inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Kone - služby

Kone - služby - inzercia, predaj, predám, bazár

Ustajnenie 24/7
Ponúkame pastvinove ustajnenie s prístreškom Facebook Holcranč
Ponúkam prepravu koní a hospodárskych zvierat
Ponúkam prepravu koní a hospodárskych zvierat (býkov, kráv, teliat, kôz, oviec, ošípaných).Preprava NON-STOP na veterinárne kliniky Košice a Brno. Som držiteľom veterinárnych osvedčení na prepravu zvierat. Vykonávam aj medzinárodnú prepravu. Vozík monitorovaný kamerou počas prepravy. Profesionálny a trpezlivý prístup ku zvieratám počas nakladania a prepravy. Cena 0,70/€/km.
USTAJNENIE VEĽKÝ GROB
Dobrý deň, ⚜️Ponúkame vonkajšie ustajnenie s režimom 24/7 ⚜️ -rozľahlé výbehy s drevenými prístreškami -v každom výbehu majú kone k dispozícii čistú vodu -kŕmenie senom 2 až 3x denne ( počas zimy ) - v lete kŕmené 1x denne ( regulované kŕmenie podľa potrieb stáda ) -v cene je aj kŕmenie základným jadrom -sledujeme zdravotný aj fyzický stav koní, ak je problém, okamžite kontaktujeme majiteľa a riešime problémy -poradenstvo s chovom aj výživou koní -v prípade potreby dekujeme, prípad. dávame masky ( dohoda ) -asistencia pri kováčovi , veterinárovi ( dohoda ) -pri veľkých koňoch je doplatok ⚜️AREÁL ⚜️ -drenážová jazdiareň ( tzn. že aj keď prší, nešmýka sa ) -osvetlená jazdiareň -vonkajší sprchový box -krásne vychádzky do okolia bez potreby prechádzať cez frekventované cesty -uzamykateľné sedlovne -vyhrievaná miestnosť -WC -pohodový kolektív ⚜️CENA 200€/mesiac⚜️ Prijímame hlavne kobyly, alebo valachov, ktorý vedia byť aj v stáde s kobylami lokalita : Veľký Grob
Prenájom prepravníka na 2 kone
Ponúkam na prenájom konský prepravník na 2 kone. Cena 40€/deň. Pri prenájme sa platí záloha 200€. Požičiavame ho IBA NA PREVOZ KONÍ. Žiadne býky a podobne. Potrebný vodičský preukaz BE. Vozík má SK diaľničnú známku. Celková hmotnosť vozíka je 1600kg, takže je ho možné ťahať aj za autom s menšou povolenou hmotnosťou prívesu. Kvôli hmotnosti sa tam, ale zmestia iba kone vážiace cca 500kg/kôň.
Jazda na koni LIPTOV /prechádzky
Ponúkame prechádzky na koňoch do prírody ( plemeno hucul - nižší vzrast, váhový limit jazdca do 90 kg – pozri link). Prechádzkové trasy sú v okolí Beňušoviec (Liptovský Trnovec) s krásnymi výhľadmi na Liptov. Cena za 1 hodinu čistého času je 25 eur na 1 osobu/1 kôň. K dispozícií sú 3 kone. Pri väčšom počte ako 1 jazdec/1koň, alebo dlhšom čase ako 1 hodina je cena nižšia. Potrebné dohodnúť minimálne deň vopred. Kontakt:
Pristreškové ustajnenie
V obci Košúty(okres Galanta) ponukame ustajnenie 24/7 s pristreskom. V pristresku su automaticke napajacky, jasle na seno , sol. Velkost pristresku 3x5 m pre 2 kone. Vybeh v ktorom je pristresok umiestneny je kompletne oddrenazovany. V pristresku je slama. Seno k dispozicii non-stop. Moznost krmenia jadrom 3x denne. Pristreskove ustajnenie je v tesnej blizkosti malej stajne rodinneho typu (8 boxov). Od 1.6. bude k dispozicii aj boxove ustajnenie za 330€ vratane jadroveho krmiva. Areal pod stálým dohladom stajnika( byva v areali). Po dohode moznost dekovania, asistencie pri veterinarovi, kovacovi. V areali k dispozicii: Pieskova jazdiaren 40x60 Vykurovana sedlovna Vykurovana šatňa Vykurovaná wc a sprcha Parkovanie priamo pri stajni. Reštaurácia 30 metrov od stajne. V prípade stajnenie viacerých koní, zľava možná. Pre viac informácií prosím volajte na číslo .
Jazda na koni, Jazdecké lekcie - Žilina
JAZDECKÉ KURZY SÚ POZASTAVENÉ MIN. DO 1.6.2023 ! Ponúkam možnosť výučby jazdenia pre deti a mládež (od 7 rokov, do 60 kg). - základy jazdenia - základy starostlivosti o koníka, čistenie, sedlanie - základy práce zo zeme - možnosť vychádzky do prírody v doprovode Pre pokročilých možnosť zdokonaliť sa v jazdení, prehĺbenie vedomostí. Taktiež ponúkam tréningy pre jazdcov s vlastným koňom (aj u vás v stajni). - horsemanship - základy westernového jazdenia, zdokonalenie jazdenia, príprava na preteky Ponúkam ďalej: - prijazďovanie koní / prejazďovanie / práca zo zeme - obsadanie koní - práca s mladými koňmi Jazdecké lekcie - obec Brezany (za Žilinou) Oblasť pôsobenia tréningov: najmä Žilinský kraj. Cena za jazdeckú hodinu (45 min.) = 30,- eur
Ustajnenie
Ponúkame ustajnenie koní pastvinovým spôsobom 24/7 v obci Závadka nad Hronom. Kone majú veľké pasienky, horský potok a seno. 50€/mesiac. Vhodné najmä pre mladé kone, zranené kone, kone ktoré si potrebujú vyčistiť hlavu, alebo tiež staré kone.
Tréningy koní a jazdcov, holenie koní, prenájom strojčeka
Ponúkam trénigy koní a jazdcov na vašom koni. Ku každému jazdcovi a koňovi pristupujem individuálne podľa potrieb. Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti športových disciplín - drezúra a parkúr so svojimi vlastnými koňmi. Svoje trénerské skúsenosti som odovzdala už mnoho jazdcom, či začínajúcim alebo pokročilým. Taktiež umožňujem prípravu koňa alebo jazdca na skokové a drezúrne súťaže. Ponúkam taktiež prípravu pri predaji koňa, pomoc pri kúpe koňa a možnosť dovozu koňa zo zahraničia, alebo v rámci Slovenska. Ďalej ponúkam možnosť holenia/strihania koní, alebo možnosť si strojček prenajať. - Cena tréningu pre jazdca - 30€ - Cena tréningu koňa - od 30€ - jeden tréning. Cenové rozmedzie od 30€ do 250€ (cena závisí od náročnosti a od toho, čo klient preferuje) - Cena holenia 20€ - 70€ /strih + vzor od 5€ - 10€ - Prenájom strojčeka od 50€ deň. Tréningy a holenie ponúkam na západnom Slovensku - Nitriansky a Trnavský kraj, príp. Bratislava a okolie. Viac info poskytnem mailom alebo telefonicky. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte. Ak, nezdvíham píšte sms. Odpíšem/zavolám späť a dohodneme sa.
Ustajnenie paddock paradise
Ponukam ustajnenie 24/7 s prístreškom,, BEZ BLATA, systém paddock paradise. Kone majú trek okolo pozemku, časť spevnená tosiplastami, zatravnovackami, betónovým recyklatom, hrubým makadamom. Kone sú po celý čas aktívne, vyhľadávajú na treku seno(seno majú nonstop v sieťach rozmiestnené po treku),, do prístreška nonstop vstup, prirodzene obrusovanie kopyt. Lezoviská pod prístreškom sú makkucke pryžové gumy, vonku pieskové lezovisko(nepodstielame kôli dychavicnej kobyle). Vhodné pre mladé kone, staré kone, schvatencov, dychavicne kone(ktoré môžu žrať suché seno-kobyla je dychavicna=kvalita sena najlepšia z horských lúk). Možnosť púšťať kone do vybehov s trávou(kvalitná tráva, rotácia vybehov, kone niesu len na uslapanej malej tráve). K dispozícii sedlovna, jazdiareň(osvetlená). Sme rodinná stajňa s nadštandardným prístupom. Kone sú pod kamerami. Cena 200e/kôň, po dohode možný príkrm. Do spoločnosti mladého 2r valacha a 14r Kobyly. Lokalita: Jatov časť Kendereš - malinká tichá dedinka(jedna ulica)
Jazdenie na koni , vychádzky
Jazdecký klub neďaleko Košíc/ Prešova prijme nových členov , jazdecke tréningy aj pre náročnejších , vychádzky do prírody , vodenie na koni , individuálny prístup , príjemne prostredie. Viac info mail , volať alebo whatsapp .
Hľadám prenájom
Hľadám si koníka do polovičného/celého prenájmu v okolí bratislavy na rekreačné jazdenie najlepšie v teréne aj na jazdiarni. Mám 18 rokov, samostatne ovládam všetky chody, koňa viem očistiť, nasedlať a všetko okolo toho. Hľadám niečo, kde by som mala možnosť s koňom tráviť čas aj mimo jazdenia, pracovať zo zeme a vytvoriť si s ním puto. Za každú ponuku budem veľmi veľmi vďačná :)
VÝCVIK KONÍ S MOŽNOSŤOU USTAJNENIA
Ponúkam výcvik vášho westernového koňa s možnosťou ustajnenia koňa priamo v areály kde pôsobím - JK Borinka. Areál JK Borinka je situovaný priamo pod lesom - 3min krokom na koni. Tréning koňa na jazdiarni aj v teréne. Ak hľadáte možnosti, kde aktívne " vychodiť" vášho koňa v lese, aby získal všetky potrebné skúsenosti na jazdu terénom, prísť k nám je pre vás a koňa výborná voľba. K dispozícii mám skúsené kone, ktoré ako sprievod môžu ukázať a podporiť nováčikov na cestách lesom. Tréning na jazdiarni. Tréningový program zostavím podľa potrieb majiteľa. Pri tréningu koní dbám na psychickú pohodu koňa a jeho fyzickú kondíciu. Postup zvolím na základe schopností a potrieb koňa tak, aby čo najefektívnejšie a najjednoduchšie pochopil tréningovú hodinu. Mojím cieľom je spokojná dvojica: majiteľ a kôň, ktorých vzťah je založený na vzájomne dôvere. Kone u mňa v tréningu je možné si ustajniť priamo v areály, kde pôsobím - JK Borinka. Ustajnenie je možné po dohode s majiteľkou areálu. Cena za tréning bude stanovená podľa požiadaviek majiteľa a potrieb koňa dohodou. V prípade záujmu a informácii vám ich rada poskytnem v správe. TEL:
Ustajnenie
Farma Equiland ponúka ustajnenie koní pre 1-2 kone. Možnosť ustajnenia v boxe alebo v režime 24/7. -seno nonstop s minimálnymi prejstojmi v kŕmení – dopĺňanie 2x denne -podstielanie slamou -piesková a trávnatá jazdiareň priestranné výbehy -základný výbeh s prístreškom -vyvádzanie do/z výbehov -základné ošetrenie koňa samozrejmosťou - v lete pastvina -individuálny prístup ku každému koníkovi -dekovanie -zázemie pre jazdca/majiteľa koňa – vykurovaná miestnosť, skrinka, sedlovňa, WC, minikuchynka -monitorovaný areál -možnosť tréningov s certifikovaným trénerom -vychádzky v krásnom prostredí -možnosť prejazdenia/lonžovania Vášho koňa podľa dohody -príjemný malý kolektív. Do partie hľadáme priateľského majiteľa s nekonfliktným koníkom. Bližšie informácie poskytneme telefonicky alebo cez FB stránku Farma Equiland. Cena ustajnenia v boxe 250€ mesačne, v režime 24/7 180€ mesačne.
Jazdenie
Dobrý deň, hľadám jazdenie v okolí Dubnice. Najlepšie, ak sa tam dá dostať vlakom, či autobusom. Jazdenie môže byť formou prenájmu, za rozumnú cenu alebo za výpomoc. Kone mám rada a nejde mi iba o jazdenie. Rada pri nich aj pomôžem. Mám 17 rokov a jazdeniu sa s prestávkami venujem rok, no už aj predtým som jazdievala. Ponuky mi prosím píšte do správy alebo do mailu. Telefón nedvíham. Ďakujem.
Ustajnenie
Ponúkame ustajnenie koní v horskom prostredí-Boxové aj pastevné. Pastvinové s prístreškom aj s prírodnýmimtieňmi v prípade potreby je k dispozícií stajňa s boxami a možnosť samostatného výbehu. Pastviny su rozľahlé, čerstvá voda k dispozícií non-stop, v zime seno a senaž z horských lúk. Krmenie jadrom/granulami/musli po dohode. Za priplatok není problem dekovať, bandažovať,zabezpečiť kováča, veterinarnu starostlivosť a všetko potrebné pre spokojnosť koňa a majiteľa. Mineralny liz zabezpečený zo strany ustajňovatela. Dozor non-stop. Krásne tereny na vychádzky. Ustajnenie vhodné aj pre konských seniorov, odchov žriebät a mladých koní- po dohode moznosť ustajniť aj žrebca. Vyššia nadmorská výška je prospešná pre kone s dýchacími problémami. Naše stádo tvoria žriebätá a kone všetkých vekových kategórií... Základna cena ustajnenia: •200€/vonkajšie s prístreškom 24/7- krmenie jadrom,dekovanie atď za príplatok •230€/cez noc box 3x3m, cez deň výbeh, v cene boxového ustajnenia dekovanie a podávanie jadrového krmiva v cene, (musli,granule,doplnkové komponenty na náklady majiteľa bez manipulačneho príplatku). Kone prijaté po septembri 2023 boxové 250€, vonkajšie 220€ do začiatku pastevnej sezónny máj/jún. Jazdiareň 30x55+treningovy skokový material. Výcvik koňa dohodou. K dispozícií preprava koní,prenájom koní, treningy jazdcou aj koní pod kvalifikovaným trénerom jazdectva. Nachádzame sa za obcou Jasenovo pod výhľadňou Vyšehrad-500m od hlavnej cesty. 17km od Turč.Teplic, 20 km od Prievidze, 30 km od Martina, 60 km od Žiliny. Len volať..
Ustajnenie koní
Ponúkame pastvinové ustajnenie koní na súkromnej menšej farmičke . Koníky máme 24/7 vonku , v každom výbehu majú prístrešky kde sa môžu schovať pred nepriaznivým počasím . K dispozícii menšia jazdiareň a možnosť chodiť na krásne vychádzky . Koníky sú nonstop pod dohľadom .
Ustajnenie  -možnosť brigády v cene ustajnenia
Ponúkame voľné ustajnenie s možnosťou odrobiť si cenu ustajnenia. Kone majú celoročné spevnené výbehy, veľký prístrešok, zelené výbehy alebo 2 vonkajšie boxy.Seno nonstop v sieťkach. Rôzne zdravé kríky a stromy. Ustajnenie je vhodné aj pre staršie koníky, alebo pre kone ktoré nemôžu žrať trávu. Bývame priamo na farme takže je zabezpečený celodenný dohľad. Viac info telefonicky.Nachádzame sa na kopaniciach Moravské Lieskové.
Medzinárodná a vnútroštátna preprava koní
Medzinárodná a vnútroštátna preprava koní, prevoz koní na závody a rôzne podujatia. Pomoc pri vybavovaní prepravných dokumentov. Opohybovanie koňa počas dlhej cesty, zastávky v konských hoteloch. Preprava až 6 koni naraz. Najnovšie prepravné prostriedky. Nonstop prevoz koní na kliniku Viedeň, Brno, Košice. Požičovňa vozíkov. Pobočka Bratislava, Zvolen. Bezkonkurenčné ceny a prístup.
Vychádzky do prírody na koni - BORINKA
Ponúkam krásne vychádzky na koni v Borinke so skúsenou sprievodkyňou. Kone sú v lesoch vyjazdené a pokojné. Viac fotiek a videí z vychádzok nájdete na IG: cestou_horsemanshipu. V prípade záujmu píšte prosím e-mail, alebo sms. Je možné že práve jazdím a nemôžem zdvihnúť telefón. Ešte v ten deň sa vám ozvem- tel:
inzercia, predaj, predám, bazár, Kone - služby
12345 .. 11