inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Tlač a polygrafia

Tlač a polygrafia - inzercia, predaj, predám, bazár

Hládám externého LEPIČA / MONTÁŽNIKA
Hľadám externého skúseného človeka na montáž reklamných tabúľ, bannerov a všetkých možných polepov, od soláriek, cez owv až po celopolepy. Požiadavky: -vlastné auto (B) -nutná prax !!! (referencie veľkou výhodou) -IČO -flexibilita Prosím kontaktujte ma mailom na jato@ prípadne tel v pracovnej dobe.
Ponuka práce Grafik / Grafička
Dobrý deň prajem, firma Diamond Graphix, s.r.o. ponúka prácu grafika/grafičky. Pracovná doba PO-PIA 8:00-16:30. Nástup ihneď , plat od 800 v čistom na začiatok potom od šikovnosti a zručnosti. miesto výkonu je obec Báhoň Vlaková stanica 50m Náplň práce: - tvorba graf. návrhov prevažne na motorky a športové oblečenie ale aj bannery, nálepky a reklamné produkty. - kontrola výroby pred tlačou( odsúhlasenie grafiky a farby pred tlačou) - výroba nálepok, bannerov, polepov, športové oblečenie - spravovanie e-shopu ... V prípade záujmu posielajte mail na info@ alebo volajte ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu team
Písanie článkov, prepis textov, tvorba dokumentov
Dobrý deň, som študent gymnázia, ovládam veľmi dobre slovenský jazyk, takže Vám viem pomôcť s písaním článkov, prepisom textov z kníh, videí, audionahrávok, tvorbou rôznych dokumentov, prezentácií a v neposlednom rade viem aj spravovať sociálne siete (Instagram, Facebook). Na cene sa vieme vždy dohodnúť tak, aby obe strany boli spokojné ;). V prípade záujmu mi píšte SMS-ku na tel. číslo alebo e - mail: naj.domco777@, kde si dohodneme ďalšie podrobnosti ohľadom našej budúcej spolupráce. ;)
Xerox Versalink C7025
Predám 4 ročné multifunkčné zariadenie vo výbornom stave Xerox Versalink C7025, servisované spol. CPO, Banská Bystrica, s možnosťou pokračovania v servisovaní. Cena za komplet zariadenie je 400,00 Eur bez DPH ÚDAJE Rýchlosť Až 25 str./min Mesačný pracovný cyklus1 Až 107 000 strán Vytlačenie prvej kópie (rýchlosť) Farebne už od 9 sekúnd/čiernobiele 6,9 sekundy Vytlačenie prvej strany Farebne už od 9,4 sekúnd/čiernobiele 7,1 sekundy Kopírovanie a tlač Rozlíšenie Kopírovanie: až 600 x 600 dpi; Tlač: až 1200 x 2400 dpi Jazyky popisu stránky PCL® 5e/PCL 6/PDF/XPS/TIFF/JPEG/HP-GL/voliteľne Adobe® PostScript® 3™ Kapacita listov: bočný podávač: 100, zásobníky 520 a 500 listov Pripojenie Ethernet 10/100/1000 Base-T, vysokorýchlostné USB 3.0, Wi-Fi® a Wi-Fi Direct® s voliteľnou súpravou Wi-Fi, NFC Tap-to-Pair Funkcie riadiacej jednotky Jednotný adresár, klonovanie konfigurácie, náhľad skenovania, Xerox Extensible Interface Platform®, Xerox App Gallery, nástroj na štandardné účtovanie Xerox®, oprávnenie založené na úlohách, aktivácia praktického overovania, on-line podpora INTUITÍVNE UŽÍVATEĽSKÉ PROSTREDIE Prispôsobenie a personalizácia Prispôsobenie pre návštevníkov, personalizovaná domovská obrazovka podľa používateľa, viaceré domovské obrazovky so základnými identifikačnými údajmi, prispôsobenie podľa pracoviska, funkcie alebo pracovného postupu pomocou služieb Xerox App Gallery a Xerox® App Studio Zabudovaný webový server PC alebo mobilné zariadenie – Informácie o stave, responzívny dizajn, nastavenia, správa zariadení, klonovanie Náhľad Náhľad skenovania/faxovania s možnosťami priblíženia, otočenia a pridania strany Funkcie tlače Tlač z USB, zabezpečená tlač, vzorka, vlastná tlač, uložená úloha, inteligentné ekologické nastavenia ovládača Xerox®, identifikácia úlohy, tvorba brožúry, uloženie a obnova nastavení ovládača, obojsmerný stav v reálnom čase, nastavenie mierky, monitorovanie úlohy, predvolené nastavenia aplikácií, obojstranná tlač (prednastavená), vynechanie prázdnych strán, režim konceptu Skenovanie Optické rozpoznávanie znakov (OCR), skenovanie na USB/e-mail/sieť (FTP/SMB), skenovanie súborov vo formátoch: PDF, PDF/A, XPS, JPEG, TIFF; praktické funkcie: funkcia Scan to Home, PDF s možnosťou vyhľadávania, jednostranové/viacstranové PDF/XPS/TIFF/PDF chránené heslom Fax Voliteľná funkcia Walk up Fax (k dispozícii možnosti jednej alebo troch liniek, vrátane LAN Fax, Direct Fax, Fax Forward to Email), voliteľná funkcia
Hl'adám vydavatel'a, poviedky, romantická novela
Hl'adám človeka ochotného publikovať papierovo moju tvorbu bez nároku na honorár.:)
online marketing
Do našej fabriky na reklamu KPK Reklama príjmeme zodpovedných zamestnancov na pozíciu interný online marketing špecialista. Pozícia je vhodná pre každého /ženy aj muži/, kto má zmysel pre detail, ovláda google reklamu, PPC, facebook a instagram. Možnosť pracovať na TPP, živnosť a part time. Pracovná doba je od flexibilná a vyžaduje správu interných online kampaní. pre viac info o nás fb KPK Reklama alebo svoj životopis posielajte na office@ plat podla zručností a vedomostí 6-9 eur / h v čistom. Ďalšie volné pracovné pozície: výlepár aut a výkladov, montážny pracovník, finalizácia tlačovín. o nás: "Vyrobíme všetko, čo k Vášmu podnikaniu potrebujete. Vytlačíme pre Vás všetko - od vizitiek až po fóliu na lietadlo, ktorú aj radi nalepíme. Vyrobíme Vám svetelnú reklamu na mieru, tabule, tapety, logá na stenu, banery, plachty na fasádu, sieťovinu na lešenie. Samozrejme tlačíme aj plagáty a letáky, katalógy o Vašej spoločnosti alebo produktoch, ktoré roznesieme do schránok. Polepíme Vaše auto reklamou alebo zmeníme jeho farbu."
Pracovník callcentra - obchod + administratíva
Do našej fabriky na reklamu KPK Reklama príjmeme zodpovedných zamestnancov na novootvorenú na pozíciu pracovník callcentra - obchod + administratíva. Pozícia je vhodná pre každého /ženy aj muži/, kto má zmysel pre detail a telefonovanie. Ak máte skúsenosti v callcentre tak máte výhodu. Možnosť pracovať na TPP, živnosť alebo brigádne. Pracovná doba je flexibilná na úkol. Pre viac info o nás fb KPK Reklama alebo Svoj životopis posielajte na office@ plat podla zapracovania 4-6 eur v čistom. Ďalšie volné pracovné pozície: výlepár aut a výkladov, montážny pracovník, finalizácia tlačovín. o nás: "Vyrobíme všetko, čo k Vášmu podnikaniu potrebujete. Vytlačíme pre Vás všetko - od vizitiek až po fóliu na lietadlo, ktorú aj radi nalepíme. Vyrobíme Vám svetelnú reklamu na mieru, tabule, tapety, logá na stenu, banery, plachty na fasádu, sieťovinu na lešenie. Samozrejme tlačíme aj plagáty a letáky, katalógy o Vašej spoločnosti alebo produktoch, ktoré roznesieme do schránok. Polepíme Vaše auto reklamou alebo zmeníme jeho farbu."
Výlepár folii na autá a výklady
Do našej fabriky na reklamu KPK Reklama príjmeme zodpovedných zamestnancov na pozíciu výlepár folii na autá a výklady. Pozícia je vhodná pre každého, kto má zmysel pre detail. Možnosť pracovať na TPP alebo živnosť. Pracovná doba je od 8:30 - 17:00. Pre viac info o nás fb KPK Reklama alebo svoj životopis posielajte na office@ plat podla zapracovania 800 - 1000 eur v čistom. Ďalšie volné pracovné pozície: finalizácia tlačovín, montážny pracovník, tlačiar o nás: "Vyrobíme všetko, čo k Vášmu podnikaniu potrebujete. Vytlačíme pre Vás všetko - od vizitiek až po fóliu na lietadlo, ktorú aj radi nalepíme. Vyrobíme Vám svetelnú reklamu na mieru, tabule, tapety, logá na stenu, banery, plachty na fasádu, sieťovinu na lešenie. Samozrejme tlačíme aj plagáty a letáky, katalógy o Vašej spoločnosti alebo produktoch, ktoré roznesieme do schránok. Polepíme Vaše auto reklamou alebo zmeníme jeho farbu."
Litografické gravírovacie ihly
Ponúkam zánovné gravírovacie ihly pre litografickú techniku sada 50€
Tlačiar na digitálnej veľkoplošnej tlačiarni.
Do našej fabriky na reklamu KPK Reklama príjmeme zodpovedných zamestnancov na pozíciu Tlačiar na digitálnej veľkoplošnej tlačiarni. Pozícia je vhodná pre každého /ženy aj muži/, kto má zmysel pre detail. Možnosť pracovať na TPP alebo živnosť. Pracovná doba je od 8:30 - 17:00 pre viac info o nás fb KPK Reklama alebo svoj životopis posielajte na office@ plat podla zapracovania 750 - 888 eur v čistom. Ďalšie volné pracovné pozície: výlepár aut a výkladov, montážny pracovník, finalizácia tlačovín. o nás: "Vyrobíme všetko, čo k Vášmu podnikaniu potrebujete. Vytlačíme pre Vás všetko - od vizitiek až po fóliu na lietadlo, ktorú aj radi nalepíme. Vyrobíme Vám svetelnú reklamu na mieru, tabule, tapety, logá na stenu, banery, plachty na fasádu, sieťovinu na lešenie. Samozrejme tlačíme aj plagáty a letáky, katalógy o Vašej spoločnosti alebo produktoch, ktoré roznesieme do schránok. Polepíme Vaše auto reklamou alebo zmeníme jeho farbu."
Ponúkam jazykovú úpravu textu
Urobím jazykovú a štylistickú úpravu akýchkoľvek textov - diplomové, rigorózne, vedecké práce, texty určené na publikovanie v tlači alebo knižne, tiež reklamné texty. Odmena dohodou podľa náročnosti práce.
Tlačiar
Hľadáme do jednozmennej prevádzky v Banskej Bystrici tlačiara na obsluhu päťfarebného ofsetového stroja KBA Performa 66. Hlavnou náplňou práce je nastavenie, obsluha, údržba tlačiarenského zariadenia. Predpokladom je ukončené stredné odborné vzdelanie a prax aspoň 1rok. Mzdové ohodnotenie 1000-1500eur/mesiac (brutto), dohodou. V prípade záujmu nám zašlite životopis na náš email: koprint@
CANON image runner 2530i
Predám profesionálny rozmnožovací a kopírovací laserový stroj zn. CANON image runner 2530i s funkciami skener, čiernobiela jednostranná a obojstranná tlač a fax to všetko so spodným aj horným automatickým podávačom vhodným najmä do kancelárií a pod. Rozmnožovací stroj bol uvedený do prevádzky 04/2016 a je v 100% stave. Rozmnožovací stroj je umiestnený na originálnom podstavci Canon spolu so zásuvkami na papier A4, A3 a odkladacou zásuvkou na tonerové kazety. Stav počítadla skenov: 3.340 ks Stav počítadla tlače: 30.987 ks K rozmnožovaciemu stroju pridávame aj 5 ks originálnych tonerov Canon. Technické parametre: max veľkosť originálu: A3 rozlíšenie: čítanie: 600 x 600 dpi kopírovania: 600 x 600 dpi tlač: 600 x 600 dpi rýchlosť tlače: A4 - 30 str./min (ČB) A3 - 15 str./min (ČB) zväčšenie: 25 - 400% doba zahrievania: 30 sekúnd duplexná časť: štandardná
Finalizácia tlačovín
Do našej fabriky na reklamu KPK Reklama príjmeme zodpovedných zamestnancov na pozíciu finalizácia tlačovín. Pozícia je vhodná pre každého, kto má zmysel pre detail. Možnosť pracovať na TPP alebo živnosť. Pracovná doba je od 8:30 - 17:00 pre viac info o nás fb KPK Reklama alebo svoj životopis posielajte na office@ plat podla zapracovania 750 - 888 eur v čistom. Ďalšie volné pracovné pozície: výlepár aut a výkladov, montážny pracovník, tlačiar o nás: "Vyrobíme všetko, čo k Vášmu podnikaniu potrebujete. Vytlačíme pre Vás všetko - od vizitiek až po fóliu na lietadlo, ktorú aj radi nalepíme. Vyrobíme Vám svetelnú reklamu na mieru, tabule, tapety, logá na stenu, banery, plachty na fasádu, sieťovinu na lešenie. Samozrejme tlačíme aj plagáty a letáky, katalógy o Vašej spoločnosti alebo produktoch, ktoré roznesieme do schránok. Polepíme Vaše auto reklamou alebo zmeníme jeho farbu."
Tlačiar-Tlačiarka
Dobrý deň prajem, ponúkam prácu tlačiara / tlačiarky ,pracovná doba PO-PIA 8:00-16:30, TPP, na začiatok 600€ v čistom pokiaľ sa zaučíte a potom od 750€ vyššie podľa šikovnosti , práca je v Čani a auto chodí každý deň 7:30 z Južnej triedy ZADARMO do Čane a späť 16:30.V prípade záujmu zasielajte životopisy na: atzivotopis@
Manažér klientskych služieb
Nova a mlada spoločnosť hľadá spoľahlivého pracovníka na pozíciu Manažér klientskych služieb Požiadavky: Kompetentná písomná angličtina; Pochopenie sociálnych sietí, princípov propagácie; Schopnosť vypracovať obsahový plán, práca v grafických editoroch ako Canva, vlastné aplikácie na úpravu fotografií a videa; Kreativita a schopnosť pracovať v tíme; Pracovné skúsenosti sú vítané. Pracovné podmienky: Plat: sadzba + prémie Pohodlný pracovný režim (od 10:00 do 18:00, pracovné dni); Priateľský tím profesionálov a pohodlné pracovné podmienky. Zodpovednosti: Plánovanie a zostavovanie plánov obsahu; Tvorba foto, video, textového obsahu; Komunikácia a údržba Tik Tok, Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest; Odpovedanie na otázky zákazníkov; Vyhľadávanie, kontakt a spolupráca s influencermi na sociálnych sieťach; Monitorovanie účinnosti propagácie a analýza účtov; Písanie scenárov pre videoklipy v súlade s trendmi.
Pracovník výroby na oddelení Kniháreň
Ste technicky a manuálne zručný? Máte praktické zmýšľanie? Ste časovo flexibilný a vyhovuje Vám práca na zmeny? Ak áno, hľadáme práve Vás - pracovníka výroby na oddelení Kniháreň pre slovenskú spoločnosť NEOGRAFIA, a.s.. Vašou každodennou náplňou práce, po zaučení, bude: - nakladať hárky a bloky do staníc jednotlivých zariadení, - kontrolovať kvalitu jednotlivých operácií, - ovládať základnú technológiu druhov knižných väzieb a postupu zákaziek, - obsluhovať a prerábať zverené zariadenia. Práca na 3-zmeny, resp. v nepretržitom 12-hodinovom režime. Mzda od 646,-E. Mzda dohodou - podľa pracovných skúseností. Celková mzda, s príplatkami, od 750,-E až do 950,-E Zamestnanecké výhody, benefity - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie - dochádzkový bonus 25,-E/ mesačne - príspevok na cestovné náklady - sociálna výpomoc - predĺžená prestávka na odpočinok - práca v klimatizovanom prostredí - zázemie v stabilnej spoločnosti s viac ako 150 ročnou históriou
Predám rezačku Dahle, model 551
Predám rezačku Dahle, model 551.
PONUKA PRÁCE - operátor DTP
Hľadáme do nášho kolektívu šikovného pracovníka/pracovníčku na prácu: Potlač tričiek, vyrezávanie samolepiek, prípravu podkladov do tlače.... Výhodou polygrafické vzdelanie, znalosť Illustrator, Photoshop Mzda dohodou TPP/živnosť/brigáda Životopis pošlite prosím na mail: patrino@
REKLAMNÉ A DESIGNÉRSKE ŠTÚDIO PONÚKA NÁVRH A VÝROBU REKLAMY
REKLAMNÉ A DESIGNÉRSKE ŠTÚDIO PONÚKA NÁVRH A VÝROBU REKLAMY SPRACUJEME A VYTVORÍME PROFESIONÁLNU GRAFIKU A DESIGN PODĽA VAŠEJ PREDSTAVY A AJ ZREALIZUJEME V 2D A AJ 3D VARIANTE AKO JEDINÝ Z MÁLA V REGIÓNE VIZITKY, LETÁKY, POZVÁNKY, SVADOBNÉ OZNÁMENIA, TABLÁ, MATURITNÉ OZNÁMENIA, MENULÍSTKY, LOGÁ, TLAČ NÁLEPIEK, PLAGÁTOV, BANNEROV , POLEP VÝKLADOV, DOPRAVNÝCH PROSTRIEDKOV A MNOHO INÝCH. ... :) PLATÍ PRE CELÉ SLOVENSKO, PRE BLIŽŠIE INFO TREBA VOLAŤ ALEBO NAPÍSAŤ EMAIL: zakazkyreklama@ #psrdesign #designerskestudio #grafickestudio #vipreklama #artstudio #umeleckestudio #povazskabystrica #reklama #design #tvorba #reklamnaagentura #kreativnestudio #najlepsiereklamnestudio #3dreklama #studio #reklamapovazskabystrica #reklamavcentremesta #kvalitnareklamapovazskabystrica #reklamaprevsetkych #luxusnareklama #reklamaprenarocnych #farebnareklama #skvelareklama #vynimocnareklama #jedinecnareklama #reklamaslovensko #veselareklama #zaujimavareklama #reklamaktorazaujme
inzercia, predaj, predám, bazár, Tlač a polygrafia
1