inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Výuka, doučovanie

Výuka, doučovanie - inzercia, predaj, predám, bazár

Doucujem francuzsky jazyk
Doucujem vsetky urovne francuzskeho jazyka, pripravujem na maturitu a rozne certifikaty.
Doučovanie nemčiny
Som študent nemeckého gymnázia v zahraničí (18 rokov). Ponúkam doučovanie a konverzácie v NEJ, a rád pomôžem aj s úlohami. Doučovanie prebieha online cez Skype, alebo inú aplikáciu. Cena 8 eur/45 min, alebo 9 eur/60 min 1.hodina zdarma.
ANJ doučovanie
Hľadám osobu na doučovanie angličtiny online pre mojho syna ZŠ čník.Ponuky mailom.
ONLINE KURZ ANGLIČTINY, ANGLICKÝ JAZYK, Prvá hodina FREE
✅✅❱❱ Kurz anglictiny online cez internet, vyucba a doucovanie anglictiny cez skype ✅✅❱❱ Anglický jazyk - konverzácie na cestovanie, na pohovor, do práce.. ✅✅❱❱ Anglicky jazyk pre celú SR a EU ✅✅❱❱ Najefektívnejšia výuka angličtiny pre všetky úrovne. ✅✅❱❱ Prvá lekcia doučovania angličtiny zdarma ❱❱ Žil som 6 rokov v Londýne. Angličtina ma baví a praktických skúseností mám veľa. ❱❱ Učte sa bez stresu, bez straty času a peňazí dochádzaním. Rozprávajte anglicky celú lekciu z pohodlia domova s trpezlivým lektorom angličtiny s 12-ročnou skúsenosťou vo vyučovaní angličtiny ❱❱ Zameriame sa na - anglickú konverzáciu, výslovnosť, komunikáciu v práci, so zahraničnými partnermi, na pohovory, na dohovorenie sa na dovolenke. Učím iba ONLINE! ❱❱ Vysvetlím Vám - Anglickú gramatiku a anglické časy - ❱❱ Na kurz angličtiny Vám vystavím daňový doklad. ❱❱ Doučím - začiatočníkov A1, A2 aj pokročilých B1, B2, C1. ❱❱ Čas: 11:00 do 21:00 ❱❱ Kamera je voliteľná, materiály zdieľam počas lekcie. ✅✅❱❱ PÍŠTE MI PROSÍM NA email: teacherslondon@ alebo cez formulár na: ❱❱ ❱❱ skype: peter. Englishteacher ❱❱ /englishteachers.London ❱❱ Prihláste sa teraz!
Doucovanie Nemciny - zaciatocnici, mierne pokrocili
Idealne online formou. Po dohode osobne (ZA, KNM, CA). Moje skusenosti: nemcinu som sa ucila na ZS, SS, VS Polrocne studium v Nemecku cez Erasmus 6 rokov intenzivnej odbornej nemciny v praci pre najvacsieho zamestnavatela na Slovensku (nemecku spolocnost), nemecke vedenie
Doučovanie žiakov základnej školy
Dobrý deň, ahojte! Volám sa Laura, mám 19 rokov a som študentkou maturitného ročníka na gymnáziu. Ponúkam doučovanie slovenčiny, angličtiny a nemčiny pre žiakov základnej školy (1. - 9. ročník). Prípadne s radosťou doučím aj iné predmety žiakov 1. stupňa ZŠ. S doučovaním už skúsenosti mám a po maturite sa chystám študovať práve učiteľstvo. Mám veľmi pozitívny vzťah k deťom a veľmi rada im pomôžem s: ✅️učivom, s ktorým majú problém, ✅️pripravím ich na písomky, ✅️prípadne na prijímačky na stredné školy, ✅️pomôžem im zdokonaliť sa v jednotlivých predmetoch, ✅️v prípade žiakov 1. stupňa pomôžem aj s inými predmetmi (napr. matematika,...) ❗️Hodiny prebiehajú online prostrednictvom aplikácie Zoom. ❗️Cena je 12€ za 1 lekciu (cca 60 minút alebo dlhšie - podľa potreby) V prípade záujmu ma prosím kontaktujte prostredníctvom mailu: hroncekovalaura03@
DOUCOVANIE ANGLICTINY, ONLINE KURZ, ANGLICTINA 1 lekcia free
✅✅❱❱ Online kurz anglictiny cez internet, doucovanie cez skype z domu ✅✅❱❱ Anglický jazyk - konverzácie na pohovor, do práce, na cestovanie.. ✅✅❱❱ Anglicky jazyk pre celú SR a EU ✅✅❱❱ Najefektívnejšia výuka angličtiny pre všetky úrovne. ✅✅❱❱ Ukážková lekcia doučovania angličtiny zdarma ❱❱ Žil som 6 rokov v Londýne. Angličtina ma baví a praktických skúseností mám veľa. ❱❱ Učte sa bez stresu, bez straty času a peňazí dochádzaním. Rozprávajte anglicky celú lekciu z pohodlia domova Vy a trpezlivý lektor angličtiny s 12-ročnou skúsenosťou vo vyučovaní angličtiny ❱❱ Zameriame sa na - anglickú konverzáciu, výslovnosť, komunikáciu v práci, so zahraničnými partnermi, na pohovory, na dohovorenie sa na dovolenke. Učím iba ONLINE! ❱❱ Vysvetlím Vám - Anglickú gramatiku a anglické časy - ❱❱ Na kurz angličtiny Vám vystavím daňový doklad. ❱❱ Doučím - začiatočníkov A1, A2 aj pokročilých B1, B2, C1. ❱❱ Čas: 11:00 do 21:00 ❱❱ Kamera je voliteľná, materiály zdieľam počas lekcie. ✅✅❱❱ PÍŠTE MI PROSÍM NA email: teacherslondon@ alebo cez formulár na: ❱❱ ❱❱ skype: peter. Englishteacher ❱❱ /englishteachers.London ❱❱ Prihláste sa teraz!
Doučovanie nemčiny
Dobry den, ponukam doucovanie nemeckeho jazyku, vsetky urovne. Vystudovala som jazykovu skolu. Pracujem v Rakusku a nemecky jazyk pouzivam denne. Ak Vas zaujme moja ponuka, nevahajte ma kontaktovat na tel. č. alebo emailovej adrese tomkova.vanessa1@
KURZ ANGLIČTINY, ANGLICKÝ JAZYK, native speaker
✅✅❱❱ Kurz anglictiny online cez internet, vyucba a doucovanie anglictiny cez skype ✅✅❱❱ Anglický jazyk - konverzácie na cestovanie, na pohovor, do práce.. ✅✅❱❱ Anglicky jazyk pre celú SR a EU ✅✅❱❱ Najefektívnejšia výuka angličtiny pre všetky úrovne. ✅✅❱❱ Prvá lekcia doučovania angličtiny zdarma ❱❱ Nesľubujem, že sa naučíte po anglicky plynule za 2 týždne a že nebude treba stráviť veľa času s novými slovíčkami, gramatikou, slovosledom, nepravidelnými slovesami, ale aspoň sa reálne a sebavedomo dohovoríte pri cestovaní či v práci a výsledok bude stáť za to! Ste proti tomu to vyskúšať? ✅✅❱❱ PÍŠTE MI PROSÍM CEZ FORMULAR NA: ❱❱ email: teacherslondon@ ❱❱ skype: peter. Englishteacher ❱❱ /englishteachers.London ❱❱ /anglictinaskype.peter.pavelko ❱❱ Žil som 6 rokov v Londýne. Angličtina ma baví a praktických skúseností mám veľa. ❱❱ Učte sa bez stresu, bez straty času a peňazí dochádzaním. Rozprávajte anglicky celú lekciu z pohodlia domova s trpezlivým lektorom angličtiny s 12-ročnou skúsenosťou vo vyučovaní angličtiny ❱❱ Zameriame sa na - anglickú konverzáciu, výslovnosť, komunikáciu v práci, so zahraničnými partnermi, na pohovory, na dohovorenie sa na dovolenke. Učím iba ONLINE! ❱❱ Vysvetlím Vám - Anglickú gramatiku a anglické časy - ❱❱ Na kurz angličtiny Vám vystavím daňový doklad. ❱❱ Doučím - začiatočníkov A1, A2 aj pokročilých B1, B2, C1. ❱❱ Čas: 11:00 do 21:00 ❱❱ Kamera je voliteľná, materiály zdieľam počas lekcie. ❱❱ Prihláste sa teraz!
ONLINE ANGLICTINA, KURZ ANGLICKÝ JAZYK, Prvá lekcia FREE
✅✅❱❱ Anglictina, online kurz cez internet, vyucba a doucovanie anglictiny cez skype ✅✅❱❱ Anglický jazyk - konverzácie na cestovanie, na pohovor, do práce.. ✅✅❱❱ Anglicky jazyk pre celú SR a EU ✅✅❱❱ Najefektívnejšia výuka angličtiny pre všetky úrovne. ✅✅❱❱ Prvá lekcia doučovania angličtiny zdarma ❱❱ Nesľubujem, že sa naučíte po anglicky plynule za 2 týždne a že nebude treba stráviť veľa času s novými slovíčkami, gramatikou, slovosledom, nepravidelnými slovesami, ale aspoň sa reálne a sebavedomo dohovoríte pri cestovaní či v práci a výsledok bude stáť za to! Ste proti tomu to vyskúšať? ✅✅❱❱ PÍŠTE MI PROSÍM CEZ FORMULAR NA: ❱❱ email: teacherslondon@ ❱❱ skype: peter. Englishteacher ❱❱ /englishteachers.London ❱❱ /anglictinaskype.peter.pavelko ❱❱ Žil som 6 rokov v Londýne. Angličtina ma baví a praktických skúseností mám veľa. ❱❱ Učte sa bez stresu, bez straty času a peňazí dochádzaním. Rozprávajte anglicky celú lekciu z pohodlia domova s trpezlivým lektorom angličtiny s 12-ročnou skúsenosťou vo vyučovaní angličtiny ❱❱ Zameriame sa na - anglickú konverzáciu, výslovnosť, komunikáciu v práci, so zahraničnými partnermi, na pohovory, na dohovorenie sa na dovolenke. Učím iba ONLINE! ❱❱ Vysvetlím Vám - Anglickú gramatiku a anglické časy - ❱❱ Na kurz angličtiny Vám vystavím daňový doklad. ❱❱ Doučím - začiatočníkov A1, A2 aj pokročilých B1, B2, C1. ❱❱ Čas: 11:00 do 21:00 ❱❱ Kamera je voliteľná, materiály zdieľam počas lekcie. ❱❱ Prihláste sa teraz!
Moodle Doučovanie
Ahojte, ponúkam doučovanie so systémom Moodle. Mám viac než 4 ročnú prax, ktorú viem zdokladovať. Momentálne pracujem na pozícií Moodle Admin a popri tom som garantom na národnom projekte, kde mám ako inak na starosti tento systém :)) V práci taktiež školím zamestnancov, takže mám aj v tomto odvetví skúsenosti. Ak by ste mali záujem o stretnutie, či už osobne alebo online, tak ma neváhajte kontaktovať :)) Zatiaľ vám prajem pekný deň :)) Cena je za hodinu, ale vieme sa pobaviť aj o zľave :))
Oprava záverečných prác
Urobím kompletnú finálnu úpravu Vašej záverečnej práce. Finálna úprava obsahuje: - kontrola a oprava pravopisu, gramatiky a štylistiky + ďalšie úkony podľa dohody. Cena je 1,5 € za normostranu (úvod, poďakovanie, bibliografiu, atď. opravím zadarmo) Kontaktujte ma prostredníctvom SMS.
ANGLIČTINA-ZAČ. + MIERNE POKROČILÍ, ZŠ, SŠ
Učím + doučujem AJ, prax v Košiciach 18 rokov, učil som vek od 8 do cca 50 rokov, pedag. vzdelanie nemám, ani žiadne certifikáty.Jazyk som mal na gymnáziu, pred 20 rokmi som bol 5 mesiacov v Kanade, tam som si to občerstvil a začal učiť.Popri učení doma som vypomáhal na 3 ZŠ v KE a okolí, spolu 22 mesiacov, + 5 rokov som mal na doučovanie živnosť.V jej rámci som 2 roky učil aj začiatočnícke kurzy v jednej malej firme v KE. Čo sa týka SŠ, "odmaturoval" som pár desiatok študentov, samozrejme som učil všetky 4 ročníky. Určite nie som perfektný, ale nakoľko som to 18 r. učil-asi to viem... Učenie u mňa doma, HE-total centrum, pár metrov od Hl. ulice, za príplatok 5€ možné aj u vás doma - prvý krát ale u mňa. Časovo sa vám viem plne prispôsobiť, učiť sa dá aj cez víkendy-cena rovnaká.ONLINE neučím-technicky to nie je problém, ale nie je to ono-môj osobný názor, plus by ma to ani nebavilo. V HE som pomerne krátko, takže referencie vám dať nemôžem, v KE som s nástupom Covidu s učením prestal. CENA JE ZA 45 minút, nie je problém nastaviť to po 15 minútach až po 90min., dlhšie sa už pozornosť neudrží. V prípade výuky u vás doma s uvedeným príplatkom to bude 60min/12€/. PROSÍM VOLAŤ - nie maily a SMS.
Doucovanie ruskeho jazyka a slovenciny pre cudzincov
Ponukam online doucovanie slovenskeho jazyka pre rusky hovoriace deti, mladez a dospelych, a taktiez individualne kurzy ruskeho jazyka a literatury, pripravu na maturity alebo statnice z ruskeho jazyka. Som profesionalna ucitelka rustiny a slovenciny pre cudzincov, s 30-rocnou skusenostou prace v skolach aj online. Momentalne vyucujem kurzy alebo doucovanie na mieru cez skype, whatsapp a podobne. Standardna cena 45-minutovej lekcie je 12 eur, 60-minutovej - 15 eur, specialne poziadavky na obsah a dlzku lekcii dohodou. V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte e-mailom alebo telefonicky, dakujem. Предлагаю репетиторство русскоговорящим детям и молодежи и основы словацкого языка для взрослых, а также индивидуальные курсы русского языка как иностранного, помощь в подготовке к экзаменам по русскому языку и литературе. Я филолог-лингвист, русист РКИ, с 30-летним опытом работы в языковых школах и онлайн. В настоящее время преподаю в режиме онлайн через skype, whatsapp и т. п. Стандартная цена 12 € /45 мин. или 15 € / 60 мин., либо по договоренности. Заинтересованных прошу обращаться по эл. адресу или телефону. Заранее спасибо!
Efektívne doučovanie od 1. stupňa ZŠ až po SŠ
Ponúkam doučovanie anglického, slovenského a nemeckého jazyka. Možnosť osobne (Pezinok a okolie) aj online. Úroveň od 1. stupňa ZŠ až po SŠ. Viac informácií v SMS.
Like a boss.
Want to speak English like a boss? Let's talk! Join me for fun and engaging conversation lessons that will have you laughing, learning, and impressing your friends in no time. Say goodbye to awkward silences and hello to fluency. Book your lesson today! See you on skype :) Chceš hovoriť po anglicky ako boss? Let´s talk! Čakajú nás zábavné a pritom vysoko efektívne hodiny konverzácie v angličtine s presne cielenou stratégiou na tvoje potreby. Je jedno, či potrebuješ angličtinu do práce, do školy alebo pre vlastný sebarozvoj. Plynulá angličtina je cieľ, kam ťa viem dostať.KD Pre viac info mi pošli mail hocikedy budeš chcieť, odpovedám takmer hneď. Vidíme sa na Skype :)
DOUCOVANIE ANGLICTINY, ANGLICKY JAZYK, Prvá hodina je FREE
✅✅❱❱ Kurz anglictiny online cez internet, vyucba a doucovanie anglictiny cez skype ✅✅❱❱ Anglický jazyk - konverzácie na cestovanie, na pohovor, do práce.. ✅✅❱❱ Anglicky jazyk pre celú SR a EU ✅✅❱❱ Najefektívnejšia výuka angličtiny pre všetky úrovne. ✅✅❱❱ Prvá lekcia doučovania angličtiny zdarma ✅✅❱❱ PÍŠTE MI PROSÍM NA email: teacherslondon@ alebo cez formulár na: ❱❱ ❱❱ skype: peter. Englishteacher ❱❱ /englishteachers.London ❱❱ Žil som 6 rokov v Londýne. Angličtina ma baví a praktických skúseností mám veľa. ❱❱ Učte sa bez stresu, bez straty času a peňazí dochádzaním. Rozprávajte anglicky celú lekciu z pohodlia domova s trpezlivým lektorom angličtiny s 12-ročnou skúsenosťou vo vyučovaní angličtiny ❱❱ Zameriame sa na - anglickú konverzáciu, výslovnosť, komunikáciu v práci, so zahraničnými partnermi, na pohovory, na dohovorenie sa na dovolenke. Učím iba ONLINE! ❱❱ Vysvetlím Vám - Anglickú gramatiku a anglické časy - ❱❱ Na kurz angličtiny Vám vystavím daňový doklad. ❱❱ Doučím - začiatočníkov A1, A2 aj pokročilých B1, B2, C1. ❱❱ Čas: 11:00 do 21:00 ❱❱ Kamera je voliteľná, materiály zdieľam počas lekcie. ❱❱ Prihláste sa teraz!
ONLINE KURZ ANGLIČTINY, ANGLICKÝ JAZYK, Prvá lekcia ZADARMO
✅✅❱❱ Online kurz anglictiny cez internet, doucovanie cez skype z domu ✅✅❱❱ Anglický jazyk - konverzácie na pohovor, do práce, na cestovanie.. ✅✅❱❱ Anglicky jazyk pre celú SR a EU ✅✅❱❱ Najefektívnejšia výuka angličtiny pre všetky úrovne. ✅✅❱❱ Prva lekcia doučovania angličtiny zdarma ✅✅❱❱ PÍŠTE MI PROSÍM NA email: teacherslondon@ alebo cez formulár na: ❱❱ ❱❱ skype: peter. Englishteacher ❱❱ /englishteachers.London ❱❱ Žil som 6 rokov v Londýne. Angličtina ma baví a praktických skúseností mám veľa. ❱❱ Učte sa bez stresu, bez straty času a peňazí dochádzaním. Rozprávajte anglicky celú lekciu z pohodlia domova s trpezlivým lektorom angličtiny s 12-ročnou skúsenosťou vo vyučovaní angličtiny ❱❱ Zameriame sa na - anglickú konverzáciu, výslovnosť, komunikáciu v práci, so zahraničnými partnermi, na pohovory, na dohovorenie sa na dovolenke. Učím iba ONLINE! ❱❱ Vysvetlím Vám - Anglickú gramatiku a anglické časy - ❱❱ Na kurz angličtiny Vám vystavím daňový doklad. ❱❱ Doučím - začiatočníkov A1, A2 aj pokročilých B1, B2, C1. ❱❱ Čas: 11:00 do 21:00 ❱❱ Kamera je voliteľná, materiály zdieľam počas lekcie. ❱❱ Prihláste sa teraz!
Doucovanie Matematika,Slovencina
Kto douci ziacku zakladnej skoly 4 rocnik matematiku,slovencinu v Bratislave-Petrzalke staci aj ziacka zakladnej skoly 9 rocnika...Ponukam 7 eur na hodinu a bolo by to 2 krat do tyzdna.
Anglický jazyk
Doučujem anglický jazyk všetkých vekových kategórií a taktiež pripravím študentov na maturitné skúšky. Mám dlhoročné skúsenosti ako učiteľka SŠ a tiež ako lektorka na Slovensku a v zahraničí.
inzercia, predaj, predám, bazár, Výuka, doučovanie
12345 .. 46