inzercia, predaj, predám, bazár

Zootechnik / vedúci chovu hovädzieho dobytka

Kategória: Poľnohospodárstvo

Hľadáme pracovitého, manuálne zručného človeka s praxou v chove hovädzieho dobytka.

Náplňou práce bude:
- koordinácia a organizácia prác v živočíšnej výrobe (chov hovädzieho dobytka),
- starostlivosť a ošetrovanie zvierat,
- spracovanie súvisiacej administratívy,
- komunikácia s príslušnými externými inštitúciami (veterinári a pod.).

Zamestnanecké výhody, benefity
- možnosť pracovať v podmienkach stabilnej spoločnosti,
- primerané platové podmienky,
- poskytnuté bezplatné ubytovanie.

Zootechnik / vedúci chovu hovädzieho dobytka
Podobné inzeráty
Ošetrovateľ hovädzieho dobytka Stajnik- Stajníčka
Starostlivosť o hovädzí dobytok na základe presných postupov a pokynov zootechnika. Telenie hovädzieho dobytka. Kŕmenie teliat podľa presného postupu. Prihrňovanie a rozhrnanie na krmnom stole. Starostlivosť o čistotu maštalí, napájačiek, krmného stola. Dvojzmenná nepretržitá prevádzka Vodičský preukaz: B, T Práca na jednom mieste. Možnosť zaškolenie na prácu s teleskopickým a šmykovým nakladačom. Skúsenosti s touto prácou nie sú nevyhnutné. Možnosť nákupu produktov rastlinnej výroby. Stravné lístky v hodnote 5,5 €. Záujemca o našu ponuku môže byť rovnako mladý človek bez skúseností v obore ako aj ľudia iných vekových kategórií, ktorých omrzelo cestovanie za prácou, prípadne mu nevyhovuje monotónna práca. Potrebný je záujem, zodpovednosť, nesmie sa báť zvierat. Musí mať základné technické a strojné zručnosti. PD Inovec Trenčianske Stankovce hospodári na výmere cca 1850 hektárov z toho 850 TTP a 1000 hektárov ornej pôdy. Rastlinná výroba prioritne vyrába krmoviny a zvyšok sa snaží diverzifikovať na tržné komodity. Živočíšna výroba sa zaoberá chovom dojníc holsteinskeho plemena s priemernou ročnou úžitkovosťou 10 500 L na 300ks. Farma je po rozsiahlej technickej rekonštrukcií a je plánovaná ďalšia ktorá umožní navýšenie stavu zvierat.
Zootechnik
FARMA SOLEA s.r.o. príjme do zamestnania na TPP zootechnika na farmu s hovädzím dobytkom, ošípanými, ovcami a drobnou hydinou. Farma sa nachádza v mestskej časti Lomnica- Vranov nad Topľou. Náplň práce: - zabezpečenie plynulej výroby na farme- manažovanie pridelených zamestnancov, - zodpovednosť za prípravu kŕmnych dávok (hygiena, dodržanie komponentov), plán inseminácie, prípravu na pôrod, spoluprácu s veterinárom, - vedenie prevádzkovej dokumentácie, - sledovanie úžitkovosti a zdravotného stavu hovädzieho dobytka, prípadná liečba - zabezpečenie starostlivosti o všetky hosp. zvieratá na farme. Požiadavky: Vzdelanie: min. stredoškolské poľnohospodárskeho zamerania. Mzdové podmienky: od 1200EUR brutto, bližšie informácie na osobnom pohovore
Zootechnik
Do nášho kolektívu hľadáme zootechnika. Naša firma Agroracio sa zaoberá chovom oviec a hovädzieho dobytka. V prípade záujmu prosím o zaslanie životopisu. Mzda dohodou. Miesto výkonu práce okres Liptovský Mikuláš
Zootechnik
Do nášho kolektívu hľadáme zootechnika. Naša firma Agroracio sa zaoberá chovom oviec a hovädzieho dobytka. V prípade záujmu prosím volajte na číslo Miesto výkonu práce okres Liptovský Mikuláš
Zootechnik/čka
Ponúkame prácu pre zootechnika/čku na farme s chovom čistokrvného mäsového dobytka plemena Charolais a Limousine. Oplotkový chov, francúzsky pôvod dobytka, inseminácia.... Zaujímavá práca, mladý kolektív, vynikajúce pracovné podmienky, možnosť rozvoja a profesijného rastu. Možnosť zamestnaneckého ubytovania.
Vedúci farmy
Dobrý deň, touto cestou hľadám prácu ako vedúci farmy (ŽV), zootechnik. Štúdium a preukázateľné výsledky samozrejmosťou. Viac info osobne alebo po telefóne.