inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Poľnohospodárstvo

Poľnohospodárstvo - inzercia, predaj, predám, bazár - strana 26

Práca na modernej farme
Ovčia farma Luptákovci hľadá do svojho tímu samostatného a zodpovedného človeka na modernej farme plne vybavenou modernou technológiou. Práca okolo zvierat - oviec , mechanizacia , údržba farmy kosenie upratovanie Ponúkame: možnosť ubytovania, stravy a prácu v príjemnom kolektíve Nevyhnutnosť ovládanie mechanizácie v poľnohospodárstve / traktor, manipulátori-UNC/, chuť učiť sa, samostanosť, zodpovednosť. Platové podmienky na osobnom pohovore Nástup možný ihneď. tel.c.
Pracovníci (m/ž) na zber úrody & balenie byliniek - Viedeň
Místo výkonu práce: 2301 Neu-Oberhausen (na východnom okraji Viedne) - plný úväzok - nástup možný ihneď Pre naše záhradníctvo na okraji Viedne hľadáme s nástupom ihneď: pracovníkov/pracovníčky na zber úrody & balenie byliniek (40 h/týždeň, pondelok – piatok) Pracovná náplň: - zber byliniek - balenie byliniek - sadenie byliniek do zeme / kvetináčov - pestovateľské práce. Váš profil: - zanietený/á & spoľahlivý/á - základné znalosti nemčiny - platné pracovné povolanie pre Rakúsko. Ponúkame vám: - pravidelnú pracovnú dobu: pondelok-piatok od 7:00 do 16:00 hod. - rodinné pracovné prostredie - pestrú prácu každý deň - mesačná mzda v hrubom počas 1. roka: 1 700 €. Ďalšie informácie o našom podniku nájdete na: Ak máte záujem, prosíme o zaslanie životopisu v nemeckom jazyku. Budeme sa tešiť na Vás v prvý skúšobný deň, ktorý Vám zaplatíme. Skúšobný deň začne o 8 hod. a trvá do 15 hod. Jeho cieľom je umožniť vám spoznať prácu v našej prevádzke. Prosíme, aby ste poslali životopis spolu s dátumom pre skúšobný deň panej Petra Altschachl na adresu: p.a@ Upozorňujeme, že ubytovanie nemôžeme zabezpečiť! Ďalšie informácie a kontaktný formulár:
Ťažba vo francúzsku
Ponúkam prácu pre pilčikov, tažbarov aj menej skúsených do francúzska, Nastup Január 2023. Práca je na živnosť. Len ťažba tvrdého dreva. Ideálne pre ucelené pratie. Viac info .
Práca v rastlinnej výrobe
Mám ukončenú agrárnu univerzitu v oblasti agronómie a 20 rokov praxe v práci s obilninami. Ovládam celým technologickým procesom: príjem a výdaj obilnín a olejnín. Stanovenie kvality, váženie, manipulácia, kalibrácia, sušenie, chladenie, pohyb a dezinfekcia obilia, tiež preberanie a expedícia automobilovou a železničnou dopravou.
Strojník a kŕmič na farme v Sedliciach
Ponúkame voľné pracovné miesta strojníka a kŕmiča hovädzieho dobytka na farme v Sedliciach. Zaujímavé mzdové ohodnotenie. Bližšie info na tel. č. 0910 78 78 20.
Práca v lese, výrub stromov pod elektrikou
Príjmeme partiu, výrub stromov a čistenie priesekov pod elektrikou. Pre viac informácií volať celá SR
Pracovník k ovciam - okres Detva
Hľadáme pracovníkov ku mliečnym ovciam na farmu Palakovo okres Detva. Prax požadovaná nie je, ale chuť pracovať áno. Náplň práce - kŕmenie, strojové dojenie, obrezávanie paznechtov, pasenie. Poskytujeme ubytovanie priamo na farme a príspevok na stravu. Tiež prijmeme brigádnikov na bahnenie. Viac informácií po telefóne a osobnom pohovore. Alkohol na farme netolerujeme a tiež špekulantov, ktorým sa nechce pracovať.
ponúkame prácu
Ponúkame prácu pre traktoristu. Kosenie, mulčovanie, hrabanie, balíkovanie, zvoz balíkov, orba,a pod. Platové podmienky 1000 € v čistom.
Hľadáme/prijmeme
prijmeme vodiča na aplikátor hnojovice/digestátu HOLMER Terra Variant 600. Vodičský preukaz B,T - požadované, CE Výhoda. Plat - základ v čistom - 5,00 EUR, stroj 1,50 - 3,00 EUR + ďalšie príplatky. Informácie na t.č.
Sadenie stromčekov
Hľadáme na práce do Nemecka šikovných a zodpovedných ľudí na sadenie stromčekov Ubytovanie zabezpečené Cena dohodou
Traktorista
Hľadám prácu ako traktorista v poľnohospodárstve alebo v lesoch. Mám dlhoročnú prax
Dojič/Fejő
Hladáme dojičov na farmu v okrese DS, 3 zmenná prevádzka, strava zadarmo. Mzda 1300€ v hrubom. Volať Pondelok – Piatok 8:00-16:00. Fejőket keresünk tehenészeti telepre dunaszerdahelyi járásban. 3 műszakos munkarend, étkezés ingyenes.Bér 1300€ bruttó. Érdeklődni Hétfő – Péntek 8:-16:00.
Pracovník na statku
Pracovník na statku Hľadám na svoju farmu v Sobotišti človeka so skúsenosťami s dojením, čo sa bude so mnou striedať pri starostlivosti o 50 koz a 30 oviec. Zvieratá sa doja, robí sa syr. Náplňou práce bude dojenie, kŕmenie, oprava oplotkov, opravy okolo domu,s traktorom na lúkach, možno výroba syra v mliekarničke. Plat 6 Eur za hodinu v čistom, aj na TPP. Niekoľko ročná prax s ovcami, kozami, prípadne dojnými kravami nutná. Možnosť ubytovania. Práca pre 1 osobu.
Traktorista v živočíšnej výrobe
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - kŕmenie hovädzieho dobytku - kŕmny voz - miešanie kŕmnych zmesí - oprava poľnohospodárskej techniky - stredná orba, hlboká orba, zaorávanie MH, rozmetanie MH - tlačenie senáže, siláže - odvoz MH - obsluha strojov a zariadení počas sezónnych prác Zamestnanecké výhody, benefity - príspevok na stravu - ohodnotenie podľa reálne odvedenej práce Informácie o výberovom konaní Našu spoločnosť uchádzači môžu kontaktovať telefonicky, mailom alebo priamo v sídle spoločnosti. Požiadavky Okolie Vranov nad Topľou Možný nástup 15.2.2023 Vzdelanie v odbore poľnohospodárstvo Jazykové znalosti Slovenský jazyk - Expert (C2) Vodičský preukaz B, T Prax na pozícii/v oblasti poľnohospodárstvo Osobnostné predpoklady a zručnosti - zodpovedný prístup k práci - prax (výhoda) - samostatnosť - flexibilita - spoľahlivosť Inzerujúca spoločnosť Roľnícko-obchodné družstvo Sečovská Polianka Platové ohodnotenie dohodou.
Brigáda
MOMENTÁLNE OBSADENÉ Hľadáme brigádnika na práce na farme. Práce s drevom pri zvieratách na strojoch. Práca je podľa dohody. Mzda podľa šikovnosti. Lokalita Obišovce. Bez ubytovania.
Stajnik/osetrovatel koni
Jazdecky klub v Bratislave V Zahorskej Bystrici prijme na TPP osetrovatela koni/stajnika. Ubytovanie, strava zdarma. Zodpovedneho, nealkoholika. Ostatne info na tel. .
Práca pri HD a ovciach
Hľadáme spoľahlivého kolegu na malú farmu k ovciam a HD.Kŕmenie HD a oviec, strojové dojenie a práce okolo farmy.Ubytovanie je priamo na farme. Viac info na telefóne.
Strojník v živočíšnej výrobe
Poľnohospodárske družstvo Poriadie Miesto práce Stará Myjava Druh pracovného pomeru plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť Termín nástupu ihneď Mzdové podmienky (brutto) 4,60 EUR/hod.+10% Variabilná zložka mzdy, mimoriadne odmeny, vianočný príspevok Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti • vyhŕňanie maštaľného hnoja • práca zo slamou – nastielanie pomocou UNC nakladača Zamestnanecké výhody, benefity Práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou Školenia Možnosť nákupu produktov družstva za zvýhodnené ceny Možnosť kariérneho rastu poukážka na družstevné výrobky Informácie o výberovom konaní Kontaktujte nás emailom alebo telefonicky. Vyhradzujeme si právo oslovovať len vybraných uchádzačov. Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie Vodičské oprávnenie B,T, platný preukaz na VZV Osobnostné predpoklady a zručnosti manuálna zručnosť vzťah k zvieratám Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Poľnohospodárske družstvo, ktoré sa zaoberá rastlinnou aj živočíšnou výrobou. V živočíšnej výrobe sa družstvo zameriava na chov ošípaných vo wellfare podmienkach , s cieľom produkovať zdravé kvalitné ošípané pre slovenský trh. Kontakt Kontaktná osoba: Ing. Kalinová Stanislava Tel.: E-mail: zvos@
Ponúkame prácu obsluha poľnohospodárskych strojov
Firma Agroprofit Boliarov s.r.o. ponúka prácu pre traktoristu/kombajnistu aj teleskopický nakladač a samochodný postrekovač na plný pracovný úväzok. Viac informácií na telefonicky alebo na osobnom pohovore. Potrebná prax s prácou na strojoch a vodičský preukaz skupiny T.
Kombajnista, Traktorista
Hladam kombajnistu na sezonu 2023 Všetky info na tel.c
inzercia, predaj, predám, bazár, Poľnohospodárstvo