inzercia, predaj, predám, bazár

Príjmeme baču / práca pri zvieratách

Kategória: Poľnohospodárstvo

Príjmeme na tpp baču - pracovníka ku zvieratám na hospodársky dvor pri Stupave: Salaš Biofarma
Bača sa u nás stará o ovce, zajace, kozy, 2 kravy, 2 kone-zabezpečuje ranné a poobedné kŕmenie, medzi tým vykonáva rôzne pomocné práce pri údržbe areálu.
Doteraz bola práca vykonávaná na turnusy-je možnosť ubytovania priamo v areáli.
Živnosť. 9e/hodina
TPP: 7 netto/hodina
Príjmeme baču / práca pri zvieratách
Podobné inzeráty
Hľadám Baču
Hľadám baču na TPP ku stádu oviec s ubytovaním. Mzda po dohode. Miesto práce sa nachádza v okolí Kežmarok Volajte FOTO JE ILUSTRAČNÉ
Práca v areáli a pri zvieratách
Ponúkame prácu pri zvieratách a práca v areáli. Práca je vhodná pre muža. Nástup možný ihneď Pracuje sa aj počas víkendov.Podmienka uchádzač musí byť zručný . Ohodnotenie od 5,00€/hod.
Práca na farme pri zvieratách Svajciarsko
Hľadáme jedného muža do poľnohospodárstva. Začiatok podľa dohody. Kanton Basel. Na farme su zvierata ako kravy, hydina, kone, ovce./Kŕmiť a čistiť im/. Starostlivosť o zvierata podstielanie, cistenie a všeobecné poľnohospodárske práce. Záhradníctvo, ľahké poľné práce. Nemecky jazyk výhodou no dôležité je mať skúsenosť s prácou pri zvieratách aby ťa táto práca bavila. Vodičský preukaz B. Ubytovanie a strava poskytuje zamestnávateľ. Bez poplatkov. Bližšie informácie po kontaktovaní emailom alebo telefonicky Životopis s fotografiou posielajte na: jobs@
Hľadám si prácu pri zvieratách
Dobrý deň, hľadám si od leta prácu pri zvieratách, uprednostňujem kone avšak nebránim sa práci s inými hospodárskymi zvieratami. Začiatkom leta budem končit štúdium na poľhohospodárskej univerzite v odbore živočíšna výroba. Ako bakalársky odbor som študovala hipológiu. Momentálne sa popri škole venujem trénovaniu jazdectva. Mám vlastného koníka a preto by som najradšej našla areál, kde by mohol ísť so mnou. Aktuálne pôsobíme na západnom Slovensku, ale nebránime sa odcestovať. Ak Vás môj inzerát zaujal neváhajte ma kontaktovať.
Práca na farme
Prijmeme výpomoc na malú rodinnú farmu zaoberajúcu sa chovom kôz a pestovaním zeleniny, práca na 2-4 hodiny denne – dojenie, kŕmenie, pomocné práce podľa potreby. Požiadavky na uchádzača: - vodičský preukaz B - skúsenosti s prácou so zvieratami - samostatnosť - zodpovednosť Práca podľa dohody na živnosť, dohodu o pracovnej činnosti alebo pracovný pomer na zmluvu. Ponúkaná odmena 450€/ mesačne v závislosti od počtu odpracovaných hodín. Práca sa vykonáva v obci Dolný Hričov Kontakt: +421 902 600 550 m.
Práca na statku pri koňoch v CH
Práca na statku s koňmi vo Švajčiarsku s ubytovaním. Na pokojný, súkromný statok s koňmi vo Švajčiarsku pri Berne hľadáme ihneď pomocnú silu. Vzhľadom na fyzickú náročnosť práce, práca je vhodná najmä pre mužov, radi však príjmeme aj pár. Hľadáme 2 ľudí, jedného na 100%, druhého na 80%. Cez deň pracuje vždy len jeden. Náplň práce: čistenie maštale, vyvádzanie koní na lúku, kŕmenie a starostlivosť o kone, starostlivosť o okolie maštalí a záhradu, drobné opravy a údržba maštalí a budovy +upratovanie domu majiteľov 1x za týždeň. Požiadavky na kandidátov: preukázatelné skúsenosti s prácou s koňmi, znalosť nemeckého alebo anglického jazyka - je potrebné sa vedieť dohovoriť a komunikovať, fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť, chuť pracovať. Dôraz kladieme hlavne na spoľahlivosť a lojálnosť, priateľské vystupovanie (komunikácia s majiteľmi koní) a lásku k zvieratám a práci. Ubytovanie priamo na statku v byte s kuchynkou a vlastným sociálnym zariadením (wc a sprcha). Plat (pri práci na 100%): Brutto 3.800,-CH zrážky za byt 500,-€CH Bližšie informácie na tel.čísle. Prosím, kontaktujte ma len v prípade, pokiaľ spĺňate všetky požiadavky vrátane praxe a v prípade vážneho záujmu. Preferujeme kandidátov, ktorí plánujú prácu vykonávať dlhodobejšie. Prvý pohovor prebieha v slovenčine, z finálnych uchádzačov si vyberie priamo majiteľ - rozhovor v nemčine/angličtine.