inzercia, predaj, predám, bazár

Pastier HD kravy , jalovice

Kategória: Poľnohospodárstvo

PD Liptovská Osada príjme do TPP pastierov hovädzieho dobytka plemena Limousine. Ponukaný plat 1200 eur plus dohoda. Bližšie informácie telefonicky.
Pastier HD kravy , jalovice
Podobné inzeráty
Pastier a krmič
Ponúkam prácu pastier a krmič nástup ihneď miesto Plešivec
PASTIER HD
PD Bezovec Stará Lehota príjme pracovníka do živočíšnej výroby na pozíciu pastier. Plat 1300€ brutto + príspevok na obed, ponúkame i ubytovanie.
Ponúkam prácu v živočíšnej vyrobe
Ponúkame prácu v živočíšnej výrobe, kŕmenie a ošetrovanie zvierat kravy, ovce, kozy. Len seriózny záujem človek ktorý ma vzťah k zvieratám a poriadku . Flákač a ulievač bez šance. Maily a SMS neodpovedám . Tak tiež sezóna práca pastier kôz a oviec od 15.4.2023 do 15.10.2023 mzda-1000-1200
FARMA BELGICKO KRAVY / ŽIVNOSŤ
Hľadáme Zamestnancov pracovníkov pre prácu v : BELGICKU PRÁCA JE ŽIVNOSŤ !!!! Družstevník / Staranie sa o dobytok Naša firma má dlhoročné skúsenosti s prácou v zahraničí približne 20 rokov. Firma zabezpečuje a hradí : ubytovanie, firemné auto HĽADÁME pracovníkov na pozície : KRMIČ/DOJIČ/PRACA s DOBYTKOM Potrebná prax min 1- 2 roky s dobytkom. TURNUSY sú 5-6 týždnové a 2 týždne doma. Firma hradí všetky náklady na ubytovanie, cestu. Firma má firemné autá. PRACA JE HODNOTENÁ : Smena trvá 6 hodín - za smenu máte 80 eur denna. Smena poobedná 80 eur /6 hod Smena nočná 85 eur / 6 hod - kravy spia.. Smien možete robiť ak chcete aj 2 denne. Práca je vykonávaná cca 12 hod/denne, 6 -7 dní v týždni. +- 260 hod / mesiac Firma poskytuje prácu celoročne. Firma dáva zálohy 300 - 400 eur mesačne. NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ! V prípade záujmu kontaktuje nás na telefónom čísle:
Pastier
Hľadáme do nášho kolektívu pastiera oviec. Pastierov držíme celoročne. Je pre nás dôležité, aby pracovník nebol závislý na alkohole. Ubytovanie vieme poskytnúť. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na janos.sro@ Mzda ročne vie rásť v prípade spokojnosti. Nástupný plat je od 800e-900e podľa skúseností.
Hladam pracu
Dobry den hladam pracu ako osetrovatel pastier HD košice okolie skuselnosti mam vodičsky B