inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Krytie

Krytie - inzercia, predaj, predám, bazár

Weimarský stavač na krytie
Ponúkam na krytie weimarského stavača. Je po papierových rodičoch. Veľmi dobre stavaný, krásny, zdravý psík. Ne je plachý, je aktívny, má rad vodu, deti. Má za sebou viac úspešných krytí. V prípade záujmu volajte: . #weimar #krytie #stavač
JAZVEČÍK Hugo na KRYTIE
Ponúkam na krytie veľmi sympatického 1,5 ročného jazvečíka Huga. Je čistotny, priateľsky, veľmi dobrá povaha, je múdry, inteligentný, nadpriemerné IQ, ovládala aj malú násobilku. Rad spáva celé dni (strieda gauč a posteľ).
Hasky
Ponúkam kritie bieleho hásky oči hnede
Nemecky ovčiak s pp čisto krvný
Ponukam na krytie nemeckeho ovčiaka 4 roky s papiermi celý rodokmeň zdraví hravý viac info na tel
Pomeranian na krytie
Ponúkame čistokrvného pomeraniana na krytie. Má 3 roky, je veľmi priateľskej povahy. Odmenu si v prípade záujmu dohodneme.
Nemecký ovčiak
Ponúkam na krytie NO s PP volať na
Biewer na krytie....
Ponúkam na krytie nášho krásneho trojročného psíka. Čistokrvný Biewer bez PP tricolor. Očkovanie je samozrejmosťou. Je to úžasný psík s úžasnou povahou ktorý miluje ľudí a hlavne deti. S krytím máme skúsenosti takže ak bude treba veľmi rada poradím. Na posledných fotkách potomkovia. Poprosím volať len vážny záujem !
Ponúkame stredného pudla na krytie
Ponúkame možnosť krytia naším krásnym mladým pudlom. Hugo má momentálne 1,5 roka. Výška v kohútiku je 45cm, dĺžka 50cm a má 11,5kg. Srsť je veľmi zaujímavej, ojedinelej hnedo-červenej farby s malou bielou škvrnou na hrudi. Má veľmi dobrú povahu, je priateľský, učenlivý a veľmi aktívny zdravý pes, ktorý zbožňuje aportovanie a dlhé prechádzky. Je čisto-krvný, avšak nemá preukaz pôvodu. Prvé fotky sú aktuálne, posledná je ako trojmesačné šteňa. Prosím, kontaktujte ma len v prípade vážneho záujmu.
Sibírsky Husky na krytie
Dobrý deň ponúkam na krytie Sibírskeho Huskyho. Má 2roky okr. Detva. Pes bez PP. Možnosť zaslať foto rodičov.
chovný pes, Stredoázijský ovčiak ARES Chien-Obeckov, krytie
Stredoázijský ovčiak ARES Chien-Obeckov Chovný pes Ponúkame na krytie psa. DOHODOU. Je zdravý a má aj rtg. Viac info telefonicky. Volať na TOTO ! tel.č.: BOLDOG (2km od Senca)
Nemecký ovčiak s PP
Ponúkam na krytie Nemeckého ovčiaka s PP,má 6r,nie je agresívnej povahy, rodokmeň k nahliadnutiu
Americký staford na krytie
Ponúkam na krytie 3 ročného amerického stafordšírskeho teriéra modrej farby vo veľmi priateľskej povahe.
Border kolia- ponúkam psa na krytie
Ponúkam na krytie kvalitného psa štandardného vzhľadu po rodičoch s preukazom pôvodu, psík je bez PP, hnedobielej farby s pálením, psík je kľudnej povahy, má základný výcvik,má 2 roky, je veterinárne ošetrený z dobrých sociálnych podmienok. Má za sebou 2 krytia,je otec krásnych šteniatok. Cena krytia dohodou.
Mini york
PSÍK NIEJE NA PREDAJ!!! Ponúkam na krytie nášho 4,5r fešáka :) je malinkého vzrastu 1,8kg, pravidelne očkovaný,milý,má už prvé šteniatka s úspešným nakrytím z ktorého bolo 6 šteniatok :) prikladam foto aj šteniatok...Yorkshire teriér, yorkšir, jorkšir, jorksir, yorkshirsky, yorkshírsky
Jazvecik hrubosrsty
Ponukam na kritie jazvecika hrubosrsteho 5r. Mohutnej postavy cisto krvny z PP. CENA DOHODOU.
Nemecký ovčiak
Ponúkam na krytie NO volať na
Daždovka
predam glisti visoko znaskove maju aj pp nekusu su kludnej povahy pre zaujem volat
Boxer - krytie
Ponúkam na krytie 4,5 roč. psa- Boxera bez PP. Zdravý, očkovaný. Cena krytia - dohodou.
Britský kocúr s PP na krytie
Ponúkame na krytie skúseného kocúra Britského plemena s čokoládovým sfarbením. Má aj PP. Je krotkej a prítulnej povahy. Na foto aj jeho potomkovia. Inzerát platí do zmazania.
Labrador čokoládový
Ponúkam na krytie labradora čokoládovej farby
inzercia, predaj, predám, bazár, Krytie
12345 .. 23