inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Ovce a kozy

Ovce a kozy - inzercia, predaj, predám, bazár

Ponúkame na predaj kvalitu
Ponúkame na predaj vysokokvalitnú kozľacinu z búrskych a ang kôz .) špičkové Meso vhodne pre ľudy na diéty rakovinov a rôznymi zdravotnými problémami .) dalej je možné zakúpiť si u nás zajačie mesko , kvalitný kozy syr domáce vajíčka .)možnost aj jelen kozlacia klobásky salámi .) vsetko na dohode len limitovane množstvo .)
Baran
Predám 3 ročného Barana Mix Plemena Kent,Suffolk. Cena 240€.
Kozy
Predam 2ks kozy - 50e/ks 1ks capko 40eur - capko s kozami nie su pribuzný - jedna koza s rohami , jedna bez
Baran,jahna
Predam barana 1,5r svetlá hlava 80€, baran 10 mes tmavá hlava 60€. Plemeno cigaja.
Predám
Predám romanovské barany a bany mäsitého typu oxford down 6ks
Kamerun
Predam kamerunskeho barana,na cene sa da dohodnut.
Ovce
Predám ovce SUFFOLK - krížence mäsových plemien a SUFFOLK v počte 5 kusov už sú prípustene čistokrvným baranom SUFFOLK. Cena 100 € za kus. Adriana Kacková, tel.
Baran
Predám dvoch tohtoročných statných baranov.Nie sú vôbec agresívni.Sú zvyknutí na ľudí a na ostatné hospodárske zvieratá.Cena: 75€/ks.
Plemenní berani suffolk
Nabízím k prodeji plemenné berany suffolk,linie Safran, Senátor,Harison,kteří byli klasifikování na nákupním trhu dne 9.11.2022 v Bludovicích u Nového Jičína.
koza na predaj
predám asi 3-ročnú kozu, nieje pripustená, na chov alebo na mäso
Predám capa
Predám capa cca ročný. Osobne v Tibave. Odvoz nutné zabezpečiť. Cena:50€ Inzerát vkladám za starých rodičov, takže volajte na číslo KW: Cap, koza, kozy, capy, capov, kozu, kozičky, kozičku,
predám mesačného capka
V PONUKE MESAČNÝ BEZROHÝ CAPKO-15€. JEDINÁČIK. DÁ SA DOCHOVAŤ NA VIANOČNÝ STÔL. ŽERIE SENO A ŠROT. DOTERAZ 24/7 POD MATKOU.
predám tohtoročné bezrohé kozičky /kozy
od dojnej kozy do ďalšieho chovu, narodené túto jar. 2 kusy. Pasené v elektrickom ohradníku. Kozičky sú nepripustené. 45€/kus, predám aj samostatne. Otec kozičiek posledná fotka.
predám do chovu bezrohú kozičku/kozu
z jari, po dobrej dojke. Prítulnej povahy. Rešpektuje pasenie v el. ohradníku. Už máva ruje. Ideálna do ďalšieho chovu. Nepripustená.
baranec
predám 9 mesačného barana na zárez.
Predám kozu
Predám kozu možno ju aj dojit je aj pripustena cena 30e plus dohoda
Ovce SUFFOLK.
Predám ovce križence mäsových plemien a SUFFOLK 5 kusov. Prípustene čistokrvným baranom SUFFOLK. Predám len spolu. Cena 430€. Tel..
Predam ovce
Predam Ovce,2ks 100eur
Predám dve ovce
Predám dve ovce- 1 valaška, 1 - cigája. Cena za kus 50 eur. Ovce je možné kúpiť po 15 hod. Zakrúžkovaná ovca je na predaj. Ovce sú 5 ročné
Ovce a kozy
Predám jahničky Suffolk a nepribuzného barančeka
inzercia, predaj, predám, bazár, Ovce a kozy
12345 .. 57