inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Zdravý životný štýl

Zdravý životný štýl - inzercia, predaj, predám, bazár - strana 5

Opäť vo forme po tehotenstve
Čítaná, zachovalá Cvičebný program v tejto knihe bol navrhnutý so zreteľom na potreby zaneprázdnenej čerstvej mamičky – drží krok s regeneračnou schopnosťou vášho tela, ľahko si ho osvojíte a nie je náročný na čas. Je však veľmi účinný. Obsahuje len desať základných cvikov a ich obmeny, ktoré sú zamerané na všetky časti tela. Sú rozdelené do 40 týždňových programov, ktorých náročnosť sa pozvoľna zvyšuje, aby ste postupne a bezpečne zlepšili svoju telesnú kondíciu a celkový tvar postavy. Okrem toho v knihe nájdete užitočné informácie o príprave na cvičenie, o pitnom režime, zdravom stravovaní či kontrole správneho držania tela.
Radost ze zdravych deti
Kniha v dobrom stave,bez poskodenia. Cena 3,50
Kniha „Kombinovaná strava“  Ursula Summ
Kniha ponúka návod ako znížiť hmotnosť, nie rýchlo, ale postupne a pritom netrpieť žiadne hladovky, či iné obmedzovanie. Všetko záleží len na správnom skombinovaní jedál a ich príjme počas dňa...
Hard Body
Kúpim kníhy HARD BODY 1 - 4, poprípade aj zvlášť.
TELO AKO POSILŇOVŇA - Mark Lauren a Joshua Clark
predám knihu TELO AKO POSILŇOVŇA od Marka Laurena a Joshuu Clarka osobný odber Podunajské Biskupice alebo poštou (+ poštovné)
Čakáme dieťatko a zavinovače
TOP stav, super kniha za 8 EUR a pomaly potrebné klasické zavinovačky aj s vypratými náplňmi - 1 kus s náplňou za 15 EUR. Reagujem na SMS.
Grada – Kompenzační cvičení
kniha ako nová – nevyužijeme
Tinitus
V top stave.
Kniha APOLEON HILL, Myšlením k bohatství
NAPOLEON HILL, Myšlením k bohatství, rating 4,0. Viditeľné známky opotrebenia. Najväčší americký bestseller. Cena: 2,00 eur.
Knihy od Dr. Jonáša
Predám 3 knihy od Dr. Jonáša. Cena je za 3 knihy.
Dýchacia gymnastika
Predám knihu "Dýchacia gymnastika" od M.Palát-a. 1982. Cena: 5€. Kontaktovať emailom.
Vnitrni energie 7 caker
Kniha od Ulrike Raiser Uplne nova! Ba 7€ Pozri aj moje dalsie inzeraty! Plati do zmazania!
100 najzdravších jedál pre budúce mamičky
100 najzdravších jedál pre budúce mamičky osobný odber BA alebo cez packetu+prepravné náklady
Dosiahni rovnováhu - Balance.......NOVÁ
Zdá sa vám, že pre kopu práce nestíhate žiť? Riešením je čarovné zaklínadlo work-life balance, teda pracovno-životná rovnováha. Je to vysnívaný cieľ, ku ktorému sa vedome dopracujete. Zistíte, akú úlohu hrá vo vašom živote zamestnanie, naučíte sa pokojne zvládať stresové situácie, pri konfliktoch zachovať suverénny postoj, ale aj vedome vypnúť a relaxovať. Prinášame vám sto rád, sto malých krôčikov k získaniu rovnováhy. Keď si každý deň osvojíte len zopár z nich, urobíte veľký krok k uvedomelejšiemu, pohodovejšiemu životu. Stačí začať prvou radou a uvidíte, kam sa posuniete pri ostatných. Vyskúšajte jednoduché dychové a telesné cvičenia, prečítajte si inšpirujúce citáty, návody na premýšľanie a praktické tipy na uvoľnenie v rozličných životných situáciách. Relaxujte pri vymaľovankách či iných kreatívnych činnostiach. Tešte sa na pochúťky, čo si navaríte podľa našich receptov, aj na chvíľky aktívneho oddychu, ktorý si po dlhom dni naozaj zaslúžite. Vedome hľadajte rovnováhu medzi prácou a súkromím a vašou odmenou bude nová kvalita života.
Jezevčík - Jak na to | Andulka Jak Na To
Predávam knižky (Jezevčík - Jak na to), (Andulka Jak Na To). Knižka Jezevčík - Jak na to, je vo dobrej kondícii, ale knižka Andulka ma poškodené strany (ako vidieť na fotkách). Cena za knižky je 4 eur plus poštovne.
Kniha Telo ako posilňovňa pre žena
Nová Pribalím darček Kontaktujte ma mailom
Anxiety workbook
Predám knihu Anxiety workbook v anglickom jazyku, ako nova
Všetko, čo potrebujete vedieť o výžive detí
NOVÁ kniha Obsah: Výživa počas tehotenstva Výživa dojčiacich matiek Základné pravidlá výživy detí Cukry, tuky, bielkoviny Začíname (príkrmy) Deti a alternatívne výživové smery Čo nepatrí do detských úst Keď je dieťa choré Detská obezita a jej prevencia
úplne nové Telo ako posilňovňa a aj pre ženy
Úplne nové nečítané a nepoškodené knihy Kniha ako posilňovňa - 7 Eur a Kniha ako posilovňa pre ženy - 5 Eur.
Kniha Farmagedon aneb skutečná cena levného masa
Veľmi rada posuniem ďalej zaujímavú knihu - Farmagedon aneb skutečná cena levného masa. Je úplne nová, len čaká na nového majiteľa :) Cena 10 eur + poštovné. Posielam aj cez zásielkovňu (cena 2,50). Len platba vopred. Kontaktujte ma prosím emailom. Možný aj osobný odber v Spišskej Novej Vsi. Pozrite aj moje ostatné inzeráty :)
inzercia, predaj, predám, bazár, Zdravý životný štýl