inzercia, predaj, predám, bazár

Stratený kocúrik Félixko, Galanta - Javorinka, ODMENA za náj

Kategória: Stratení a nájdení

ZVYŠUJEME ODMENU ZA NÁJDENIE FÉLIXKA NA 250 €! VEĽMI PROSÍME O POMOC S AKÝMIKOĽVEK INFORMÁCIAMI!
Veľká prosba o pomoc!
Chcem vás veľmi pekne poprosiť o pomoc pri hľadaní nášho strateného kastrovaného a zaočkovaného kocúrika Félixka, ktorý sa zatúlal v sobotu 2.novembra v lokalite Galanta - Javorinka, okolie štvorbytovky č.83 naľavo za cintorínom.
Je veľmi prítulný, nahlas pradie aj mňauká, je veľký rodinný miláčik.
Je bielo - fľakatý s jemnučkou srsťou.
Odmena za nájdenie je 150,-€.
Volajte kedykoľvek na číslo .
Veľmi, veľmi ďakujem vopred za pomoc.
Stratený kocúrik Félixko, Galanta - Javorinka, ODMENA za náj
Podobné inzeráty
Nájdený kocúrik v Trnave
V Trnave na sídlisku Linčianska som našla tohoto kocurika. Má krásnu hebkú srsť, je tigrovany, tmavší šedý ažtak do to naozaj veľky fešák, je veľmi pritulny, čistučky, zrejme bytový kocurik. Nechýba niekomu? volajte:
Stratený psík yorkshire
Dňa 9.3.2020 nám zmizol z dvora rodinného domu náš psík Monty (yorkshire) prosím ak ste ho niekto videli, dajte nám vedieť. Veľmi nám chyba. Odmena za nájdenie. Dakujem
Stratil sa kocur Odmena za najdenie
Dňa 12.9.2022 sa stratil náš kocúrik Visky. Vo Veľkom Šariši, ulica Rákocziho blízko hradu Šariš.Je plachý, nie je pritulný. Je kastrovaný, čip nemá. Prosím ak ste ho videli, alebo pritúlili, zavolajte nám na . Odmeníme Vás. Ďakujem
Stratil sa šedý britský
dlhosrstý kocúrik, veľmi milý a prítulný, v obci Kľak /ZC/, myslím, že ho niekto chytil a odviezol. Za každú serióznu informáciu odmena.
Hlada sa fenka
Stratila sa nam Trinity, fenka, stredne veľká, čierno-hneda/žíhaná. Je čipovana. Stratila sa 26.01.2022 v podvečerných hodinach v Dolnych Salibach(okres Galanta). Moze byť kdekoľvek a uz mozno aj dost daleko. Ak by ju niekto videl, prosim ihned ma kontaktujte a ak to bude mozne chyťte ju. Neublíži! Vopred Dakujem za každé zdielanie ❤️ ODMENA ISTA!!!!
Strateny ciernobiely kocur
Stratil sa, zmizol ešte v septembri 2019, ciernobiely kastrovany kocur, v lokalite Kosice-Cicky/Majer, velmi pritulny, mozno ho niekto vzal, niekam preniesol...Poznavacie znamenie: roztrhnute ucho po subojoch, kedze zil na ulici. Za najdenie ponukam financnu odmenu.