inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Zdravotníctvo

Zdravotníctvo - inzercia, predaj, predám, bazár - strana 6

Domáca opatrovateľka
Dobry den, som opatrovatelka s certifikatom a praxou a ponukam sukromne opatrovanie seniorov v domacnosti,pripadne aj asistencia ztp,na podmienkach sa treba dohodnut:tel:
Opatrovanie klientov v Belgicku.
Práca na pracovnú zmluvu – 1800€/mesiac NETTO Opatrovanie klienta v Oostkamp / Belgicko. Pre nášho partnera v Belgicku, hľadáme opatrovateľku ku klientovi, ktorý utrpel krvácanie do mozgu hneď po narodení a trpí jeho dôsledkami. Klient žije v domácnosti spolu s 82 ročnou matkou. Podmienky kontraktu: Práca na pracovnú zmluvu – dĺžka trvania kontraktu minimum 3 mesiace Jazykové znalosti: Francúzsky / Anglický jazyk úroveň B1 – B2 Nástup: čím skôr Čistá mzda: 1800€ ( vrátane izby a stravy) Vodičský preukaz: áno, vyžaduje sa šoférovanie Minimálne 1 deň voľnaČasť prepravy hradí zamestnávateľ Základné informácie o klientovi:Vek: 62 rokovVýška – 1,70m, váha – 80kg Klient používa invalidný vozík, môže chodiť s chodítkom alebo ak sa mu drží jedna ruka, tak s vedením. Jeho motorické schopnosti v rukách nie sú vycibrené a potrebuje pomoc s jedením, chodením na toaletu, gombíkmi atď. Požiadavky na opatrovateľa: Pomoc pri obliekaní, toalete, jedení, pití, príprava liekov, varenie, ľahké upratovanie. Klient žije v spoločnej domácnosti spolu s jeho 82 ročnou matkou, pre ktorú opatrovateľka pripraví jedlo a vymení posteľnú bielizeň. Opatrovateľka dostane extra 200€ na stravné poukážky. Všeobecné podmienky: – Ochrana a prevencia pri práci – Poistenie pre prípad pracovného úrazu – Zdravotné poistenie ± 9,00 mesačne (hradí opatrovateľ) – + 58,00 EUR ročne (zdravotné odvody) – Dôchodok – 200 % platba v deň štátneho sviatku – 1 až 2 mesiace dovolenky ročne – preplatené nemocenské – príspevok na starostlivosť o dieťa Životopis v anglickom jazyku spolu s aktuálnou fotografiou, prosím zaslať na: info@ Všetky ďalšie informácie a podrobný rozpis činností a aktivít dostanú vybraní kandidáti. --------------------------------------------------- Belgicko/ Kraaineme / – 1800 €/mesiac NETTO Práca je na pracovnú zmluvu Opatrovanie klienta v Kraaineme / Belgicko. Práca je na pracovnú zmluvu – 1800€/mesiac Pre nášho partnera v Belgicku, hľadáme opatrovateľku ku klientke s FOP (fibrodysplasia v progresii). Je to stav, pri ktorom kosť rastie mimo kostry. Abnormálny rast nahrádza spojivové tkanivo vrátane šliach a väzov Podmienky kontraktu: Práca na pracovnú zmluvu – dĺžka trvania kontraktu minimum 3 mesiace Jazykové znalosti: Francúzsky jazyk úroveň B1 – B2 Nástup: čím skôr Čistá mzda: 1800€ ( vrátane izby a stravy) Vodičský preukaz: áno, vyžaduje sa šoférovanie Minimálne 1 deň voľnaČasť prepravy hradí zamestnávateľ Základné informácie o klientke:Vek: 29 rokovVýška – 1,78m, váha – 65kg Ruky sú pohyblivé.Pani chodí s chodítkom, ale malé prechádzky sa dajú robiť aj s ortopedickou obuvou. Požiadavky na opatrovateľa: Presuny, pomoc pri toalete, kŕmenie, občas pomoc pri prebaľovaní, umývaní a fúkaní vlasov, aktivity, príprava jedál, ľahké uprat
Opatrovateľ/ka s ubytovaním na turnusy v domove dôchodcov
▶️Práca pre opatrovateľov a opatrovateľky s ubytovaním na turnusy v domove dôchodcov, okres Senec ▶️Plat: 880 € brutto/ mesiac na pracovnú zmluvu (hradená sociálna a zdravotná poisťovňa) - plat v čistom 800 - 1100 € ▶️Príplatky za víkendy, sviatky, nočné a nadčasy ▶️Možnosť ubytovania za výhodnú cenu 80 €/mesiac ▶️Možnosť pracovať turnusovo! 3 týždne práca, 1 týždeň voľno ▶️Nástup: dohodou ▶️Náplňou práce je komplexná opatrovateľská starostlivosť o klientov zariadenia ▶️Podmienka: opatrovateľský kurz alebo zdravotnícke vzdelanie Viac informácií kontakt@ a na tel. čísle: +42.
Hľadám prácu
Hľadám si prácu ako praktická sestra v okrese Snina, Humenné.
OPATROVANIE HOLANDSKO S NEMECKÝM JAZYKOM
Holandsko - Rheden (blízko Arnhem) Nástup: 4.3.2023 Plat: 2000 €/netto/mesiac BONUS ZA APRÍL 150€ Bonus :150 € -po odpracovaní 2 mesiacov , 200€ -po 3 mesiacoch Turnus: 2-3 mesiace Spôsob spolupráce: na živnosť Sprostredkovanie: bez poplatkov Ubytovanie a strava: ZADARMO Internet: áno - WI-FI Ostatné info: Žena, od 25-60 rokov, NEMECKÝ/HOLANDSKÝ jazyk, môže byť aj fajčiarka, priateľská, empatická, je potrebný opatrovateľský kurz/skúsenosť, , bicykel DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE: Voľno: 1,5 dňa Popis klienta: muž, 84 rokov, cukrovka 2. typu. Po porážke má oslabenú pravú stranu tela, preto je potrebné mu asistovať pri denných činnostiach. Občas zabúda, opatrovateľka mu musí pripomínať brať lieky, dodržiavať pitný režim a podobne. Klient si pomáha pri chôdzi s paličkou, v dome je aj výťah. Pán chodí na toaletu , treba ho sprevádzať . Takisto má zavedený katéter , ktorý mení opatrovateľka . Klient býva v dome so záhradou, kde rád sedáva a pozoruje vtáky. Má veľmi rád svojho psíka – jazvečík, ktorý mu robí spoločnosť. Klient chce mať stále pocit nezávislosti, preto by ho opatrovateľka mala denne zapájať aj do rôznych aktivít. Je veľmi pokojný a nekonfliktný pán. Má jednu dcéru,ktorá je veľmi nápomocná. Klient je fajčiar a fajčí v dome .
HĽADÁME OPATROVATEĽKU NA VÍKENDY
Hľadame výpomoc na 2-3 hodiny doobeda a 2-3 hodiny poobede cez víkend. Jedná sa o čiastočne imobilnú klientku.
Zdravotná sestra v Senci
Do zubnej ambulancie v Senci hľadáme zubnú sestru, zubnú asistentku. Môže byť aj všeobecná alebo detská sestra. Požiadavka: vzdelanie v zdravotníckom odbore. Plat dohodou. Viac info
Opatrovateľka - Rakúsko
Hľadáme milú pani opatrovateľku do 4600 Wels na 2 týždňové turnusy. Klient je čiastočne mobilný, chodí rolátorom, diagnóza starecká slabosť, diabetes mellitus. Meranie cukru a tlaku krvi. Klient býva v dome. Fajčenie možné v záhrade. Pomáhať je potrebné pri rannom vstávaní, obliekaní, sprchovaní, dávkovanie liekov. Bežná činnosť v domácnosti. Honorár: 85,- Eur/deň, sociálne odvody 270,- Eur + cestovné náklady 160,- Eur Nástup: 6. marec 2023 Poznámka: možné 2 striedačky - kamarátky, ide o nové miesto!
Opatrovanie -Rotterdam záskok
Holandsko - ROTTERDAM Nástup : 2.4.2023 Plat: 2100€/ netto/mesiac Cestovný bonus : 100€ Turnus : -2.4.-15.5.2023- záskok Spôsob spolupráce: na živnosť Sprostredkovanie: bez poplatkov Ubytovanie a strava: ZADARMO Požiadavky: žena od 30 rokov do 50 rokov , pokojná povaha , empatická , angličtina na komunikatívnej úrovni, skúsenosti , trpezlivá Ubytovanie : rodinny dom -samostatná izba Voľno : denné prestávky + nedeľa Popis klienta: klient má 85 rokov a žije sám v dome v Rotterdame. Je vdovec, má jedného syna, ktorý mu veľa pomáha a pravidelne ho navštevuje. Pán má diagnostikovanú CHOCHP,srdcovo- cievne ochorenie a hypertenziu. Klient sa dokáže sám dostať do postele a z postele, ale potrebujepomoc a dohľad .Hrozí tu riziko pádu, pravidelne prepadáva cez nohy a stráca rovnováhu. V domácnosti používa chodítko Klient má problémy s krátkodobou pamätou. Má problémy s udržaním koncentrácie. Počas dňa má málo energie a väčšinu času strávi v posteli. Je dôležité, aby bol stimulovaný k dostatočnému pohybu. Pán má prispôsobený bicykel na cvičenie, na ktorom musí denne bicyklovať pod dohľadom. Klient sa dokáže čiastočne postarať sám o seba. Zvyčajne však potrebuje pomoc pri umývaní,dennej hygiene,obliekaní a vyzliekaní. Pán chodí na na toaletu, ale niekedy to nestihne , preto nosí plienky . Raz týždenne chodí upratovačka ,od opatrovateľky sa však očakáva, že bude robiť ľahké domáce práce .
Dentálna hygiena
Do zubnej ambulancie v Dlhej nad Oravou hľadáme dentálnu hygieničku. Samostatná ambulancia, pracovný čas podľa dohody. TPP, dohoda, živnosť. Plat dohodou.
Hľadáme zdrav. sestry, sanitárov a zdravotných asistentov
Psychiatrická klinika LFUK a UNB, Bratislava Staré Mesto hľadá záujemcov o pracovnú pozíciu zdravotných sestier, sanitárov a zdravotných asistentov. (sanitárske kurzy si možno priebežne dorobiť) V prípade záujmu o ďalšie informácie kontaktujte vrchnú sestru: 02/57 290 828 (Treba volat viackrát počas dňa, niekedy je na vizite alebo má iné povinnosti) Zamestnanecké výhody, benefity - zvyšovanie základnej mzdy v zmysle Kolektívnej zmluvy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe - možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní - možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní - príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, dioptrické okuliare, rekreáciu, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá, vernostné - možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa - možnosť využitia karty MultiSport - 5 dní dovolenky nad rámec zákona
Opatrovateĺ/ka, Zdravotná sestra
Personálna Agentúra APES poskytuje dlhodobú spoluprácu pre opatrovateĺky a zdravotné sestry DVS ( kvalifikovaný zdravotnícky pracovník s vyšším odborným vzdelaním, ktorý je oprávnený vykonávať opatrovateĺskú činnosť, odbornosť, samostatnosť v práci i rozhodovaní. ) ÚVÄZOK: Plný úväzok na pracovnú zmluvu podla slovenskej legislatívy / Živnosť. ( podĺa dohody ) PLAT: Mesiac / 2000€ Netto ( Diplomovaná zdravotná sestra ) Opatrovateĺ/ka 1500€ / Netto. PRACOVNÁ DOBA: Zmenová práca ( Pondelok až Piatok) víkendy volné. ( DOMA ) MIESTO VÝKONU PRÁCE: Rakúsko ( Fischamend ) NÁPLŇ PRÁCE: Opatrovateľská služba v zariadení sociálnych služieb s nepretržitou prevádzkou. Opatrovanie mobilných a imobilných klientov, pomoc pri stravovaní, osobnej hygiene, kúpaní, obliekaní, pri denných aktivitách. NÁSTUP: Február / Marec 2023 ĎALŠIE INFORMÁCIE / BENEFITY: Ubytovanie je zabezpečené a hradené. Možnosť cenovo-výhodného stravovania priamo v domove. Možnosť dohodnúť si rozdelenie zmien podľa potreby ( kvôli návratu domov ) Preprava zabezpečená. POŽIADAVKY: Opatrovateĺský certifikát Vyučenie alebo prax minimálne jeden rok ako zdravotná sestra alebo opatrovateľ/ka. Znalosť nemeckého jazyka na úrovni dorozumenia sa. V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo mailom. TELEFÓN: MAIL: krulisova@
Hľadám si prácu
Dobrý deň, hľadám si prácu ako sestra alebo opatrovateľka okolie Humenné, Snina.
Skvelá Ponuka Pre Elekromontérov Do Švajčiarska
Informácie o ponuke: Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme viacerých elektromontérov na elektromontážne práce. Miesto výkonu práce je v kantóne Wallis. Plat: 32,50 CHF/ hod brutto + diéty vo výške 16 CHF / deň netto Do náplne práce patrí: - Elektroinštalačné práce - Práca na stavbe - Vedenie káblov - Montáž káblov, zásuvok, svietidiel… - Vonkajšie alebo vnútorné práce v závislosti od stanoviska Benefity a ďalšie výhody: - Práca na hlavný pracovný pomer – švajčiarska pracovná zmluva - Doprava do zamestnania je individuálna - Ubytovanie zabezpečí zamestnávateľ - Mzda vyplácaná týždenne Všeobecne požadované znalosti: - Ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik s praxou - Skúsenosti v obore - Vyhláška: §21 / §22 / §23 – odborná spôsobilosť v elektrotechnike - Nemecký jazyk – B1 - Vlastné auto je výhodou - vlastné náradie a bezpečnostné topánky V prípade záujmu o prácu neváhajte zaslať životopis na email Tešíme sa na spoluprácu!
Turnusová práca pre Opatrovateľa ....
Turnusova práca pre Opatrovateľa , pri Bratislave Klient je odkázaný na pohyb invalidným vozíkom, pomoc s presunom na vozík, všeobecne pomoc " Klient je bezproblémový , spolupracuje, Klient býva v rodinnom dome . Samostatná izba k dispozícii: Áno Internet k dispozícii: Áno Plat: Dohodou Typ opatrovania : 24-hodinové opatrovanie Dĺžka turnusu : 2 týždne - Dohodou " Nástup: 27.2.2023 " Ráno !!! Bežné činnosti pri opatrovaní : Bežné upratovanie Príprava a servírovanie jedla Sprievod pri prechádzke Dohľad Pomoc pri osobnej hygiene Prebalovanie : nie Pomoc pri obliekaní a vyzliekaní Poskytnutie prvej pomoci Polohovanie : NIe Nočné vstávanie. Nie Varenie : nie Poprosim vás o Popis skúseností a aktuálnu fotku , tel.čislo na E-mail : frenky.frenky@ dakujem
ZDRAVOTNÁ SESTRA/ASISTENT/ZUBNÝ ASISTENT/DENTÁLNA HYGIENIČKA
ZUBNÝ ASISTENT/ZDRAVOTNÁ SESTRA/ZDRAVOTNÝ ASISTENT/DENTÁLNA HYGIENIČKA/PREVENTISTKA Hľadáme posilu do nášho kolektívu na vyššie uvedené pozície. Sme zubná klinika v Nitre s dlhodobou tradíciou v regióne. V prípade záujmu pošlite svoje CV na email: kapedent@, príp. volajte na tel.č.:
Opatrovanie
Hľadám ochotnú pani na opatrovanie 79-ročnej mamičky (Alzheimer), čiastočne mobilná, plienkovaná, zhovorčivá. Potreba prebaľovania, očisty lôžka. Čas - 2 hodiny denne (aj počas víkendov). Ideálne z okolia (Petržalka). 8€/h
Hľadáme sestru do kardiologickej amb.
Hľadáme sestru do zabehnutej kardiologickej amb. vo Zvolene, nástup ihneď. Plat 800 netto.
Masér ČR s ubytovaním - aj pre páry
➡ Hľadáme masérov do kúpeľov v Českej republike, Karlovy Vary! ➡ Možnosť pracovať turnusovo! ➡ Práca vhodná aj pre páry! ➡ Plat: 20 000 kč + prémie v závislosti od počtu procedúr + príplatky za nadčasy ➡ Ubytovanie: zabezpečené (50 kč/deň) ➡ Stravovanie za symbolické ceny ➡ Podmienka: kurz alebo doklad o vzdelaní maséra na zdravotníckej škole ➡ Možnosť odborného rastu na základe dosiahnutej kvalifikácie, ➡ Tiché pracovné prostredie, zaujímavá práca v príjemnom kolektíve Viac informácií kontakt@ a na tel. čísle: +42.
OPATROVATEĽKA v ŽILINE
PRÁCA OPATROVATEĽKY - Žilina, Vlčince (IBA BRIGÁDNE) HĽADÁME NA VÝPOMOC EŠTE JEDNU PANI, SPOĽAHLIVÚ, ZODPOVEDNÚ A ČASOVO FLEXIBILNÚ OPATROVATEĽKU na opatrovanie staršej imobilnej rozumnej pani na vozíčku v byte v Žiline. Jedná sa o stálu výpomoc, zastupovanie počas dovoleniek a niektorých víkendov, aj sviatkov, HLAVNE CELODENNÉ SMENY, niektoré ranné, alebo poobedné smeny. Ide o niekoľko dní v mesiaci, všetko podľa dohody a potreby. !! Ide o dlhodobú celoročnú prácu, nielen pár týždňov a iba formou brigády. !! Vítané sú skúsenosti v opatrovaní seniorov, uvedomenie si, čo takáto práca obnáša, keďže ide aj o fyzickú prácu (dvíhanie, prekladanie na posteľ, do vozíka, osobná hygiena, drobné domáce práce a pod...) a maximálne zodpovedný prístup. Uprednostníme uchádzačov zo Žiliny a blízkeho okolia. Všetky dôležité informácie o náplni práce, aj finančnú stránku zodpovieme po telefonickom kontakte. 50 eur. Všetko dohoda po telefóne, prosíme volať. Ďakujeme. . Kontakt: .
inzercia, predaj, predám, bazár, Zdravotníctvo