inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Kone

Kone - inzercia, predaj, predám, bazár

Kôň do prenájmu
Ponúkam do polovičného prenájmu mladého koňa. Hľadám ku sebe skúseného jazdca. Ktorý bude mať čas hlavne cez víkendy a nejaké dni v týždni . Hľadám spoľahlivého človeka ktorý vie ovládať všetky chody. Pre viac info poprosím na E-mail. Telefón je neplatný.
Predám kobylu
Predám 3,5 ročnú kobylu vhodná do parkuru možno aj drezura alebo ako rekreačný kôň pod sedlom 100% zvládne ju aj začiatočník. nádherne prijazdena jemná na pomôcky na vychádzkach chodí väčšinou prvá je odvážna , nerozbieha sa ani na lúke veľmi poslušná , s cestnou premávkou nemá problém . Nádherne vie pracovať na lonži krok,klus,cval skok na lonži . Pod sedlom vie krásne pracovať na kavaletach, vie veľmi pekne skracovať , predlžovať . Mohutná postava , výška 157 ešte porastie . Pravidelne robené korektúry, očkovanie , odber krv samozrejmosťou . Videá z treningu na vyžiadanie , poprosím kontaktovať SMS alebo whatsapp -
Kobyla ST 13.4.2021
Ponúkam na predaj kobylu po otcovi Color of Love vykonnosť T, z matky po Sektor. Kobyla bude v dospelosti vyššieho rámca. Je pokojne a vyrovnanej povahy, naucena na zakladnu manipulaciu. Naučená v režime 24/7 na pastvine. Dôvod predaja odchod za prácov do BA. Pri rychlom a serióznom jednaní menšia dohoda na cene.
Predam liecive susene plody hloh obycajny
Predam susene liecive plody hloh obycajny liecia srdce,tlak,cievy obsahuju vzacnych 15 latok .Cena - 8 eur kg
Plemenný Shetland pony žrebec
Už máte vybratého ženícha pre svoju pony kobylku? Ak nie, tak náš blondák ním veľmi rad bude v sezóne 2023. Nádherný plemenný žrebec. MC LEOD'S V. GROENENDAAL nar. 01.06.2018/Holandsko / Otec SHAKIRA V. D. BUSKE Matka ANOUK V. GROENENDAAL Farba palomino Výška 90cm v kohútiku. Je chovný a licentovaný pre plemennú knihu shetland typu A. Takže veľká posila do slovenského chovu shetland pony. Kobylka môže byť i bez preukazu o pôvode a potomok bude mať polovičný pôvod. Vyžadujem všetky potrebné vyšetrenia. Rodokmeň pošlem k nahliadnutiu na vyžiadanie. A prikladám aj video 19 ročného tatíka Shakiru
Kobyla ST 13.4.2021
Ponúkam na predaj kobylu po otcovi Color of Love vykonnosť T, z matky po Sektor. Kobyla bude v dospelosti vyššieho rámca. Je pokojne a vyrovnanej povahy, naucena na zakladnu manipulaciu. Naučená v režime 24/7 na pastvine. Dôvod predaja odchod za prácov do BA. Pri rychlom a serióznom jednaní menšia dohoda na cene. Na fotkách aj s matkou, aj otec aj starší súrodenci.
Hafling
Ponúkam na predaj kobylu haflinga narodená 3/1999 matka: Gissi (dcéra po Gundi- prvá kobyla haflingera dovezená na SK) otec: Stasos s.v. Stará krv Haflinga v mohutnom type. Ideálna kobyla do chovu. Glória má úžasnú povahu. 100% tná. Jazdená detmi aj v teréne. Predaj z rodinných dôvodov.
Predám kobylku
Predám 23 ročnú kobylu, veľmi kľudnej povahy. Kedysi bola v boxe, pretože robila parkur. Posledný rok a pol je na pastivne, v zime mala box, ale nasrsťuje krásne. Je vysoká v kohútiku okolo 170. Sem-tam povozila dieťa. Je skvelá ako spoločníčka. Treba počítať s tým, že má vek. Nič zdravotné sme my, kým ju máme nezistili. Je to srdciarka. Má pas a dobrý pôvod. Je český teplokrvník. Možnosť ju vidieť len cez víkend, a len s vážnym záujmom. Predám ju za 800 alebo za 1000 so starším sedlom, 2 podsedlovky, 4 a viac druhy kief atď., 2 deky, odpocka, 3x ohlávka s vodítkom, bičík jazdecký, parelka, kvetinová modrá čelenka na fotenie, kožená uzda aj so zubadlom /použité 2x, úplne nové v hodnote 85 eur, čiernej farby/ a určite sa ešte niečo nájde... Korektúry kopýt pravidelné, tento rok mala aj zubárske ošetrenie, je očkovaná. Špekulanti - cenu nezjednávam, jedine len pri rýchlom jednaní. Prosím, rešpektujme svoj čas a nestrácajme ho písaním mailov týždeň a viac. Ďakujem krásne. Pre viac info len na mail: michajka.toth@
Shetland pony žrebec
Ponúkame na predaj shetland pony žrebca. Má 12 rokov, 95-100cm vysoký. Cena 450eur Pod sedlom neodporúčame lebo je temperamentnejší. Ide do koča, potrebuje silnú ruku kto vie čo má robiť s žrebcom.
Predám ťažného žrebca
Predám ťažného žrebca
VALACH Bucskin
Ponúkame na predaj 3,5 ročného valacha plemena Quarter Horse. Má americké papiere + Pas Robené korektúry, vakcinácia a odčervenie samozrejmosť. Je zdravý, silná stavba tela, krásny štvorcový rámec. Vhodný aj pre chlapa, pevná kostra. Je nižšieho vzrastu. Cuttingová línia. Miluje ľudskú spoločnosť. Je ustajnený 24/7. Je v dennom kontakte s kravami, so psami, s rôznymi strojmi rešpektuje el. ohradnik. Je v základnom výcviku práce zo zeme, nosí sedlo, pracuje na dvoch lonžiach. Vzhľadom k jeho veku je vhodný pre skúseného človeka, ktorý si chce urobiť koňa podľa seba. Odpovedám aj na e-maily. Cena 5500€
Predám ťažného žrebca
Predám ťažného žrebca vek 20 mesiacov,váha 650kg vážený . Miery 159-200-25. Chomut 25col. Žrebec kludnej povahy naučený nohy dáva struhaný . Cena dohodou .
3 letý charakterní valach po Aristo Z
3 letý charakterní valach po Aristo Z z matky po Porter; Narozený 19.05.2019; Bezproblémově, jednoduše obsednut v létě; Nyní v základním výcviku - velice hodný jak na ježdění, tak v boxe naprostý mazlík :) ; Pod sedlem velice jemný, přitom bude vynikat svou silou; Bezproblémový na přepravu. Nyní 163 KVH, stále roste. Výborné RTG k dispozici; Videa a další foto také na vyžádání; Cena na dotaz, pro vážné zájemce při solidním jednání dohoda na ceně;
Žrebček IC/ST
Ponúkam na predaj žrebčeka narodeného 5.5.2022 Po matke St. Zapísaný polovičný pôvod po matke v pase. Otec Írsky Cob, Georg je kľudnej, vyrovnanej povahy, vyrastá v zmiešanom stáde 24/7 na pasienku, zvyknutý na el. ohradník pekne rešpektuje. Zvyknutý na ohlávku, vodenie kováča, box. Predpoklad silného koňa cca 155cm v dospeloti. Vhodný na hyppoterapiu ako rodinný koník. Malá dohoda možná, všetko je o dohode Pre viac info ma neváhajte kontaktovať
Jazdenie za výpomoc
Ak máš rád/a kone no nechceš zaplatiť majlant prídi pomáhať a za body, ktoré dostaneš za prácu môžeš mať jazdeckú hodinu zadarmo. Pre viac info volajte
Kůň kinský – kobylka isabel
Nabízím na prodej kobylku isabel, 9letá, s PP, KVH 165cm, z matky: Rebeka, po otci: Furioso XXI-24. Podíl PGKK 6,3%. Zapsaná v PK KK a ČT. Klisna je zvyklá přes noc na box, jinak výběh. K ostatním koním nekonfliktní, podřídí se. Zdravá, nikdy žádný problém či úraz. Velmi pošetřená. Nekope ani nekouše. Kovář bez problému, na vet ostražitá. Nekovaná, nedekovaná. Do přepravníku nastupuje bez problému. Klisna je temperamentní, zkouší, co si může dovolit, ale pod pevnou rukou funguje bez problému. Na běžné ošetřování hodná. Pod sedlem dobře spolupracuje, není lekavá, příjemně temperamentní. Máme ji od miminka, byla využívána na rekreační ježdění (a skoky do metru), teď už dlouho nepracuje a chodí jen do výběhu. Velmi vhodná do chovu KK nebo do sportu. Minulý rok měla hříbě - hřebeček po Dubel, plavák. Zabřezla napoprvé a byla velmi dobrá matka. Klisna potřebuje pevnou ruku a pravidelnou práci. Pouze zkušenému člověku, který využije její potenciál, ale bude si jí náležitě vážit. Kupujícího si vyberu! První kontakt mailem. Cena na dotaz, odpovídá kvalitě koně. Pouze do výborných podmínek.
Pony kobylka
Predáme 8 ročnú všestrannú pony kobylku.KVH 130 cm. Vhodná pre šikovne dieťa do športu. Jazdí angliu aj western. Veľmi dobre prijazdená. Pravidelne robené kopytá, zuby, očkovanie a anémia.
Arabský plnokrvník valach - or1/1
Ponúkame na predaj valacha arabského plnokrvníka, narodený 4.5.2012, otec 3757 Al Beck (import Sýria), matka Hoda B/ Halim Shah I-2 (Bábolna). Valach pošetrený, obsadaný v neskoršom veku, tiež neskôr kastrovaný. Zvyknutý celoročne na pastvine, iba prístrešky, voľný prístup do rieky. Pravidelne sa s ním pracuje metódou horsemanship, citlivý, jazdený na ohlávke aj na zubadle (zvláda oboje), prijemne temperamentný, neskutočne pohodlné chody, hlavne cval. Jazdený na jazdiarni aj v teréne, kreatívna, živá a komunikatívna povaha, pre skúseného potešenie, avšak nie pre úplného začiatočníka. Na ošetrovanie bez problémov. Valach mal dva roky dozadu zranenie šľachy, pri aktívnej rekreácii bez problémov, avšak do vytrvalosti nie je vhodný (zakríval po 40km). Viac podrobností telefonicky.
Arabský plnokrvník
Ponúkam na predaj Arabského plnokrvníka žrebček Uruz. Narodený 8.5.2020. Výška v kohútiku 147 cm, veľmi kontaktný ochotný pracovať 100% zdravotný stav, priestranné chody, veľmi tvrdý pevný kôň. Vhodný do športu aj do chovu. Veľmi dobrý pôvod:po Umak, matka Usia: o.Emigrant s.v.,m.Ustria. Rtg vyšetrenie a videá na vyžiadanie pri vážnom záujme.
Drezurní oldenburg hřebeček
Prodám hřebečka narozeného 4/2022. Hřebeček je po otci Benaggio z oldenburg. matky Donela-R po Rubin Star N/Donnerhall. Hřebeček je hodný, mazlivý, ve stádě s ostatními hříbátky. Je zvyklý na ohlávku a má za sebou první korekturu kopyt. Denně v kontaktu s lidmi. Ve stáji je možné vidět více hříbátek po hřebci i hřebce samotného. Více info na tel.
inzercia, predaj, predám, bazár, Kone
12345 .. 32