inzercia, predaj, predám, bazár

Magnetický cestovný šach

Kategória: Spoločenské hry

Zháňam magnetický cestovný šach, aký je na obr.
Ponúknite.
Kontakt: bmw801d@
Ďakujem
Magnetický cestovný šach
Podobné inzeráty
Cestovný vreckový magnetický šach kocky
Predám cestovný vreckový magnetický šach, kocky, rozmer ako pero. Inzerát platí do zmazania.
Cestovny sach
Predam legendarny cestovny sach. Chemoplast Brno.v pevnej uzatvaratelnej krabicke nic nechyba 17x17 cm, ba cene sa mozme dohodnut
Cestovny sach
Predam legendarny cestovny sach. Chemoplast Brno.v pevnej uzatvaratelnej krabicke nic nechyba 17x17 cm,
magnetický šach
Predám magnetický šach / šachy, veľkosť šachovnice 25x25cm.
Ručne vyrobený šach / šachové drevené figúrky.
Na predaj ručne vyrobený šach / šachy, spoločenskú hru pre dvoch hráčov, lakované drevené figúrky s plstenou podstavou. Ručne vyrezávaná každá figúrka je nenapodobiteľný originál, lakované vodným zdravotne nezávadným lakom. Drevená kazeta slúži zároveň ako šachovnica. Ide o jedinečný kus vhodný pre zanieteného hráča šachu, perfektné ako darček, nikde v obchode takéto nekúpite. Šach je ako nový, nebol používaný, bol vyrobený 24.12.2006, má už svoju hodnotu. Pošlem aj poštou, sumu 8 € na poštovné a balné požadujem v tomto prípade vopred, nebudem doplácať na prípadných nepreberačov zásielok. Osobný odber je možný po dohode v Poprade.
Ručne vyrobený šach / šachové drevené figúrky.
Na predaj ručne vyrobený šach / šachy, spoločenskú hru pre dvoch hráčov, lakované drevené figúrky s plstenou podstavou. Ručne vyrezávaná každá figúrka je nenapodobiteľný originál, lakované vodným zdravotne nezávadným lakom. Drevená kazeta slúži zároveň ako šachovnica. Figúrky majú od 7 do 10 cm. Rozložená šachovnica má cca 25 cm x 35 cm. Ide o jedinečný kus vhodný pre zanieteného hráča šachu, perfektné ako darček, nikde v obchode takéto nekúpite. Šach je ako nový, nebol používaný, bol vyrobený 24.12.2006, má už svoju hodnotu. Pošlem aj poštou, sumu 8 € na poštovné a balné požadujem v tomto prípade vopred, nebudem doplácať na prípadných nepreberačov zásielok. Osobný odber je možný po dohode v Poprade.