inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Zdravý životný štýl

Zdravý životný štýl - inzercia, predaj, predám, bazár - strana 2

Medicína výživy 2
Jeden krát čítaná úplne ako nová Pc 25€ teraz 17€ plus pošta
Knihy-zdravie
Domáci lekár-12€ Zdravie pre ženy-7€ Praktická domácnosť-7€ Poraďme si navzájom-7€ Redukčná diéta-6€ Bylinkový receptár-nová-8€ Tajomstvo zdravia a dlhého života-5€ Krížovka života-Jonáš-5€ Liečivá moc Luny-6€
Novak Djokovič - Naservírujte si víťazstvo NOVÁ
Ponúkam na predaj túto novú knižku, obsah knižky v prílohe. "Nemusíte byť športovou superhviezdou, aby ste sa o seba starali, žili a cítili sa lepšie a zdravšie.“ Novak Djokovič V knihe Naservírujte si víťazstvo opisuje Djokovič ako prežil bombardovanie jeho rodného Belehradu, i to, ako sa z vojnou poznačenej krajiny dostal medzi tenisovú elitu. Zároveň prezrádza stravu, ktorá ho vyliečila a výraznými spôsobom ho postrčila na ceste k vrcholu. Osobný odber Košice. Cena pevná. Ďakujem Kontakt:
Staré dobré vyskúšané.
Nová. Poštovné podľa tarif SP. Akceptujem len platbu predom na môj účet
Meditacia Dalajlama
Ako praktizovat sucit a ovladat neziaduce emocie Nová
Léčba bylinami
3 €+poštovné Osobný odber možný v Košiciach. Poprosím e-mail.
Hygge
Raz prečítana.top stav.cena 3e plus poštovné
Kúpim knihu od David Sinclear
Kúpim knihu od David Sinclear Konec Starnutí.
Právo ženy?
Predávam knižku Právo ženy? Knižka je vo dobrej kondícii (ako vidieť na fotkách), použitá možno jeden/dvakrát. Knižka je 10 eur plus poštovne.  
Na čiernej listine Paul Lendvai
Predávam knižku Na čiernej listine Paul Lendvai. Knižka je vo relatívnej dobrej kondícii (ako vidieť na fotkách). Cena je 6.00 euro plus poštovne.
Knihy Brandon Bays
Cesta -čítaná 4€ Cesta pro děti -čítaná a 4€ Sloboda je... nečítaná 5€
Fresh diet, Zelené smoothie, Šaláty a jedlá zo zeleniny
Kombinovaná strava – 3 €, Paleo diéta Moderný návrat k výžive z čias lovcov a zberačov – 5 €, Liečime sa bylinkami - 6 €, Fresh diet – 3 €, Revoluce v opravdovém jídle – 6 €, Chutnou stravou proti vysokému tlaku – Reader´s digest výber - 8 €, Jídlo léčí – Reader´s digest výber - 8 €, 160 gramov sacharidov Chutné jedlá bez výčitiek – 6 €, Zelené smoothie – 4 €, Liečivé polievky Poctivé vývary pre viac energie, menej kíl a zdravé črevá – 5 €, Šaláty a jedlá zo zeleniny – 3 €, Dobroty pro diabetiky Sladké i slané – 4 €, Lehká kuchyně. Vyladěné recepty pro zdraví a energii – 6 €, Vegetariánska kuchárka – Jedlá plné chutí a vôní od autora Paul Gayeler - 6 €, Nová kniha o bylinkách – 8 €, Mezinárodní kuchyně bez soli a jiné chemie – 7 €, Tradičná kuchyňa moderná – Lidl kuchyňa - 4 €, Lidl : Ihnačák vs. Paulus – Paulus vs. Ihnačák - 5 €, Kuchyňa Lidla pre malých kuchárov - 5 €, Cena € + poštovné, môžete si prevziať osobne v Bratislave – časť Nivy. Pozrite si aj moje ďalšie knihy.
Predám super knihu Žena Abstinentka
Predám prudko čítavú knihu o vytvorení takého života z ktorého nemáte potrebu uniknúť. Zábavná, hlboká a úprimná kniha a fakty o škodlivosti alkoholu.
Nežiaduci účinok Smrť
Predávam knižku Nežiaduci účinok. Knižka je vo dobrej kondícii (ako vidieť na fotkách), použitá možno jeden dvakrát. Knižka je 7 eur plus poštovne.
Rôzne
Predám knihy na foto.Ceny na knihách+ postovné
Joga
Polasek 8 stupňov výcviku Cena 5e Bratislava Dobierka poštovné
Vždy správna žena
Predam knihu za 4 eur
Bolí vás chrbát? Vyliečte sa sami REZERVOVANE
osobný odber BA/TT/GA alebo plus poštovné
inzercia, predaj, predám, bazár, Zdravý životný štýl
123456 .. 86