inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Zdravotníctvo

Zdravotníctvo - inzercia, predaj, predám, bazár - strana 3

Masér vo wellness hotely, Rakúsko
▶️Práca pre masérov a masérky vo wellness hotely 40 km od Viedne, Rakúsko ▶️Mzda: 1800 €/ brutto na mesiac/ rakúska pracovná zmluva príplatky ▶️Príplatky za nadčasy, sviatky, prácu v sobotu, takže Váš plat sa môže pohybovať do výšky 2200 € mesačne. ▶️13 a 14 plat ▶️Ubytovanie je hradené v plnej výške. ▶️Stravovanie vo výške 30 € mesačne ▶️Je možné pracovať na krátke turnusy. ▶️Po mesiaci máte bezplatný prístup do wellness centra ▶️Úroveň nemeckého jazyka stačí na úrovni A2. ▶️Potrebné je uznanie vzdelania "Anerkennung" s ktorým Vám pomôžeme. ▶️Náplň: vykonávanie masáži a bahenných zábalov ▶️Požiadavky: stredoškolské vzdelanie v obore máser ???????? Viac informácií kontakt@ a na tel. čísle: +42. ????????
Opatrovanie do Holandska
Hľadáme opatrovateľku ku klientom: Práca na slovenskú živnosť Dĺžka turnusu: 6 týždňov 1. miesto výkonu práce: Zwolle Klient má SMA a je pripútaný na invalidný vozík. Žije sám v úhľadnom dome v Zwolle. Potrebuje 24 hodinovú starostlivosť a preto má okolo seba veľký tím opatrovateľov. Opatrovatelia majú na poschodí vlastnú izbu. Klientove priestory na spanie a umývanie sa nachádzajú na prízemí. K dispozícii je výťah, polohovateľná posteľ a priestranná sprcha. Klient pracuje 4 dni v týždni, z toho 1 až 2 dni v kancelárii. Na to má upravenú dodávku, s ktorou ho do práce priváža jeho opatrovateľ. Vyžadujú sa skúsenosti s danou chorobou, vodičské skúsenosti. 2. Miesto výkonu práce: Wassenaar Klientka so začínajúcim Alzhaimerom, potrebná pomoc pri osobnej hygiene, pri vstávaní, ukladaní sa do postele. Príprava jedla, príprava a podávanie liekov. Osobná asistencia pri chôdzi, dať pozor aby klientka nespadla. Bližšie informácie budú zaslané vybraným uchádzačom. Svoje životopisy v anglickom jazyko zasielajte na: info@
Zubár/ Zubárka
Sme súkromná zubná ambulancia a hľadáme dôležitú posilu pre náš tím. Viac informácii na telefonom čísle
zdravotna sestra, zubny asistent, prakticka sestra
Hľadáme zdravotnú sestru/ zubného asistenta / praktickú sestru na TPP do modernej zubnej ambulancie v Košiciach. Náplň práce: - asistencia lekárovi pri jednotlivých stomatologických výkonoch - príprava inštrumentária a ambulancie - vedenie dokumentácie, bodovanie výkonov - objednávanie pacientov - hygiena ambulancie Dôležitá je pre nás : - šikovnosť, flexibilita - empatický, priateľský ale hlavne profesionálny prístup k pacientom - zodpovedný prístup k práci - chuť pracovať - optimizmus a dobrá nálada Predpokladaný termín nástupu: - podľa dohody - 8 hodinová pracovná doba ( ordinačná fáza 6 a pol hodiny, hodina a pol na dokončenie si administratívy a sanita ) Miesto výkonu práce: Čermeľská cesta 3, 04001 Košice, NatureDENT Zamestnanecké výhody, benefity: - letné a zimné finančné odmeny - Vy a najbližší rodinní príslušníci ošetrenie zdarma - príjemné a čisté pracovné prostredie Mzda: po individuálnom dohovore V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis na emailovú adresu - dorota.sutakova@ Ďakujeme
Fyzioterapeut s ubytovaním zdarma, Ostrožská Nová Ves
▶️Práca pre fyzioterapeutov v Česku, Ostrožská Nová Ves ▶️Náplň práce: individuálni liečebný telocvik, skupinové cvičenie, aplikácie fyzikálnej terapie. ▶️Plat 35 000.0 - 40 000.0 CZK ▶️Bezplatné ubytovanie ▶️Stravovanie za výhodné ceny ▶️Podpora ďalšieho vzdelávania ▶️Ročné odmeny ▶️Zamestnanecké zľavy a zvýhodnené rekreácie ▶️Nástup: dohodou ???????? Viac informácií kontakt@ a na tel. čísle: +42. ????????
Stomatológ v modernej zubnej klinike, Praha
➡Moderná zubná klinika v širšom centre Prahy hľadá vhodného kandidáta na pozíciu zubného lekára. ➡ Mzda: fixný plat 65 000 Kč + podiel na zisku do 40% (teda priemerný plat pre skúseného lekára od 120 000 Kč / mesiac) + štvrťročné odmeny ➡Ponúkame: - 6 hodinový pracovný čas - moderné zázemie, nadštandardné vybavenie vrátane 3D/CBCT, operačných mikroskopov, intraorálneho skenera, implantcentra a tiež spolupráca s dentálnou hygienistkou - služby recepcie - 25 dní dovolenky -príspevok na stravovanie - multisportka, práčovňa, firemné oblečenie - preplácanie kurzov a stáží, úhrada členských príspevkov - firemná neobmedzená mobilná tarifa - príjemný kolektív ➡ Požadujeme prax v odbore aspoň 1-2 roky. ???????? Viac informácií kontakt@ a na tel. čísle: +42. ????????
Všeobecný lekár pre dospelých- ponuka práce
Do zabehnutej ambulancie v Banskej Bystrici hľadám lekára so špecializáciou všeobecné lekárstvo pre dospelých. Predbežný termín nástupu 1.7.2023. Plat brutto 3000eur. V prípade záujmu ma kontaktujte na mail.
prenajmem v centre Lučenca AMBULANCIU , ulica  Novohradská
Ponúkam PRÍLEŽITOSŤ PRE LEKARA-LEKARKU, - zabehnutá ambulancia. V budove sa nachádza tiež ambulancia všeobecných lekárov a lekáreň DLHORČNE. S oddelenou miestnosťou pre sestru a čakárňou. Samozrejme aj soc. zariadenia. najlepšie INTERNISTOVI, alebo pod., viac info na telefóne. prenájom 400e mesačne.
OPATROVANIE V NEMECKU
ID 123583 Nemecko- Alsdorf Nástup: 20.4.2023 Plat: 2000eur/mesiac Turnus: 1 mesiac Príspevok na cestu je hradený do výšky 250€ Spôsob spolupráce: na živnosť Sprostredkovanie: bez poplatkov Ubytovanie a strava: ZADARMO Požiadavky: opatrovateľka, pokročilá nemčina, fajčenie je povolené mimo domu Klient: muž, 86r, 158cm, 68kg, op.st.4 Diagnóza: diabetes Počet osôb na opatrovanie: 1 Počet ďalších osôb v domácnosti: 1, opatrovateľka Zvieratá: Popis klienta: Pán je na vozíku, v noci vstáva. Je milý, pokojný. Nočné striedanie s inou opatrovateľkou. Popis činnosti: pomoc s obliekaním a hygienou, nakupovanie, varenie, starostlivosť o domácnosť Doplnkové informácie: Býva sám v byte v meste, dcéra 10min. V prípade info
Ponúkam prácu ako opatrovateľka
Ponúkam prácu ako opatrovateľka deti,seniorov,alebo na upratovanie bytu,domu. Prácu môžem vykonávať každý 3týžden na 3týždne,lebo pracujem v zahra.
Hľadáme opatrovateľku do Nemecka
Hľadáme opatrovateľku/opatrovateľa (Altenpflegehelfer) do domova dôchodcov v Nemecku, Altensteig. Potrebná znnalosť nemeckého jazyka. Ubytovanie zabezpečené a hradené. Nástup ihneď. Agentúra Polly
Fyzioterapeut v spa hotely, Velké Losiny
▶️Práca pre fyzioterapeutov v spa hoteli v Česku, Velké Losiny ▶️Plat 35 000.0 - 40 000.0 CZK ▶️Bezplatné ubytovanie ▶️Náplň práce: individuálni liečebný telocvik, skupinové cvičenie, aplikácie fyzikálnej terapie ▶️Možnosť odborného rastu - preplatenie vzdelávacích kurzov ▶️Nástup: dohodou ???????? Viac informácií kontakt@ a na tel. čísle: +42. ????????
Ponukam opatrovanie starsej osoby
Dobry den, ponukam sukromne opatrovanie seniora v domacnosti, som mila ,empaticka,spolahliva
Zubný lekár, Žilina
➡Prestížna zubná klinika v Žiline hľadá stomatológa ➡Mzda: základný plat 1500 €/brutto mesiac + mesačné výkonnostné odmeny (teda priemerný plat do 5000 €) ➡Ponúkame: vlastné laboratórium, CT a perfektne vybavené ordinácie podpora pri vzdelávaní, preplácanie školení špecializácia podľa vašej voľby zľavy na služby poskytované klinikou príspevok na rekreáciu možnosť získať prax pod dohľadom experta stomatológa zaujímavé team buildingy ➡Náplňou práce je: poskytovanie stomatologickej starostlivosti diagnostika ochorení zubov práca s modernými technológiami realizácia zákrokov a následne nastavenie liečby pre rýchle zotavenie ➡Ubytovanie nie je hradené ale vieme pomôcť so zabezpečením ???????? Viac informácií kontakt@ a na tel. čísle: +42. ????????
Masér s ubytovaním na turnusy, Karlovy Vary
➡ Hľadáme masérov do kúpeľov v Českej republike, Karlovy Vary! ➡ Možnosť pracovať turnusovo! ➡ Plat: 20 000 kč + prémie v závislosti od počtu procedúr + príplatky za nadčasy ➡ Ubytovanie: zabezpečené (50 kč/deň) ➡ Stravovanie za symbolické ceny ➡ Podmienka: kurz alebo doklad o vzdelaní maséra na zdravotníckej škole ➡ Možnosť odborného rastu na základe dosiahnutej kvalifikácie, ➡ Tiché pracovné prostredie, zaujímavá práca v príjemnom kolektíve ???????? Viac informácií kontakt@ a na tel. čísle: +42. ????????
Opatrovateľka na turnusy
Hľadá sa opatrovateľka na 24 hodinovú starostlivosť o pacientku po prepustení z nemocnice. Je slabá, v domácnosti je k dispozícií invalidný vozík a chodítko. Potrebuje rozchodiť a precvičiť svalstvo. Má slabé srdiečko, je onkologický pacient a počiatočný stav Parkinson. Najlepšie opatrovateľka z Trenčína alebo okolia. 50 eur/deň. 2 týždňové turnusy.
Opatrovateľka na 5 hodín denne
Hľadá sa opatrovateľka k 77 ročnej mobilnej pani, nemá ešte stanovenú diagnózu len zabúda. Denne na 5 hodín. Pondelok až piatok. 5 eur/hod. Občasne aj cez víkend. V pripade víkendu je plat 6 eur/hod. Jamník - pri Liptovskom Mikuláši.
OPATROVANIE V NEMECKU
ID 132236 Nemecko- Metzingen/ Stuttgart/ Nástup: 12.5.2023 Plat: 1770eur/mesiac Turnus: 6-8 týždňov Cestovné sa prepláca Spôsob spolupráce: na živnosť Sprostredkovanie: bez poplatkov Ubytovanie a strava: ZADARMO Požiadavky: opatrovateľka, pokročilá nemčina, fajčenie je povolené mimo domu Klient: žena, 83r, 158cm, 73kg, op.st.2 Diagnóza: diabetes, slabo vidí Počet osôb na opatrovanie: 1 Počet ďalších osôb v domácnosti: 0 Zvieratá: Popis klienta: Pani sa pohybuje s rolátorom. Popis činnosti: pomoc s obliekaním a hygienou, nakupovanie, varenie, starostlivosť o domácnosť Doplnkové informácie: Býva sama v meste v byte. V prípade info
Fyzioterapeut s ubytovaním, Weissenbach
▶️Práca pre fyzioterapeutov na turnusy v Rakúsku, Weissenbach ▶️Mzda: 3000 €/ brutto na mesiac/ rakúska pracovná zmluva ▶️Diéty 26,40 €/deň ▶️13 a 14 plat ▶️Príplatky za nadčasy a víkendy a štátne sviatky ▶️Je možné pracovať turnusovo - 3 týždne a 1 týždeň voľna. ▶️Náplň: individuálny liečebný telocvik, skupinové cvičenie, aplikácie fyzikálnej terapie pre klientov po úraze, s pľúcnymi ochoreniami a neurologickými ochoreniami. ▶️Ubytovanie je hradené v plnej výške. ▶️Potrebné je uznanie vzdelania "Anerkennung" s ktorým Vám pomôžeme. ▶️Požiadavky: vzdelanie v obore fyzioterapia Viac informácií kontakt@ a na tel. čísle: +42.
Sociálny pracovník/sociálna pracovníčka
Do nášho ZPS prijmeme sociálneho pracovníka/pracovníčku. Miesto práce Hrnčiarovce nad Parnou Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu ihneď Mzdové podmienky (brutto) 966 EUR/mesiac -mzda + prémie do 30 % z výšky platu, príplatky za prácu vo sviatok, za prácu v sobotu a v nedeľu, priemerný čistý mesačný zárobok nad 980,-- € v čistom -pravidelné zvyšovanie platu, plat je nástupný. Zabezpečuje: plynulý chod sociálnej starostlivosti , kultúrno-výchovnú a záujmovú činnosť prijímateľov sociálnej služby, poskytovanie psycho- sociálnej starostlivosti klientovi , tvorbu individuálnych plánov pre jednotlivých klientov, vedenie príslušnej dokumentácie v sociálnej službe , vykonávanie ďalších úloh súvisiacich s dohodnutým druhom prác podľa pokynov zriaďovateľa. Zamestnanecké výhody, benefity Priemerný nástupný mesačný plat 980 € v čistom - mzda + prémie do výšky 30% - práca v príjemnom kolektíve - práca v čistom a modernom prostredí - pravidelné zvyšovanie platu - zabezpečenie školení zamestnancom - stravovanie, ubytovanie zabezpečené - príplatky za sviatky a víkendy - pracovná zmluva na dobu neurčitú - práca krátky/dlhý týždeň Informácie o výberovom konaní V prípade záujmu nás kontaktujte na email: vladimira.kostrnova@ Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa Vzdelanie v odbore sociálna práca, sociálne služby, pedagogika Jazykové znalosti Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) Vodičský preukaz B
inzercia, predaj, predám, bazár, Zdravotníctvo