povenovať.
Hra o manželství, ako nová
Hra je v perfektnom stave, Poznáte dobre svojho partnera či partnerku? Aké je jeho či jej obľúbené jedlo? Aké sú jeho a jej tajné sny? Hra o manželstve vám prináša celkom 600 otázok, vrátane vtipného kreslenia. Otázky sú rozdelené do troch kategórií. Pomocou otázok zahrievacích, záľudných a otázok na telo zistíte, ako dobre sa poznáte a po čom vaša drahá „polovička“ túži. Cieľom hry je odpovedať na otázky tak, ako si myslíte, že na otázku odpovie váš partner. Samozrejme sa snažíte v odpovediach zhodnúť. Nejde o to, za každú cenu vyhrať, ale užiť si príjemnú zábavu. Napriek tomu na víťaza potom čaká zaslúžená odmena … :) Hra nie je určená iba manželským párom! Je pre všetky páry, ktoré sa chcú pobaviť a dozvedieť se niečo viac o sobe.
Logická hra Cobra Twist
V hlavolame Cobra Twist musíte stavať troj-dimenzionálnych hadov zo štyroch farebných kociek. Čaká vás 40 úloh v štyroch obtiažnostiach, v ktorých postupne ubúdajú informácie o farbe a polohe kociek a tým stúpa ich náročnosť. Tento hlavolam rozvíja predovšetkým priestorovú predstavivosť, no aj vašu trpezlivosť.
Predám stolný futbal, kalčeto
Predám stolný futbal, stav viď foto, plne funkčné, ale treba sa mu povenovať.
Poker Texas hold'em
Predam nehranu sadu na poker,Texas Hold'em, rozbaleny jeden balicek kariet, plechova doza
Predám profi šipkostrij
Predám profesionálny sipkostroj plne funkčný , možnosť veľa hier až pre 8 hráčov. Je to na mince 0,50€. Cena nového bola 2500€ teraz 800€. Stoj ešte veľa rokov poslúži a zarobí na seba.pripadne ho prenajmem. tel
Maximum Throwdown - Spolocenska kartova hra
Predam novu este zabalenu vo folii hru Maximum Throwdown. Postovne je v cene.
Hlavolam - tangram v cestovnej krabičke
Hra je v perfektnom stave. V cestovnej plastovej krabičke je 36 kartičiek. Na jednej strane je zadanie, ktoré máte poskladať. Na druhej strane kartičky je na jednej polovici nápoveda a na druhej polovici kartičky je riešenie.
inzercia, predaj, predám, bazár, Spoločenské hry