inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Dychové nástroje

Dychové nástroje - inzercia, predaj, predám, bazár

Predám nový klarinet Selmer Aristocrat 601
Predám nový klarinet Selmer Aristocrat CL 601, komlet s príslušenstvom, krásny zvuk, vhodný pre aktívnych klarinetistov, taktiež aj žiakov. Uprednostňujem osobný odber , pošlem aj dobierkou. Info na
Ponukam profesionalny ALT saxofon YAMAHA 25
...... PONUKAM. ..... Na sklade 1 ks Alt saxofon YAMAHA-Yas-25 066225 Japan ESTABISCHED N 1887 JAPAN vo velmy v zachovalom stave Neviuzity jeho cena sa pohibuje (pouzity ...1600eur). .ošuchany .zadubeny... Tento stav je ako novy neviuzity .......... Cena ....Pevna 1200eur......... Zjednavači nevolat ja po zaloznach nechodim animy to doma nezavadzia dakujem za pochopenie.Ten ktory tomu rozumie vie to aj ohodnotit boly vyrobene len par kuskov aj to na zakazku, pre dobrych hračov. CENA: NOVY.... 4 509 € Yamaha YAS-25-066225EX
Predám nový Alt Saxofón- komplet s príslušenstvom
Predám nový Alt Saxofón- komplet s príslušenstvom, tak ako vidíte na fotografiách, krásny zvuk, osobný odber , pošlem aj dobierkou. Iba vážny záujem. Info na
Alt saxofón
Julius Keilwerth KING vintage sax.rok 1933 nové podlepky krásne ladí. Znalec vie oceniť.cena 950 eur viem sa ešte dohodnúť.
Saxofon tenor Toneking Amati
Predám po generálnej oprave saxofńn Toneking Amati Kraslice.
Fujara číslo 4
Dĺžka 155cm cena 70€
Kraslice Amati Klasic Deluxe
Na predaj saxófon Super Amati Kraslice. Bol to kúsok vyrobený na vývoz pre Lignatone. Na predaj s dvoma hubičkami, jedna je kovová, bez označenia výrobcu. Vrátane kufríka, zvnútra dosť poškodený. Klapky v poriadku. Kontaktovať prosím telefonicky resp. mailom v pracovné dni do 17:00. Na sms nereagujem. Inzerát platí do vymazania.
Nový obal pre priečnu flautu
BAM SG 4009 XLB Obal pre priečnu flautu Obal modrej farby pre priečnu flautu od najobľúbenejšieho francúzskeho výrobcu puzdier a obalov pre hudobné nástroje. Je vyrobený z odolného materiálu za použitia najmodernejšej techniky. Vnútorné rozmery sú 45 x 11 x 6,5 cm. Obal bol používaný len chvíľu. Potom ho už nebolo treba lebo na novej flaute bol originálny obal a tak len ležal v skrini. Bez žiadnych známok používania. Na internete už není k dostaniu. Najlepšie osobný odber v Bratislave. Poprípade sa vieme dohodnúť inak.
Fujare F / Fis
Predám tieto fujare. Jaseňová ladenia Fis (1830mm) s výraznou kresbou za 200€, javorová F (1895mm) za 130€. Volajte alebo na majl, na sms neodpovedám
Fujara Fujarka
Ponúkam 68cm fujarku za 50€.Nie som žiadny priekupník ale poctivý výrobca.Všetky moje fujary sú olejované podľa tradičného postupu a ladené podľa ladičky ( zobraz všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa) pre viac info, býva v Turanoch pri Martine.Posielam aj na dobierku.
Fujara Fujarka
Ponúkam 87cm fujarku za 90€.Nie som žiadny priekupník ale poctivý výrobca.Všetky moje fujary sú olejované podľa tradičného postupu a ladené podľa ladičky ( zobraz všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa) pre viac info, býva v Turanoch pri Martine.Posielam aj na dobierku.
Fujara ,fujarka a koncovka
Predám 130cm fujarku za 150€ čt
Tenorový pozaun AMATI - Kraslice
Predám B-pozaun AMATI - Kraslice,s kufrom-plne hratelný stav.Výmena ža iný nástroj možná.Kontakt-telefonicky resp.mailom /na SMS nereagujem/.
Alt Saxofón
Predám plne funkčný S saxofón.
Blues harmonika c
Harmonika pre začiatočníka alebo pokročilého hráča. Harmonika je ladená v tónine C a je vybavená 10 otvormi a medenými hláskami. Pošlem aj na dobierku.
Pure Tone Keilwerth Graslitz - Mars
Pure Tone : Mars, výrobce Keilwerth Graslitz cca 1930 Sax hratelný stačí donést vlastní plátku a sponu na plátku. O ceně se dá samozřejmě jednat. 600 euro Psát spíš na email : stollerjanvojtech@
Fujara číslo 13
Dĺžka 180cm cena 100€
ponuka fujary
Ponúkam na predaj javorovú fujaru dlhú 171 cm. Fujara má vyrezávaný ornament, ktorý je vypaľovaný a morený liehovým moridlom. Fujara je tri krát lakovaná šelakom.
C trúbka Carol Brass CTR4000YSS
Predám C trúbku Carol Brass CTR-4000H-YSS. Nástroj sa kvalitou vypracovania vyrovná nástrojom vyššej stednej triedy. Trúbka je nová,len niekoľko krát hraná. Hrám na Bb trúbke a nemám na ňu čas.
Flauta Alt Hohner Koncert
Predám Alt flautu značky Hohner. Zánovná. Drevo: Hruška
inzercia, predaj, predám, bazár, Dychové nástroje
12345 .. 22