inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Historické romány

Historické romány - inzercia, predaj, predám, bazár

A. Z. Manfred : Napoleon Bonaparte
Lacno predám knihu Albert Zacharovič Manfred : Napoleon Bonaparte Inzerát platí do zmazania. Kontaktujte prosím na e-mail. Pozrite si aj ďalšie moje inzeráty.
predam knihy 100% stav
predam knihy raz čítané. 100% stav PC(pôvodná cena) kupované v martinuse Sonderkomando - PC €14.00 teraz €9 mengeleho asistent - PC €12.90 teraz 7€ za ostnatým Drotom - PC €20.90 Teraz 12€
Gotthold Gloger - Muž so zlatou prilbou Rembrand, super stav
Predám knihu: Gotthold Gloger - Muž so zlatou prilbou ( O živote holandského maliara Rembrandta van Rijna.) 1.vydanie Východosl. vyd. Košice 1989, 175 strán, 8 strán farebných ilustrácií. Kniha je komplet v dobrom stave aj s prebalom. Inzerát platí do zmazania. Teraz akcia, každá zakúpená tretia kniha alebo audio CD , pre Vás len za 1,-euro. Odber v BA III - Rača.
predam knihy 100% stav
predam knihy raz čítané. 100% stav PC(pôvodná cena) kupované v martinuse Sonderkomando - PC €14.00 teraz 8€ konečná stanica Osvienčim - PC €14.90 teraz 9€ mengeleho asistent - PC €12.90 teraz 7€ za ostnatým Drotom - PC €20.90 Teraz 12€
Plamene inkvizície 1,2
M.J.Zagorka, + poštovné.
M.J.Zagorka
Gordana XIII / 6€, Gordana XVII /13€, Gordana XIX / PREDANÁ Gordana XX / 16€, Gordana XXII/19€, Kameň na ceste 9€, Plamene inkvizície 2/8€, Sokyňa Márie Terézie 7€, Sokyňa Márie Terézie/bez prebalu 4,50€, + poštovné.
Očakávaná
Predam knihu od Kathleen McGowan Očakávaná
Gulbranssen, Benzoniová, Zagorka, Dumas, Dobšinský
V.P.Borovička/Chalupári 5€, Trygve Gulbranssen/Večne spievajú lesy, trilógia v jednej knihe 15€, Trygve Gulbranssen/Večne spievajú lesy 5€, Juliette Benzoniová Marianne a Jason 4€, Marianne a neznámy Toskánec 4€, Rebecca Stephan/Dva polovičné životy 8€, Kathleen Winsorová/Večná Ambra 5€, Alexandra Ripleyová/Scarlett 5€, Všetko čo mám rád 5€, Pavol Dobšinský Prostonárodné povesti slovenské r.v.1954/ponúknite... Prostonárodné povesti slovenské r.v.1954 /25€ Marija Jurič Zagorka Sokyňa Márie Terézie /bez prebalu 4,50€, Kameň na ceste/nová 9€, Plamene inkvizície 2, 8€, Sokyňa Márie Terézie 7€, Gričská čarodejnica,PREDANÁ Alexandre Dumas/Dáma z Monsoreau 5€ + poštovné
Život Mony Lisy, 1.vydanie 1983 Smena Bratislava
Predám knihu - Život Mony Lisy autor: Pierre La Mure preklad: Magda Žáryová 1.vydanie 1983 Smena tvrdá plátená väzba s prebalom 380 strán, slovensky Kniha je v peknom stave ako nová. Románovou formou písaný životný príbeh Mony Lisy. Autor pri písaní tohto diela preštudoval množstvo historických prameňov. Zobrazuje Florenciu 15. storočia, búrlivé obdobie talianskej renesancie s francúzskymi vpádmi, vzostup Sforzovcov v Miláne ale aj kultúrny rozkvet za vlády Mediciovcov. Taktiež sa dozvieme niečo viac o samotnom Leonardovi da Vinci -m. Inzerát platí do zmazania. Odber v BA III - Rača.
Prosper Mérimée - Kronika vlády Karola IX.
Predám knihu - beletriu s historickým námetom Prosper Mérimée - Kronika vlády Karola IX. za 5,00 €. Osobný odber dohodou. V prípade doručenia poštou/zasielkovňou (Packetou) bude k cene zásielky prirátané balné 0,50 € a poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty alebo Packety. Prosím kontaktovať e-mailom, číslo je vymyslené.
2x Čachtická paní 1.vyd česky 1970 alebo vyd 1980 slovensky
Predám knihu - Čachtická paní Autor: Jožo Nižnánsky Román o Alžbete Báthoryovej resp. Báthori Erzsébet, ktorá žila v období rokov 1560 - 1614. Vrchol autorovej tvorby a zároveň jeden z najlepších historických slovenských aj československých románov. Kniha má už viac ako 50 rokov, ale je stále v dobrom stave. Vydal: Tatran Bratislava 1970 1.vyd česky, pre české Naše vojsko. Alebo mám aj vydanie TATRAN 1980 po slovensky počet strán 588, vydanie 11, v Tatrane 3.prepracované. Vytlačené v Bratislave v tlač. závode Pravda. Preklad do češtiny od: Karel Klebes Celoplátená tvrdá, kvalitná hrubá, šitá väzba, 616 strán bez prebalu. Inzerát platí do zmazania. Odber v BA III - Rača.
Knihy - historické biobrafie
Predám nasledovné knihy - historcké biografie: Franz Herre - Radetzky - Najľudovejší poľný maršál c.k. monarchie a jeho pohnuté časy - 3,00 € Siegfried Obermeier - Richard Levie srdce 3,00 € Ivan Izakovič - Biskup a kráľ - životný príbeh biskupa Barlomého de Las Casas a kráľa Karola V., zakladateľa španielskej línie Habsburgovcov - 3,00 € Osobný odber dohodou. V prípade doručenia poštou/zasielkovňou (Packetou) bude k cene zásielky prirátané balné 0,50 € a poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty alebo Packety. Prosím kontaktovať e-mailom, číslo je vymyslené.
KAVIARENSKÁ SPOLOČNOSŤ
Predám knihu KAVIARENSKÁ SPOLOČNOSŤ alebo život bohémov od Swifta po Dylana- autor Steve Bradshaw. Anglický spisovateľ Steve Bradshaw sa podujal na neľahkú úlohu načrtnúť stručné dejiny kaviarenského života od Swifta po Dylana a odpovedať na otázku, ako hlboko siahajú korene vzťahu umelcov k bohémskemu prostrediu kaviarní... Vydaná r. 1988 v nakladateľstve TATRAN.
I. Izakovič - V meste kráľov, Ikar 2001 1.vyd kniha ako nová
Predám knihu V meste kráľov autor: Ivan Izakovič vydal: Ikar 2001, 1.vydanie tvrdá väzba s prebalom, 352 strán, slovensky Rozmer: 125x200 mm Hmotnosť: cca 425 g EAN : Román z obdobia pádu ríše Inkov. Zavedie nás do polovice 16. storočia, keď rukou sprisahanca zahynie jeden z dobyvateľov, Francisco Pizarro... Kniha je v super stave, ako nová. Inzerát platí do zmazania. Teraz akcia, každá zakúpená tretia kniha alebo audio CD , pre Vás len za 1,-euro. Odber v BA III - Rača.
Renin denník
Nová V prípade záujmu ma kontaktujte emailom, číslo vymyslené
Kniha
Predám knihu mengeleho dievča. Nepoškodena.
Norah Loftsová - Katarína Aragónska
Predám knihu - beletriu s historickou tématikou od Norah Loftsová - Katarína Aragónska. Cena je 5.00 €. Osobný odber dohodou. V prípade doručenia poštou/zasielkovňou (Packetou) bude k cene zásielky prirátané balné 0,50 € a poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty alebo Packety. Prosím kontaktovať e-mailom, číslo je vymyslené.
Svätopluk a Metod, 1.vydanie 1985 Slov.spisovateľ
Predám knihu - Svätopluk a Metod Autor: Milan Ferko Autor zobrazuje Svätopluka v období rozmachu jeho dŕžavy, ktorú svojim vojenským a diplomatickým umením rozšíri na skutočnú Veľkú Moravu. Dej sa začína rozhodujúcou porážkou Frankov pri Bratislave a končí sa Metodovou smrťou. Medzi týmito dvoma bodmi sa rozpútava urputný zápas o nezávislosť krajiny, o novú duchovnú orientáciu, o hospodársky rozvoj... Perla autorovej tvorby a zároveň jeden z najlepších historických slovenských aj československých románov. Kniha je vo veľmi dobre zachovalom stave. Vydal: Slovenský spisovateľ 1985, 355 strán 1.vydanie z roku 1985, slovensky, väčší rozmer Celoplátená tvrdá, kvalitná hrubá väzba, s prebalom. Inzerát platí do zmazania. 0940-339-615-BA III
Predám výber z svetovej literatúry
Predám výber z svetovej literatúry najlepšie svetové čítanie cena za 5x kniha aj s poštovným 15€
Knihy holokaust
Predám knihy úplne nové. Ceny uvedené na foto. Plus poštovné. Už mám len jednu.
inzercia, predaj, predám, bazár, Historické romány
12345 .. 35