inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Zdravý životný štýl

Zdravý životný štýl - inzercia, predaj, predám, bazár - strana 3

Bylinky , liečivé rastliny
Užitočné knihy pre tých, ktorí sa prírodnými spôsobmi starajú o svoje zdravie. Vydavateľstvo Ikar : Domáca bylinkáreň (7€), Hoffmannová – Jebavý : Rostliny v domácí lékárně (3€), Gašpierik : Receptár malej domácej lekárne (0,50€)
Trenuj ako vysadkar
kniha Trenuj jako vysadkar trening, vlastna vaha, military, army, armada, vojsko
predám knihu Bukovského
Návod na prežitie muža - výborný stav Cena 5 euro kontak cez
KNIHA S FITNESS CVIČENIM
Ako nová. Cena 4 €. Kontakt mailom
Ako funguje jedlo
Jeden krát prečítaná úplne ako nová 9€ plus pošta
Skvelá kondícia pre každú postavu
V dobrom stave 3e +pošta
David Perlmutter Pšeničný mozog recepty
nová,top stav, skladovaná v presklenej knižnici
David perlmutter Moučný mozek
nová, tepoškodená, top stav, skledovaná v presklenej knižnici
Diagnóza Konečně Zdráv
Predávam knižku Diagnóza Konečně zdráv. Knižka ma poškodený kryt, (ako vidieť na fotkách). Ale okrem toho knižka je poriadku. Knižka je 5.50 eur plus poštovne.
Šlabikár šťastia - Pavel “Hirax” Baričák
Predám knihy Šlabikár šťastia SEBASPOZNANIE, SÚVISLOSTI, SEBAPREMENA. Kniha je vo veľmi dobrom stave. Cena 4,50€ plus poštovné náklady.
Metóda Ľudmily Mojžišovej
Kniha písaná po česky
Zdravé Bývanie
Predávam knižku Zdravé bývanie. Knižka ma pokrčený kryt, a aj niektoré strany. Ale okrem toho knižka je poriadku. Knižka je 1 eur plus poštovne.
Zdravie - novodobé bohatstvo
Predám knihu Alex Witasek: Zdravie - novodobé bohatstvo, Ikar 2013.
Návod na prežitie pre ženu
Bukovský - Návod na prežitie pre ženu Kniha je v top stave, vhodná aj ako darček. Na dobierku neposielam.
Výživná hodnota a zmrazovanie potravín
Predám knihy "Hygiena a výživná hodnota potravín živočíšneho pôvodu" -10€, "Zmrazovanie potravín v mrazničkách" -5€. Kontaktovať emailom.
Zdravie, cvičenie, krása
Pilatesove cvičenia (Alycea Ungar) - 13 € - väčší formát, pevná väzba, kriedový papier, farebné fotky, stav 100 % Keď do života vstúpi rakovina. Príbehy, inšpirácie a rady pre všetkých, ktorí hľadajú svoju cestu touto chorobou (Mária Andrášiová) - 10,90 € - stav 100 % Ako mať zdravý mozog v každom veku (Katarína Horáková) - 12,50 € - tlač na kriedovom papieri, celofarebná, stav 100 % Jak překonat alergie (Leo Galland, Jonathan Galland) - 10,50 € - stav 100 % Nemocnice aneb Rukověť zvídavého pacienta (Miroslav Kala, Roman Kubínek) - 6 € - na jednej strane je ohnutý roh, čistá, nepopísaná Zdravie v menopauze (Miriam Stoppardová) - 3,60 € - na predsádke je čiara od fixky Cantienica (Benita Cantieniová) - 4 € - stav 100 % Tanec vás dostane do formy. Zábavná a hravá cesta k dokonalej postave (Natalie Blenfordová) - 13,50 € - veľký formát, pevné dosky, farebné fotky, stav 100 % Móda a duše aneb klíč k sobě (Táňa Havlíčková) - 23 € - ohnutý pravý dolný roh obálky, inak bezchybný stav So šarmom Parížanky. Sprievodca štýlom (Ines de la Fressange) - 12,50 € - posledné strany a zadná časť obálky sú mierne zvlnené, inak je kniha v peknom stave Moderný make-up (Mary Quantová) - 2,50 € - odretý dolný roh prednej dosky, na predsádke je meno pôvodnej majiteľky, inak ok Mám všetky knihy, t. j. aj tie, fotky ktorých sa sem nezmestili. Ceny sú bez poštovného, posielam iba na dobierku poštou. Kontaktovať mailom.
Matek-Sobotková Udržte si štíhlou linii
Predám brožúru s popismi cvičení: J.Matek-M.Sobotková: Udržte si štíhlou linii. Raritka 1. vyd. ÚV ČSTV v Prahe 1963.
Predám sériu kníh k zdravému životu - 2
Predám - výborný stav Kniha pre páry Encyklopédia prírodnej liečby cena 5euro / ks Kontak cez
inzercia, predaj, predám, bazár, Zdravý životný štýl