inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Poľnohospodárstvo

Poľnohospodárstvo - inzercia, predaj, predám, bazár - strana 7

Lesní práce
Česká společnost nabizí práci v lesích v České republice. Jedná se o práci přeřezávky, probírky, vyřezávání linek po pod vysokým napětím, sázení stromečku a udržba, opravy oplocení vedle dálnic atd. Práce je celoroční, turnusová pro kvalifikované i nekvalifikované pracovníky. Lokalita celá Česká republika. Víc informací na tel.
Hladam pracu.
Dobry den. Hladam pracu so zvieratami. Mam skusenosti aj s pracou s konmi.Potrebuem ubytovanie. Na mieste vykonu prace nezalezi. Dakujem
Traktorista - Žilina
Družstvo BREZOVÁ hľadá traktoristu na sezónnu prácu, prípadne na TPP mzda 1300,- bližšie informácie na t. č.
Dojič/ka dojníc - 6,5eura/ hod. v čistom.
Prijmeme do mladého kolektívu, zodpovedneho a pracoviteho kolegu. Dojenie sa vykonáva v plne automatizovanej dojarni 2x3ks. Po dojeni sa kŕmia telata automatickým mliecnym taxikom. 13.plat vo výške 700 euro pri plne odpracovaných dňoch. Počas zaucania 4 eura/hod. Príspevok na stravu. Nie je možnosť ubytovania. Najlepšie chodiť do práce autom.
Strojník Zetor Proxima
Zdravím, hľadáme strojníka na Zetor Proxima 70 Práca celoročná v okolí Valašskej Belej Podmienky: Prax min. 3 roky Živnostensky List, platné preukazy. Ubytovanie zabezpečené - Nástup ASAP. - (4,0 eur/m3 bez manipulácie) - (4,5 eur/m3 s manipulácie) - (5,0 eur/m3 s manipulácie + bez Kona) Odmena: cca 2100-2500 euro
Hľadám prácu na poziciu dojič, nahanač kráv traktorista
Hľadám prácu na poziciu dojič, nahanač kráv,traktorista a podobne ošetrovateľ hovädzieho dobytka a ošetrovateľ oviec poprípade aj iná práca výhodou je vodické oprávnenie typu B,T-plus strojnícky a pilčicky preukaz kontakt: alebo email:dudo2003@
Ovčia farma  - seriózny človek so záujmom o túto prácu
Ovčia farma Luptákovci / okres Dolný Kubín/ hľadá do svojho tímu samostatného a zodpovedného človeka na modernej farme plne vybavenou modernou technológiou. Práca okolo zvierat - oviec- starostlivosť o jahňatá, dojenie, kŕmenie , mechanizacia , údržba farmy kosenie upratovanie Ponúkame: možnosť ubytovania, stravy a prácu v príjemnom kolektíve Nevyhnutnosť ovládanie mechanizácie v poľnohospodárstve / traktor, manipulátori-UNC/, chuť učiť sa, samostanosť, zodpovednosť. Platové podmienky na osobnom pohovore podľa schopností uchádzača. / 1000-2000 EUR/ Nástup možný ihneď. tel.c.
Kočiš
Prímem kočiša. Práca na kysuciach. Cena dohodou 40-50 eur na deň.
Vinohrady
Prijmem spoľahlivých ľudí nie partie na prácu vo vinohrade Galante .Senica a okolie.Plat 25-35€/deň.
Strojník na nakladače
Hľadáme strojníka do živočíšnej výroby. Hodinová mzda je od 6,80 Eur, pričom je možnosť vyššieho zárobku v závislosti od vykonávaných prác. Bližšie informácie poskytneme telefonicky
Ponuka práce
Poľnohospodárske družstvo Kočín ponúka pracovné miesto na pozíciu traktoristu do živočíšnej výroby so skúsenosťami aj s manipulátorom nakoľko sa jedná o vyhŕňanie hnojov a kŕmenie. Strava a ubytovanie je zabezpečené.
Hľadám prácu ako pilcik
Zdravim hľadám prácu ako pilcik najlepšie práca v Čechách poprípade aj sk som od žiaru nad Hronom vybavenie mám
Zber paradajok a iné pracovné pozície v skleníku.
Toptoma s.r.o. Dunajská Streda Do nášho skleníka v Hornej Potôni hľadáme nových kolegov pre zelenú prácu, zber paradajok a iné skleníkové práce. Prihlásiť sa môžete osobne v skleníku, na mailovej adrese toptoma@ alebo na telefónnom čísle +034 Ponúkaný plat: Brutto 700-750 € + bonusy a prémie Charakter práce: Jedna zmena, 8 hodinová práca, ubytovanie nie je zabezpečené. Adresa: Toptoma s.r.o. Dunajská Streda Budovateľská 7194 Prihlásiť sa môžete v pracovných dňoch od 7:30 do 14:00, prosíme, nevolajte cez víkendy, ďakujeme. O našej spoločnosti: Toptoma je členom družstva GreenCoop, najväčšieho pestovateľa paradajok na Slovensku. Najznámejším produktom družstva sú Veselé paradajky zo Žitného Ostrova. Zamestnávame okolo 500 ľudí v našich 5 skleníkoch (25 hektárov) a ročne vyprodukujeme 10 000 ton paradajok. Viac informácií nájdete na našej webovej stránke: Toptoma . Dunaszerdahely Dunaszerdahelyi üvegházunkba keressük új kollégáinkat zöldmunkára, paradicsomszedésre és egyéb üvegházi munkákra. Érdeklődni és jelentkezni lehet személyesen az üvegházban, a toptoma@ email címen vagy a +034-es telefonszámon Bérezés: Brutto 700-750 € + juttatások és bónuszok Munka jellege: Egy műszakos, 8 órás munka, szállást nem tudunk biztosítani Cím: Toptoma s.r.o. Dunajská Streda Budovateľská 7194 Jelentkezni hétköznaponként 7:30-14:00 között lehet, kérjük, hétvégén ne telefonáljanak, köszönjük. Cégünkről:A Toptoma s.r.o. tagja Szlovákia legnagyobb paradicsomtermesztő szövetkezetének, a GreenCoopnak. A szövetkezet legismertebb terméke a Vidám Csallóközi Paradicsom. 5 üvegházunkban, 25 hektár területen összesen mintegy 500 embert foglalkoztatunk és évi 10 000 tonna paradicsomot termesztünk. További információkért látogasson el weboldalunkra:
Hotel pre psov
Ponúkam spoluprácu pre zodpovedného človeka so skúsenosťami pri tu možnosť ubytovania.Prosim volajte,ja mám tiež otázky.
Práca na farme
Prijmeme výpomoc na malú rodinnú farmu zaoberajúcu sa chovom kôz a pestovaním zeleniny, práca na 2-4 hodiny denne – dojenie, kŕmenie, pomocné práce podľa potreby. Požiadavky na uchádzača: - vodičský preukaz B - skúsenosti s prácou so zvieratami - samostatnosť - zodpovednosť Práca podľa dohody na živnosť, dohodu o pracovnej činnosti alebo pracovný pomer na zmluvu. Ponúkaná odmena 450€/ mesačne v závislosti od počtu odpracovaných hodín. Práca sa vykonáva v obci Dolný Hričov Kontakt: +421 902 600 550 m.
Mäsiari  Rakúsko
Vyuceny masiari aj pomocnici do Rakúska na hov.porazku a brav.rozrabku,NJ nie je podmienka Ubytovanie zabezpecene, Nástup 17.4.2023 Kontakt
Ošetrovateľ hovädzieho dobytka Stajnik- Stajníčka
Starostlivosť o hovädzí dobytok na základe presných postupov a pokynov zootechnika. Telenie hovädzieho dobytka. Kŕmenie teliat podľa presného postupu. Prihrňovanie a rozhrnanie na krmnom stole. Starostlivosť o čistotu maštalí, napájačiek, krmného stola. Dvojzmenná nepretržitá prevádzka Vodičský preukaz: B, T Práca na jednom mieste. Možnosť zaškolenie na prácu s teleskopickým a šmykovým nakladačom. Skúsenosti s touto prácou nie sú nevyhnutné. Možnosť nákupu produktov rastlinnej výroby. Stravné lístky v hodnote 5,5 €. Záujemca o našu ponuku môže byť rovnako mladý človek bez skúseností v obore ako aj ľudia iných vekových kategórií, ktorých omrzelo cestovanie za prácou, prípadne mu nevyhovuje monotónna práca. Potrebný je záujem, zodpovednosť, nesmie sa báť zvierat. Musí mať základné technické a strojné zručnosti. PD Inovec Trenčianske Stankovce hospodári na výmere cca 1850 hektárov z toho 850 TTP a 1000 hektárov ornej pôdy. Rastlinná výroba prioritne vyrába krmoviny a zvyšok sa snaží diverzifikovať na tržné komodity. Živočíšna výroba sa zaoberá chovom dojníc holsteinskeho plemena s priemernou ročnou úžitkovosťou 10 500 L na 300ks. Farma je po rozsiahlej technickej rekonštrukcií a je plánovaná ďalšia ktorá umožní navýšenie stavu zvierat.
Ponúkame prácu traktoristu
Hľadáme traktoristu - strojníka do TPP. Prax v odbore vítaná.
Dojič/Dojička, Ošetrovateľ HD, Ošetrovateľ oviec
Poľnohospodárske družstvo Žaškov príjme na TPP na pracovné pozície: dojiča/dojičku, ošetrovateľa HD, ošetrovateľa oviec, pastier kráv. Viac info telefonicky
Hľadám ženu na farmu HD 4 hodiny denne
Hľadám ženu na práce na farmu hovädzieho dobytka, cca 4 hodiny denne, niekedy aj viac., najlepšie slovenku alebo ukrajinkú, ktorá sa vie starať o hospodárstvo. Jedna sa o prácu na farme v Žiline cca 12 minút autom od centra, 20 minút autobusom od centra mesta. Naplň, robenie oplotkov, a rôzna pomoc.
inzercia, predaj, predám, bazár, Poľnohospodárstvo