inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Zdravý životný štýl

Zdravý životný štýl - inzercia, predaj, predám, bazár - strana 86

Běhání s Keňany
„Volné pokračování“ bestselleru Zrozeni k běhu. Čtyřicet procent vítězů na dlouhé trati pochází z jediného keňského kmene… Vášnivý běžec Adharanand Finn se vydává do Afriky, aby našel odpověď na otázku: Proč se v žádné jiné zemi nerodí takoví běžci jako právě v Keni? Finn se setkává se světovými šampiony, ale i kluky z chudinských čtvrtí, kteří musí denně běhat deset kilometrů do školy. Účastní se běžeckých soustředění, kde trénují profesionální běžci z celého světa, a sám se připravuje na maraton.
Bukovský - Návod na prežitie pre muža
Predám knihu od I.Bukovského: Návod na prežitie pre muža (12 eur) Možný osobný odber, alebo poštou (poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty)
Pilates
Kniha + cd, uplne nova. Cena bez postovneho.
Tehotenstvo
Top stav
Fytoterapia a Bylinkové čaje
Predám knihy Fytoterapia - r.1991 a Bylinkové čaje - r.2014. Cena za každú 8€ + poštovné. Prosím IBA VOLAŤ!!!
Fyzioterapia a pod---AKCIA
predám knihy v top stave: 1.Manuální medicína - Eva Rychlíková/9eu 2.Léčení baňkováním - Hedwig Piotrowski-Manz/9eu 3.Kineziologické Tejpování v - Sascha Seifert/9eu 4.Spiraldynamik - Christian Larsen, Bea Miescher/9eu 5.Nová kniha SHIATSU - Paul Lundberg/8eu 6.10 Feldenkraisových lekcí pro - Bisges Günther/9eu 7.Reflexologie pro začátečníky - Bisges Günther/7eu 8.Držení tela - Christian Larsen/11eu 9.Bowenova masáž - H.Kvašňáková/9eu ---posielam cez zásielkovňu, MINIMáLNE - 3-knihy --- AKCIA za -všetky-25% + 3,30eu/ poštovné viac...@
Predam knihu Sprievodca potravinovými intoleranciami
Detailný sprievodca potravinovými intoleranciami s receptami na jednotlivé intolerancie. Kniha je v 100% stave, ako nová.
Predám knihy TINY HOMES, FENG SUEJ, ZEN, ZDRAVÉ BÝVANIE
Veľmi rada posuniem ďalej zaujímavé knihy venované ekologickým stavbám, prírodnému staviteľstvu, feng suej, zen umeniu a zdravému bývaniu. Sú takmer nové, len čakajú na nového majiteľa. Výborné aj ako vianočný darček :) Knihy: 1. Tiny homes (pôvodná cena 25 eur) 2. Život podľa feng suej (pôvodná cena 23 eur) 3. Zen gardening (pôvodná cena 10 eur) 4. Zdravé bývanie (pôvodná cena 13 eur) Cena za všetky 4 knihy spolu je 40 eur + poštovné (cca 3,50 eur). Len platba vopred. Kontaktujte ma prosím emailom. Možný aj osobný odber v Spišskej Novej Vsi. Pozrite aj moje ostatné inzeráty :)
Predám knihy zamerané na ekologický životný štýl
Veľmi rada posuniem ďalej knihy s ekologickou tématikou - Domácnosť bez odpadu a kúzelné upratovanie. Takmer ako nové, len čakajú na nového majiteľa, ktorý miluje zdravý životný štýl. Výborné aj ako vianočný darček :) Cena spolu 12 eur + poštovné (cca 2). Posielam aj cez zásielkovňu (cena 2,50). Len platba vopred. Kontaktujte ma prosím emailom. Možný aj osobný odber v Spišskej Novej Vsi. Pozrite aj moje ostatné inzeráty :)
Kniha Farmagedon aneb skutečná cena levného masa
Veľmi rada posuniem ďalej zaujímavú knihu - Farmagedon aneb skutečná cena levného masa. Je úplne nová, len čaká na nového majiteľa :) Cena 10 eur + poštovné. Posielam aj cez zásielkovňu (cena 2,50). Len platba vopred. Kontaktujte ma prosím emailom. Možný aj osobný odber v Spišskej Novej Vsi. Pozrite aj moje ostatné inzeráty :)
inzercia, predaj, predám, bazár, Zdravý životný štýl