inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Záhrady

Záhrady - inzercia, predaj, predám, bazár

Ponúkam Vám na predaj viničný domček v tichom prostredí.
Ak hľadáte pekné a tiché miesto na oddych a chcete odísť z každodenného stereotypu a máte chuť len na pokoj a ticho v prírode – máme tu pre Vás zaujímavú ponuku! Realitná kancelária Levicke-reality, Vám ponúka na predaj viničný domček so súpisným číslom, obklopený nádhernou prírodou v extravilán časti obce Dolný Pial. Viničný domček s pozemkom o celkovej výmere 999m2 disponuje : vstupnou izbou z ktorej vedú dvere do ďalšej miestnosti, a z nej sa dostaneme do pivnice. Na podkrovie vedú dvere z vonkajšej strany viničného domu, ktoré slúžil ako úložný priestor. Bonusom tejto nehnuteľnosti je veranda z výhľadom na zeleň. Pozemok na ktorom leží viničný dom je mierne svahovitý a vedie k nemu nespevnená poľná cesta, po ktorej viete prejsť v každom ročnom období. Viničný dom je bez elektriny, voda je riešená studňou. Keďže sa pozemok nachádza v slnečnej oblasti, je vhodný aj na pestovanie ovocia, zeleniny, ale hlavne na pestovanie kvalitného viniča. Daná nehnuteľnosť je kúpou okamžite k dispozícii. Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou HÚ, ktorý Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb. Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle .
Vezmem do prenajmu
Vezmeme do dlhodobeho prenajmu malu zahradku v Bratislave - lokalita Ruzinov alebo Nove Mesto. Moze byt aj bez chatky a elektriky, podmienkou je vsak voda, pretoze ju chceme vyuzivat na pestovanie ovocia a zeleniny. Cena do 100 Eur/mesacne. Kontaktujte nas prosim mailom, telefon vymysleny. Dakujeme
PRENÁJOM: Záhrada v záhradkárskej kolónii v Bratislave - Nov
Realitná kancelária Dobré reality spol. s r. o. prenajíma z poverenia majiteľa záhradu v Mierovej kolónii. Záhrada sa nachádza v záhradkárskej oblasti v Mierovej kolónii Bratislava-Nové mesto. Celá oblasť je oplotená a zamyká sa, takže sem nechodí nik cudzí. Plocha: 300 m2 Rozmery: 10 x 30 m. Medzi jednotlivými záhradami sú nízke plôtiky. Oproti záhradkárskej kolónii je súkromná základná škola a neďaleko sú príjemné nízke domy, v ktorých kedysi bývali zamestnanci Dynamitky a neskôr CHZJD. Aj záhradky patrili týmto zamestnancom. Cena je za prepísanie prenájmu na nového majiteľa, inak sa ročne platí cca 70 € záhradkárskemu zväzu. V záhrade je prípojka vody zo spoločnej studne, za ktorú sa platí podľa spotreby. V záhrade je vysadená tráva a niekoľko ovocných stromov, predošlí prenajímatelia tu postavili altánok, v ktorom si nový prenajímateľ môže dať stôl so stoličkami a usporadúvať tu grilovačky a večierky. V záhrade sa nachádza aj malá pivnička a suché WC. CENA: 14 500 € vrátane realitného a právneho servisu, ako aj notárskych poplatkov pri overovaní podpisov a katastrálneho poplatku 66 € pri podaní žiadosti o vklad na kataster. KONTAKT: Mgr. Žofia Murgašová, , murgasova@ Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: /kariera
Predám peknú slnečnú záhradu v Modranke.
Predám peknú slnečnú záhradu v osobnom vlastníctve Modranke na Sereďskej ulici. Pozemok je o výmere 598 m2. Na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa, murovaná a podpivničená chatka o výmere 41 m2. Na pozemku rastú ovocné stromy. Prístup na pozemok po nespevnenej prístupovej ceste.Cena dohodou.
Murovaná chatka Kavečany - pod Vyhliadkovou vežou
Predám murovanú chatku (28 m2) v peknom prostredí pod lesom v lokalite pod Vyhliadkovou vežou. Pozemok vo vlastníctve, 400 m2, elektrina. Chatka má kuchynku a jednu izbičku. Pozemok je slnečný a rovinatý. Zastávka SAD cca 100 m, pešo na Vyhliadkovú vežu cez les pár minúty.
Predám záhradu so záhradnou chatkou a altánkom na sídlisku T
Predám záhradu so záhradnou chatkou a altánkom. Nachádza sa na sídlisku Tarča, je o rozlohe 361 m2. Plocha ponúka mnoho možností na relaxačné vyžitie, v hornej časti záhrady tečie regulovaný potok, takže nehrozí zatopenie. Viac informácií poskytnem na osobnom stretnutí. Poprosím o kontakt len vážnych záujemcov, RK nevolať. Pri rýchlom jednaní malá dohoda na cene možná. Volať do 22:00.
Ponúkam na prenájom pozemok v Potônskych Lúkach (004-24-PEMA
Ponúkame Vám na prenájom pozemky - záhrada Potônske Lúky. Plocha: pozemku 1000m2. Rovinatý pozemok. Kamenitá prístupová cesta.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, rybolov, turistika, cykloturistika. Cena 150 €/mesiac.
PRENÁJOM: Záhrada v záhradkárskej kolónii v Bratislave - Nov
Realitná kancelária Dobré reality spol. s r. o. prenajíma z poverenia majiteľa záhradu v Mierovej kolónii. Záhrada sa nachádza v záhradkárskej oblasti v Mierovej kolónii Bratislava-Nové mesto. Celá oblasť je oplotená a zamyká sa, takže sem nechodí nik cudzí. Plocha: 300 m2 Rozmery: 10 x 30 m. Medzi jednotlivými záhradami sú nízke plôtiky. Oproti záhradkárskej kolónii je súkromná základná škola a neďaleko sú príjemné nízke domy, v ktorých kedysi bývali zamestnanci Dynamitky a neskôr CHZJD. Aj záhradky patrili týmto zamestnancom. Cena je za prepísanie prenájmu na nového majiteľa, inak sa ročne platí cca 70 € záhradkárskemu zväzu. V záhrade je prípojka vody zo spoločnej studne, za ktorú sa platí podľa spotreby. V záhrade je vysadená tráva a niekoľko ovocných stromov, predošlí prenajímatelia tu postavili altánok, v ktorom si nový prenajímateľ môže dať stôl so stoličkami a usporadúvať tu grilovačky a večierky. V záhrade sa nachádza aj malá pivnička a suché WC. CENA: 14 500 € vrátane realitného a právneho servisu, ako aj notárskych poplatkov a katastrálneho poplatku 66 € pri podaní žiadosti o vklad na kataster. KONTAKT: Mgr. Žofia Murgašová, , murgasova@ Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: /kariera
Prenájom Pozemku/Záhrady
Prenajmem zahradu/pozemok o rozlohe 11a (možno rozdeliť) v obci Váhovce na poľnohospodárske účely alebo chov. Na pozemku je elektrika, studňa, veľká dvoj krídlová braná na vstup autom na pozemok, záhradka je oplotená s celodenným slnkom. Betónovanie na pozemku nie je prípustné. Foto ilustračné. Bližšie info sms, mail.
vezmem do prenajmu
veznem do prenajmu zahradu s chatkou v okoli Topolcian.
Pozemok na Predaj , lokalita Čičky, katastrálne územie Kamen
!Kompletne vyčistený pozemok! LEONIDES REAL realitná spoločnosť Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v lokalite Čičky v Košiciach, ktorý je vedený na liste vlastníctva ako záhrada. ROZLOHA: 645 m2 (dĺžka 61,5m x šírka 10,5m) Základné informácie: - elektrická prípojka na pozemku - skrinka na pozemku - vyznačené miesta, kde sa na pozemku nachádza voda (prútikarom) - k pozemku vedie spevnená prístupová cesta - pozemok je oplotený - terén je svah - rovina. Výhody: - lokalita, kde sa dajú tráviť voľné chvíle s rodinnou - vyhľadávaná Košická záhradkárska lokalita - mimo rušného mesta a predsa v Košiciach - pozemok vyčistený od náletových drevín, vykosený - pripravený na výstavbu Vašej rekreačnej nehnuteľnosti (zastavanosť 10%) - vedľa na pozemkoch postavené chaty - rekreačné nehnuteľnosti 3D prehliadku si môžete pozrieť: Kompletným servisom kúpy od A po Z Vás prevedieme, stačí sa rozhodnúť a zavolať. Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti LEONIDES REAL. Cena je konečná a zahŕňa kompletný servis našej kancelárie. Robíme všetko preto, aby Kúpa vášho vysnívaného bývania prebehla úspešne a bezpečne. Každá nehnuteľnosť je pre nás jedinečná a každý klient výnimočný.
NA PREDAJ POZEMOK v lokalite Čičky, Košice
LEONIDES REAL realitná spoločnosť Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v lokalite Čičky v Košiciach, ktorý je vedený na liste vlastníctva ako záhrada. ROZLOHA: 704 m2 (dĺžka 62,3 m x šírka 11,3 m) Základné informácie: - elektrina na pozemku - vyznačené miesta, kde sa na pozemku nachádza voda (prútikarom) - k pozemku vedie spevnená prístupová cesta - oplotený Výhody: - vynikajúca lokalita, kde sa dajú tráviť voľné chvíle s rodinnou - vyhľadávaná Košická záhradkárska lokalita - mimo rušného mesta a predsa v Košiciach 3D prehliadku si môžete pozrieť: Kompletným servisom kúpy od A po Z Vás prevedieme, stačí sa rozhodnúť a zavolať. Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti LEONIDES REAL. Cena je konečná a zahŕňa kompletný servis našej kancelárie. Robíme všetko preto, aby Kúpa vášho vysnívaného bývania prebehla úspešne a bezpečne. Každá nehnuteľnosť je pre nás jedinečná a každý klient výnimočný.
Krupina záhrada
Na predaj pozemok Krupina,smer Žibritov, 2000 m2 Viac info, foto a cena na
Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku v krásnom prostredí z
Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku v krásnom prostredí záhradkárskej oblasti Mojšova Lúčka II. Blízko od centra Žiliny 5 minút autom, alebo prístup autobusom MHD č.31 Chatka je z tatranského profilu, ktorá je postavená na pôdoryse 4x4 m a je z polovice podpivničená. Krásna a suchá pivnica. Je napojená na elektriku 230V. V blízkosti sa nachádza studnička - hneď vedľa pozemku. Okolo pozemku tečie potôčik aj z mostíkom. Prístup k chatke je pre auto po spevnenej ceste a betónovej ceste. Cesta sa postupne buduje. Z chatky je užastný výhľad smerom na Malú Fatru a Straník. Rozloha pozemku je 480 m2, rozdelený do dvoch väčších plôch a troch kaskád, na ktorých sú ovocné stromy. Brány do záhradky sú pri chatke a dole pri potoku. Vhodná investícia v týchto neistých časoch.
Predám záhradu v Leviciach
Predám 19€ záhradu s jedinečným výhľadom. Pozemok pozostáva z prístupovej cesty a centrálnej (30x40 m) časti. Slnečný pozemok je vhodný na stavbu chaty. Lokalita: Stredné Staré Levice /extravilán/ Vzdialenosť od mesta :3 km Elektrická prípojka: na pozemku Voda: nie Prístupová cesta :spevnená kamenistá RK prosím nevolať
Krásna záhradka s chatkou na predaj v Šali
Čarovné miesto pre relaxovanie a trávenie voľného času. Doprajte si ho ! Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj krásnu záhradku. Nachádza sa v Šali-Veča, pri futbalovom štadióne. TECHNICKÉ INFORMÁCIE: - rozloha 3 áre - studňa, zdroj vody - nová záhradná drevená chatka vybavená kuchynskou linkou - drevené okná s okenicami - zavedená nová elektroinštalácia - suché WC - náraďovňa CENA 35 000,- EUR Čarovné prostredie Vás okúzli na prvý pohľad. Dohodnite si obhliadku na tel. č. 0917 87 37 79 a príďte nasať atmosféru záhradky.
Záhrada - pozemok Súlovce
Ponúkame Vám na predaj pozemok - záhrada v obci Súlovce, okres Topoľčany, tichá ulica. Súlovce ležia od Nitry cca 27 km a Topoľčany cca 15km. Plocha: pozemku 3090m2. Šírka pozemku 28m, dĺžka cca 110m. Rovinatý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Cena 25 €/m2.
Predam
Predam zahradku 290m2,s murovanou chatou,drevennou pristavbou,velkym altankom,3km od Prievidze,v sade 600 ročnica.cena 42000e,alebo dohodou
EXKLUZÍVNE na predaj záhrada, Žilina - Rosina, 874 m2
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj záhradu v obci Rosina o výmere 874 m2. Mierne svahovitý pozemok orientovaný na južnú stranu, 8 m široký s možnosťou využitia na rekreačné účely ako záhradka, pestovanie ovocných stromov...atď. Dobrý prístup, výborná lokalita, blízko do obce. Doporučujeme! Kontakt: , ivana.prazenicova@
Predam zahradu Nova Bosaca
Predam krasnu zahradu 2000m2 v Novej Bosaci, oblast Spanie, extravilan.
inzercia, predaj, predám, bazár, Záhrady
12345 .. 38